Przełamanie w stylu! Arsenal 4-2 Leeds United

Przełamanie w stylu! Arsenal 4-2 Leeds United 14.02.2021, 19:39, Jakub Całka 810 komentarzy

Kanonierzy w dzisiejszym spotkaniu szukali przełamania po dwóch pechowych porażkach z Wolves i Aston Villą. Ekipa Mikela Artety wyczekiwane przełamanie znalazła i zrobiła to w świetnym stylu. Na The Emirates mogliśmy oglądać grad bramek, a Pierre-Emerick Aubameyang zdobył pierwszego od 2018 roku (Ramsey) hat-tricka dla Arsenalu w Premier League. Za sprawą wygranej nad ekipą Marelo Bielsy Kanonierzy zdobywają 3 punkty i tym samym wyprzedzają Pawie w tabeli.

Arsenal: Leno - Bellerin, Luiz, Gabriel, Cedric - Ceballos (89'), Xhaka - Saka, Ødegaard (78' Elneny), Smith Rowe (62'Willian), - Aubameyang

Leeds: Meslier - Ayling, Cooper, Struijk, Alioski (53'Huggins)- Shackerleton - Raphinha, Klich (46' Roberts), Dallas, Harrison (46' Costa)- Bamford

Wynik po pięknej solowej akcji w 13 minucie otworzył Pierre-Emerick Aubameyang, dla którego była to pierwsza bramka po powrocie do składu Arsenalu. Kolejną okazję do strzelenia bramki Kanonierzy mieli w 29 minucie, kiedy to Aubameyang znalazł się przed 10 metrów od bramki rywala, ale jego dobre uderzenie świetnie zablokował wychowanek Arsenalu - Luke Ayling. W 34 minucie miała miejsce kontrowersja. Bukayo Saka popisał się doskonałym rajdem w pole karne rywala, gdzie był popychany przez Liama Coopera. Arbiter Stuart Attwell początkowo podyktował jedenastkę, lecz po podejściu do monitora VAR faulu się nie dopatrzył i decyzja o karnym została anulowana. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. W 40 minucie Błąd popełnił bramkarz rywali - Ilian Meslier, który faulował w szesnastce Bukayo Sakę i tym razem Kanonierzy otrzymali karnego, którego na bramkę zamienił Pierre-Emerick Aubameyang. Ekipa Mikela Artety zdołała jeszcze przed przerwą podwyższyć prowadzenie, bo świetne podanie Daniego Ceballosa wykorzystał podłączający się do ataku Hector Bellerin i zawodnicy drużyny z północnego Londynu schodzili do szatni w doskonałych humorach.

Widzący tragiczną grę swojego zespołu w pierwszej części spotkania Marcelo Bielsa zdecydował się przeprowadzić podwójną zmianę w nadziei, że zdoła odwrócić losy tego spotkania. Jednak nic z tego, ponieważ perfekcyjną wrzutkę Emile'a Smitha Rowe'a już 2 minuty po starcie drugiej połowy na bramkę zamienił Pierre-Emerick Aubameyang, tym samym kompletując swojego pierwszego hat-tricka w barwach Arsenalu w Premier League. W 58 minucie niespodziewanie bramkę zdobyli goście. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę do siatki skierował Pascal Struijk. W 69 minucie zaczęło się robić naprawdę niebezpiecznie dla Kanonierów, ponieważ piłkę dobre dogranie rezerwowego Tylera Robertsa na bramkę zamienił drugi zmiennik - Helder Costa - i Pawie złapały kontakt. Leeds nie było już jednak w stanie zdobyć więcej bramek, a obramowanie obijali zawodnicy Mikela Artety - Aybameyang, który trafił w poprzeczkę oraz Saka którego uderzenie trafiło w słupek. Kanonierzy jednak także nie byli w stanie zdobyć już bramki w tym spotkaniu i po dobrej grze zdobywają istotne w kontekście walki o europejskie puchary 3 punkty.

Leeds UnitedPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Jakub Całka źrodło: Własne
sWinny komentarzy: 782316.02.2021, 22:08

Uwielbiam te bezczelność verattiego. Genialny jest ten jego styl.

simson16 komentarzy: 461416.02.2021, 22:07

@gunner1704: jak ściągnąć tą aplikację, bo przez Google Play nie daj rady:/

Jacek1s komentarzy: 764616.02.2021, 22:05

Lepiej wykonany lob i Live by musiało odrabiać.

Jacek1s komentarzy: 764616.02.2021, 22:00

@Fabri4 napisał: "Jakim cudem Pique nie jest kapitanem w Barcelonie tylko Messi"

Bo Messi się lepiej sprzedaje, bo jest chodzącą reklamą, bo jest gwiazdą itd. powodów jest wiele.

gunner1704 komentarzy: 131916.02.2021, 21:56

Jak ktoś lubi podpatrzeć jak inni stawiają i co im wchodzi to jest fajna aplikacja BetBull, jest tam ranking graczy i ekspertów, naprawdę dobrze kolesie obstawiają, można się tam posiłkować. Polecam

Gofer999 komentarzy: 1466216.02.2021, 21:47

@losnumeros: Podajesz gdzie można się zapisać. :D

losnumeros komentarzy: 1318916.02.2021, 21:47

@Gofer999 napisał: "Może różnica była taka że zawodnik Wilków szedł już sam na sam z bramkarzem i był na przeciwko tej bramki, a tutaj zawodnik barcelony jednak biegł do boku i jeszcze miał obok siebie kolejnego obrońcę. Może stąd ta różnica."

Idealna interpretacja, ale to nie znaczy, że może wpaść gol. Mi tylko rozchodzi się o to, że teraz jest więcej jawnych wałków. Kiedyś sędziowie mówili, bo nie mamy powtórek. Teraz mają i robią wszystkich w konia. Nie dziwię się, że Mike Dean dostał pogróżki i zrezygnował z sędziowania w następnej kolejce. Kibice ślepi nie są i widzą co się dzieje, komuś w końcu puściły nerwy.

losnumeros komentarzy: 1318916.02.2021, 21:43

Pany, ale paradoks. Dzisiaj na facebooku, wyświetliła mi się reklama, gdzie proponują darmowe typy, bo robią projekt. Zgłosiłem się co mi szkodzi, dzięki nim z 100 zł wygrałem 370, napsiali żeby obstawić Mbappe strzeli gola i Śląsk Wrocław II wygra mecz w kosza.

kwiatinho komentarzy: 1312816.02.2021, 21:43

Marcell Bielsa: "Nie byliśmy w stanie założyć pressingu kiedy Arsenal budował akcje, a przy tym nie mogliśmy uniknąć ich pressingu, gdy sami próbowaliśmy budować akcje. Widać jak na dłoni, że menadżer drużyny przeciwnej przygotował swój zespół do tego spotkania o wiele lepiej, niż ja to zrobiłem."

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5016.02.2021, 21:41

Jakim cudem Pique nie jest kapitanem w Barcelonie tylko Messi który nie jest prawdziwym przywódcą na boisku

Gofer999 komentarzy: 1466216.02.2021, 21:37

@losnumeros: Może różnica była taka że zawodnik Wilków szedł już sam na sam z bramkarzem i był na przeciwko tej bramki, a tutaj zawodnik barcelony jednak biegł do boku i jeszcze miał obok siebie kolejnego obrońcę. Może stąd ta różnica.

losnumeros komentarzy: 1318916.02.2021, 21:32

Widziałem karnego dla Barcy. Podobny faul do Luiza w meczu z wilkami, ale tutaj brak kartki. Mamy przepisy, zależy jak sędzia interpretuje, czyli ktoś na tym zarabia. MAFIA I NIC WIĘCEJ.

Kris3Tears komentarzy: 442316.02.2021, 21:32

Mbappe!! Co on zrobił! 1:1!

Gofer999 komentarzy: 1466216.02.2021, 21:31

@michalmmz: Tak, Kurzawa zaczepił go o prawą nogę co spowodowało jego upadek.

michalmmz komentarzy: 40016.02.2021, 21:30

Macie gdzieś powtórkę tej sytuacji? Ktoś go zaczepił wcześniej?

Gofer999 komentarzy: 1466216.02.2021, 21:29

Dobra, Kurzawa miał z nim kontakt, jest faul i karny słuszny.

Catalonczyk komentarzy: 519816.02.2021, 21:29

@GunnersFan9 napisał: "Za co ten karny dla barcy?"

losnumeros komentarzy: 1318916.02.2021, 21:28

@Kris3Tears napisał: "Karny dla Barcelony :("

Kris3Tears komentarzy: 442316.02.2021, 21:22

Verratti na razie gra dobrze, tylko niech przestanie dyskutować z sędzią bo dostanie żółtą kartkę i nie zagra w rewanżu.

losnumeros komentarzy: 1318916.02.2021, 21:22

@Marzag napisał: "Nie no, nie chcę. Średnio mam czas na taką zabawę a jestem laikiem jeśli chodzi o kryptowaluty. Po prostu piszę skąd jest ta reakcja ludzi z forum."

Bo podążasz za tłumem ;). Większość pisze, że PO nie może grać na LO. W pewnym sensie racja, wystarczy tylko to czy umiesz grać słabszą nogą, Cedric tego nie potrafi i przez to jest bałagan. Sam gram na PO i jak mam grać na LO to nie robi mi to różnicy. Skoro skrzydłowi mogą się zmieniać pozycjami, to dlaczego nie boczni obrońcy? Ostatnie zdanie, to luźna myśl. .

Jacek1s komentarzy: 764616.02.2021, 21:21

@losnumeros napisał: "Faktycznie. Najpierw szukałem meczu Barca vs PSg, ale po twoim komentarzu włączyłem ten 2 mecz i tam w 2 minuty, więcej się dzieje niż w tym pierwszym meczu."

Obydwie drużyny mają w taktyce gegenpressing. Lipsk przes to dużo błędów robi, ale Live też miało ciepło.

rd95d komentarzy: 516.02.2021, 21:19

Hejka poratuje ktoś linkiem do psg barca?

bizooon komentarzy: 691116.02.2021, 21:19

@FilipCz: kiedys mieli monopol . Wszystko u nich lecialo. Zdrowe to nie bylo ale dla klienta wygodne

arsenallord komentarzy: 29699 newsów: 11716.02.2021, 21:19

Link do Barca -PSG na telefon?

Kris3Tears komentarzy: 442316.02.2021, 21:18

Ajjj Icardi.

bizooon komentarzy: 691116.02.2021, 21:18

Tak sobie mysle ze wyszukiwanoe w komentarzach to by sie przydalo na tej stronoe

Marzag komentarzy: 41236 newsów: 116.02.2021, 21:18

@sWinny napisał: "ależ chcesz szczegółów to nie ma problemu."

losnumeros komentarzy: 1318916.02.2021, 21:17

@Jacek1s: Faktycznie. Najpierw szukałem meczu Barca vs PSg, ale po twoim komentarzu włączyłem ten 2 mecz i tam w 2 minuty, więcej się dzieje niż w tym pierwszym meczu.

LukaModric komentarzy: 67516.02.2021, 21:16

bramka taka duża A salah prosto w bramkarza

Jacek1s komentarzy: 764616.02.2021, 21:12

@losnumeros napisał: "Szybki i żważy mecz RB vs LFC?"

Tak

FilipCz komentarzy: 186516.02.2021, 21:07

Szkoda, że nie ma LM w C+

losnumeros komentarzy: 1318916.02.2021, 21:06

@Jacek1s: Szybki i żważy mecz RB vs LFC?

sWinny komentarzy: 782316.02.2021, 21:05

@Marzag: ależ chcesz szczegółów to nie ma problemu. Każdy kto chce niech pisze na PW do mnie i dostanie stronę ze statystykami o poolu(czyli takim węźle który założył) kumpla.
Ja jestem tylko jednym z delegatorow.
Masz nawet chat do niego i stronę. Możesz napisać.
Jak chcesz coś wiedzieć to pisz z chęcią pomogę. Myśle, ze on również. Jest tam parametr pledge czyli ilość tokenów które posiada. (Chociaż ma ich więcej)
Tutaj masz artykuły ze strony technicznej całego projektu(na razie jest ich mało)

Na yt jest masa filmików tłumacząca co i jak. Jest kanał o nazwie dzienna dawka dyskomfortu gdzie gościu tłumaczy co i jak o projektach.

Fajnie, ze chociaż ktoś o coś dopytuje.

Nawet na PW dostaje wiadomości, żebym się nie przejmował hejterami, a mnie to bawi na maksa.
Dasz ludziom wędkę na złotej tacy i jeszcze pretensje maja czemu to nie jest ryba usmażona XD

Tak jak pisałem, pisze tutaj bo lubię, ale niedługo pewnie przestane bo człowiek ma dosyc.

Jacek1s komentarzy: 764616.02.2021, 21:05

Ale fart Liverpoolu

Furgunn komentarzy: 922216.02.2021, 20:59

Wypad z LM z tą Barceloną

losnumeros komentarzy: 1318916.02.2021, 20:59

@KapitanJack10 napisał: "Arteta dostał chłam + Partey'a, który nie gra. Wyniki są fatalne, nie ma co do tego wątpliwości, ale kto by tu coś zrobił?"

Nie zwalajmy wszystkiego na zawodników. Wiadomo, oni od siebie też muszą dawać z siebie wszystko, ale to też trener odpowiada za rozwój zawodnika i zespołu, nawet po 30+. Większość z was się śmiała, że CFC zrobiło drogie transfery, a zajmują takie a nie inne miejsce oraz z Tuchela też były drwiny. Gdzie jest CFC, a gdzie Arsenal? Jedni są w TOP4 a drudzy w połowie tabeli. Wyśmiewany Werner który grał słabo, w ostatnim meczu to był zupełnie inny zawodnik, który pokazuje swoje umiejętności. To trener odpowiada za zespół i to on musi wyciągać z nich to co najlepsze, ale zawdonicy też muszą chcieć się rozwijać.

ELAdzik komentarzy: 250816.02.2021, 20:56

@KapitanJack10: mając takie tuzy jak Xhaka, Luiz itd. to nigdy nie wiadomo co im strzeli do głowy. Sędziowie też nam nie pomagają. Pozbyliśmy się co niektórych więc pora teraz na tą dwójkę.