Ramsey po meczu z Barceloną

Ramsey po meczu z Barceloną 24.02.2016, 00:26, 28 komentarzy

Niedługo po zakończonym meczu Arsenalu z Barceloną wywiadu udzielił środkowy pomocnik The Gunners - Aaron Ramsey.

Oto co miał do powiedzenia:

O spotkaniu...

W pierwszej połowie szło nam naprawdę dobrze, stworzyliśmy sobie kilka okazji, ale niestety żadnej nie udało nam się wykorzystać. Jak tylko strzelili, wiedzieliśmy, że będzie naprawdę bardzo ciężko.

O niewykorzystanych okazjach...

Stworzyliśmy kilka okazji, szczególnie w pierwszej połowie meczu, a kiedy gra się przeciwko takiej drużynie jak Barcelona, to trzeba starać się wykorzystać każdą możliwą szansę. Mają trzech wspaniałych napastników, którzy lubią i potrafią strzelać bardzo dużo goli. Zdobyli dwie bramki i wiemy, że sytuacja jest bardzo trudna.

Aaron Ramsey autor: źrodło: arsenal.com
Adamo1006 komentarzy: 49024.02.2016, 21:16

Ot, odezwał się mądrala. Dla mnie to dywersant, który sprawia, że gramy w każdym meczu 10 na 11. Zalicza praktycznie same straty i niecelne podania. W takim klubie jak Arsenal nie nadaje się nawet na ławkę rezerwowych, no ale Wenger darzy go chyba wyjątkowym uczuciem...

lukaskol komentarzy: 33924.02.2016, 19:55

Welbeck mógł tyrac w 1 połowie gdy były większe szanse ns bramkę a w drugiej wprowadzenie Giroud na podmeczona Fcb. Z kolei zamiast Theo wolałbym Joela, który pracuje i w obronie bardziej. Per to podstawowy obrońca który ma czyścić cały mecz a nie do 70' min. Jak zwykle ns niego wypada klops w kluczowych meczach, więc raczej to Wy zastanówcie się co piszecie

Gunnerrsaurus komentarzy: 1185124.02.2016, 18:25

Zawodników zjadały chyba nerwy przy okazjach bramkowych. Widać było różnicę klas i to, że Arsenal zdawał sobie sprawę z tego, że Barca jest lepszym zespołem, dlatego miękły im nogi w polu karnym

PEHA komentarzy: 242124.02.2016, 17:50

lukaskol - myślę, że nie wiesz o czym mówisz. Jeśli musiał ściągać do zmiany zawodników z takich pozycji to zrobił najlepsze jakie mógł w zasadzie.

Koroniarz komentarzy: 999124.02.2016, 16:13

Zgadzam sie w 100% z tym co napisał niżej @fabregas1987. Takie okazje na takim poziomie przez takich zawodników tyle zarabiających mających ambicje wygrania BPL muszą zostać zamienione na przynajmniej 1-2 gole. Ja nie wiem co oni na treningach robią, że skuteczność jest na poziomie może 20%

D14 komentarzy: 434724.02.2016, 15:47

Przestancie z tym, ze Ramsey musi odejsc ;d dobry grajek tylko on za mocno chce grac widowiskowo i czasami zbyt mocno pcha gre do przodu na sile. Na dzień dzisiejszy jestem zdania, ze brakuje mu rywalizacji na jego pozycji. Wróci Wilshere, Cazorla to wtedy bedzie gral ten kto bedzie w gazie. Oby ;)

camsbruken komentarzy: 125824.02.2016, 13:59

lukaskol
Niestety, ale nie zgadzam się z ani jednym Twoim słowem. Chambers może i nie jest drewniany jak Per, ale Niemiec wczoraj dużo czyścił, a sposób w jaki wczoraj graliśmy przeciwko Barcelonie był idealny dla BFG, mógł stać w polu karnym i przerywać większość podań. To był bardzo dobry wybór Wengera, inna sprawa, że w końcówce popełnił dwa indywidualne błędy, które kosztowały nas dwa gole, ale błędów indywidualnych nie liczy się przy dobieraniu taktyki i składu bo skąd wiesz, że Chambers zagrałby bezbłędnie ? Druga sprawa Welbeck dopiero wraca po kontuzji zagrał 10 minut z Leicester i 60 minut w FA cup w dodatku było to dwa dni przed meczem LM i po tych 60 minutach oddychał już rękawami. Gdyby Wenger dał go od pierwszych minut to po pół godzinie trzeba by go zmieniać, albo grać praktycznie w 10 nie mówiąc o zwiększonym ryzyku kontuzji. AOXa trzeba było zmienić po starciu z "Marszczerano", ale było za wcześnie dla Welbecka więc jedyną opcją był Theo. Coq też wraca po kontuzji i nie miał już siły biegać za Lessim więc też była potrzebna zmiana do wyboru miał Chambersa który ze 3 razy grał w seniorskiej piłce na DMie lub doświadczonego Flaminiego, też bym wybrał francuza, a sam karny to nie jego wina tylko indywidualny błąd Pera o którym wspomniałem na początku.

lukaskol komentarzy: 33924.02.2016, 13:38

większa winna we wczorajszej potyczce należy się Wengerowi, których zrobił beznadziejne zmiany, wszystkie, bo Welbeck sam powinien wyjść w I składzie a nie w 2 połowie...nie mówie o Walcottcie, Flaminim i Flappy-Perem, lepiej zagrałby Chambers na jego pozycji

lukaskol komentarzy: 33924.02.2016, 13:36

odezwali się hejterzy, skoro nie pasuje Wam Ramsey to proponuje kibicowac Barcelonie i Rakiticiovi czy tam Inieście czy MSN Mesendżorowi, o których pieje pol Hiszpanii i pol Polski...2 sezony temu było inne ustawienie, inna gra, teraz też jest inna, z zadan defensywnych wywiazuje sie coraz lepiej, a to że nie może znaleźć optymalnej formy po kontuzji to inna sprawa

Beliar84 komentarzy: 81224.02.2016, 13:03

"A Ramsey musi odejść" koniec.

fabregas1987 komentarzy: 2570624.02.2016, 12:33

Nie ma żadnych szans, a sytuacje które miał on czy Chambo to były setki! Jak oni chcą zdobywać trofea przy takiej skuteczności

Lucas6Z komentarzy: 182224.02.2016, 12:26

Marcinafc nie to jest straszne, że Ramsey gra regularnie w obliczu kontuzji środkowych pomocników. Straszne jest to, że jak wróci Cazorla, Wilshere a Elneny okaże się bardzo dobrym zakupem to Dziadzia Ramseya i tak na siłe gdzieś wepchnie najpewniej znów na skrzydło kosztem Campbella, Welbecka czy Chamberlaina. Jakże smutne i jakie prawdziwe.

Marcinafc93 komentarzy: 32830 newsów: 124.02.2016, 10:00

na ten moment nie ma nikogo lepszego niż Ramsey w środku, Kazik jeszcze kontuzjowany Jack to samo, a Coq i Elneny to nie za bardzo będzie działać

bartek komentarzy: 29224.02.2016, 09:43

Po co sie łudzić że Ramsey na ławce usiądzie? o jest pupil Wengera i bedzie grał, a tak długo jak Wenger jest trenerem Arsenal nic nie osiągnie. Przy tak słabej PL w tym sezonie Arsenal dawno powinien mieć 10pkt przewagi w tabeli nad resztą.
Im wiecej porażek i kompromitacji Arsenalu tym wieksza szansa że ktoś w tym klubie zmądrzeje i Wengera wywali bo jak wiadomo sam nie odejdzie.

IanWright komentarzy: 70124.02.2016, 08:50

Zawodnik jednego sezonu to jedno. Wszyscy którzy będą go bronić a jednocześnie psioczyć na Wengera będą hipokrytami. Bo skoro Wenger w świetle swoich zasług dla klubu, zdaniem wielu, powinien wylecieć, to niech ktoś wytłumaczy dlaczego trzymamy Ramseya? Za jeden sezon, czy w ramach rekompensaty za kontuzję której doznał w koszulce Arsenalu. Wenger konsekwentnie na niego stawia, dlaczego? Nie mogę tego pojąć. A w perspektywie przyszłości nasz środek: szklany Jack, Ramsey bez formy i Cazorla- jestem już za stary..., Rosicki... Nie wygląda to najlepiej. Ozil i Alexis będą się długo na to przyglądać???

arsenalsamsung komentarzy: 13924.02.2016, 08:24

Przykro to mówić ale Ramsey jak na razie to zawodnik jednego sezonu...Można go wsadzić do wora razem z Carollem itp.

losnumeros komentarzy: 1315824.02.2016, 07:28

Tragedia z tobą na boisku jest i tyle, 1 sezon przebłysku i koniec czysty przypadek, potrzebny nam nowy ŚP który umie rozgrywać Cazorla swoje lata

camsbruken komentarzy: 125824.02.2016, 07:14

Nie wiem co to za usprawiedliwianie Coqa że jest po kontuzji.. Welbz też jest po kontuzji, a gra o wiele lepiej niż reszta naszych napastników.. Francis stracił ten błysk i nie wiadomo kiedy go odzyska :/ Jeżeli zaś chodzi o samego Ramseya to niestety, ale gdy kontuzje wyleczą Santi i Wilshere wygryzą go ze składu bo mimo, że bd po kontuzji to nigdy nie zeszli do tak niskiego poziomu jak Rambo.

mitmichael komentarzy: 4924324.02.2016, 06:45

Nie mamy srodka, Ramsey nie gra zupełnie nic a sam Coquelin, ktory jest po kontuzji niczego nie zrobi. Jak zwykle przez brak skutecznosci przegrywamy, po raz kolejny. Teraz mecz z MU i tez pewnie beda strzelac jak niedorajdy

mar12301 komentarzy: 2310124.02.2016, 05:52

Czyli jak zwykle, "nie było źle" (do czasu), tylko zabrakło lepszych strzałów, czyli podstawy piłki nożnej :D

kamikadze36 komentarzy: 5824.02.2016, 03:25

No nie pomogłeś stary dzisiaj

Mats komentarzy: 45324.02.2016, 02:16

Zagrał słabo, niepotrzebne straty i spowolnienia akcji. Do tego nie wykorzystane sytuacje. Gorzej od niego już chyba tylko Mertesacker i Flamini.

Leehu komentarzy: 1049624.02.2016, 01:42

Może zaprośmy Espaniol na Emirates Cup to pokonamy jakąś Barcelonę. :D

zuczek1987 komentarzy: 640324.02.2016, 00:55

zagrał bardzo słabo do tego nie wykorzystał 2 dogodny sytuacji powinien strzelić przynajmniej jednego gola

smakosz2016 komentarzy: 10924.02.2016, 00:51

synek twój czas na ten sezon minął, ja bym nawet do rezerw ciebie nie brał

Qznia21 (zawieszony) komentarzy: 13424.02.2016, 00:36

Ten strzał Ramseya był gorszy od tego słynnego wolnego graczy Shrewsbury czy jakoś tak :D