Ramsey w jedenastce kolejki Sky Sports

Ramsey w jedenastce kolejki Sky Sports 04.11.2013, 16:46, Tomasz Zajac 32 komentarzy

Dziennikarze portalu Sky Sports po raz kolejny wybrali zawodników, którzy ich zdaniem najlepiej zaprezentowali się podczas minionej kolejki Premier League.

W wybranej drużynie znalazł się jeden Kanonier - Aaron Ramsey. Walijczyk zaliczył kolejny udany występ, tym razem w meczu z Liverpoolem. Ramsey zdobył w nim pięknego gola, który ustalił wynik spotkania na 2:0 dla Kanonierów. Dzięki wygranej w tym meczu, Arsenal ma już 5 punktów przewagi nad drugim w tabeli zespołem Chelsea.

Jedenastka kolejki Sky Sports:

Aaron RamseySky Sports autor: Tomasz Zajac źrodło: skysports.com
dudekns komentarzy: 605005.11.2013, 08:03

Ramsey daje czadu. No i Januzaj nam wskoczył do 11 kolejki - muły będą mieć z chłopaczka pociechę.

tenZparagwaju komentarzy: 78804.11.2013, 22:47

Mikela bym tu widział, co prawda bramka cacy ale w ogólnym rozrachunku średni występ

jestemwesoly komentarzy: 10404.11.2013, 22:47

W czym on taki dobry? Nie lepszy od Gibbsa... W ogóle ta "11" to jakaś kpina.

AlexVanPersie komentarzy: 806404.11.2013, 22:04

Szszsz kuźwa, kolejki bez Verthogena w 11 to ja się kiedyś doczekam?

Sadu komentarzy: 160604.11.2013, 20:14

Dobrze, że to nie wy robicie jedenastki tygodnia. U was by byli sami piłkarze arsenalu

Berczi komentarzy: 125204.11.2013, 19:11

Arteta powinien z naszych być w 11 kolejki, ale Ramsey pewnie dostał za bramkę.

mitmichael komentarzy: 4924304.11.2013, 19:05

Begovic pewnie za tego gola :D a Ramsey oczywiscie zasłuzył na to wyroznienie

Klama komentarzy: 3971 newsów: 204.11.2013, 19:04

Cazorla?

BeelzeBoSS komentarzy: 31404.11.2013, 18:47

Begovic nie tylko bramke strzelił, ale bronił w ogóle świetnie (ogólnie to bardzo dziwne, co on robi jeszcze w tak przeciętnym klubie jak Stoke)

A Vertonghen świetnie zagrał w ofensywie i przynajmniej w pierwszej połowie był najlepszy na boisku.

Luki342 komentarzy: 274204.11.2013, 18:47

Milo ze zostal doceniony bo zagral niezle zawody ale jednak arteta bardziej zasłuzyl na to miano

moomin komentarzy: 82004.11.2013, 17:31

Artety nie ma z tej prostej przyczyny, ze Medel zagral jeszcze lepiej.

krawiec256 komentarzy: 54204.11.2013, 17:25

Jak bramka (zwłaszca taka) może zmienić ocenę gry zawodnika, Aron miał zbyt dużo niedokładnych podań, ale nie ma się co kłócić :D

dami494 komentarzy: 3463 newsów: 204.11.2013, 17:15

Arteta? Wojtek? Żal mi ich.

lays komentarzy: 3987104.11.2013, 17:08

Begovic bo strzelil fartownego gola? Szczesny powinien byc... bronił bardzo dobrze

kamo99111 komentarzy: 690604.11.2013, 17:05

arsenalbarca - nie przesadzaj z tym "za Ramseya". Owszem hiszpan rozegrał świetny mecz ale Ramsey strzelił ważną bramę na 2:0 i to nie byle jaką :P

arsenalbarca komentarzy: 115604.11.2013, 17:03

Nie rozumiem, dlaczego nie ma tam Artety. To jego chyba najlepszy mecz, jaki widziałem, przeciwko takiemu przeciwnikowi. Wsadziłbym go tam nawet za cenę Ramseya.

kamo99111 komentarzy: 690604.11.2013, 17:02

to tera Wnga powinien wykupic Januzaja diabełkom i wyrównać rachunki za RvP ;P oczywiście nierealne xD

cobi90 komentarzy: 125704.11.2013, 17:02

guowa; Oglądałem mecz: Pierwsza połowa podłączał się co chwila do ataku nawet bardziej niż ofensywni pomocnicy, dużo zamieszania robił. Druga połowa to już cały Tot nic nie grał więc Verto tylko bronił.

guowa komentarzy: 16104.11.2013, 16:54

oglądałem ostatnie 20min meczu EVE - TOT i tam Vertonghen wyglądał bardzo przeciętnie jeśli nie słabo więc nie wiem co wyprawiał wcześniej że zasłużył na to wyróżnienie

kanonier141 komentarzy: 74804.11.2013, 16:52

Arteta?

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 104.11.2013, 16:49

Bardzo sprawiedliwa 11. Może Szczęsny by sie łapał,ale Live jak strzelało to po gwizdku.

MociumPAN komentarzy: 126604.11.2013, 16:49

Ciekawe co z tego Januzaja będzie bo ciekawie się zapowiada.