Raport z wypożyczeń: Freeman strzela w debiucie

Raport z wypożyczeń: Freeman strzela w debiucie 09.08.2010, 14:21, Tomasz Socha 8 komentarzy

Każdego roku Arsenal Londyn wypożycza kilku młodych zawodników, aby ci ogrywali się w słabszych klubach. W tym sezonie trzech Kanonierów spędzi przyszły sezon w innych zespołach.

Francis Coquelin został wypożyczony do grającego w Ligue 1 - Lorient, Sanchez Watt powędrował do Leeds United, a Luke Freeman występuje obecnie w Yeovil Town, grającym w League One.

Przez cały sezon bacznie będziemy przyglądali się poczynaniom młodych graczy Arsenalu i co tydzień zdawali krótkie relacje o ich występach.

Luke Freeman

Yeovil 2-1 Leyton Orient

Sobota, 7. sierpień

Luke Freeman zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu przeciwko Leyton Orient, a jego drużyna - Yeovil wygrała pierwsze spotkanie nowego sezonu 2:1. Wynik spotkania otworzył Dean Bowditch, gracz Yeovil. Honorowe trafienie dla Leyton Orient uzyskał Alex Revell w 41 minucie spotkania. Luke Freeman zdobył bramkę z 5ciu metrów po tym, jak bramkarz Leyton wypuścił piłkę z rąk.

Sanchez Watt

Leeds United 1-2 Derby County

Sanchez Watt rozegrał 90 minut w barwach Leeds United, a jego drużyna przegrała na własnym stadionie z Derby County 1:2. Wynik spotkania został ustalony po niespełna 30 minutach gry. Bramki dla Derby Country zdobywali Rob Hulse i Kris Commons . Jedynego gola dla Leeds strzelił Luciano Becchio w 16 minucie meczu. Watt miał jedną okazje do zdobycia gola, jednak piłka po strzale głową minęła bramkę.

Francis Coquelin nie znalazł się w kadrze na sobotnie spotkanie Lorient, a jego obecna ekipa zremisowała na wyjeździe z Auxerre 2:2.

Francis CoquelinLuke FreemanSanchez Watt autor: Tomasz Socha źrodło: Arsenal.com
Szef komentarzy: 1303509.08.2010, 17:18

brawo Freeman ! to bedzie swietny zawodnik juz niedlugo.

Kondzior12 komentarzy: 490009.08.2010, 16:04

Licze , że Watt pokaże na co go stać.

HellSpawn komentarzy: 618509.08.2010, 16:03

Freeman jedziesz :D

neastle komentarzy: 59209.08.2010, 15:55

Gol Freemana w debiucie, ciekawie się zapowiada. Dobrze się zapowiada ten sezon dla Luke'a. Ale w końcu to League One, a Watt gra już w Championship.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1509.08.2010, 15:42

ta czekamy czekamy. szczerze pokładam wielkie nadzieję też w Sunu

Matti7 komentarzy: 8909.08.2010, 15:19

No i dobrze, że jest wypożyczony. Czekamy na kolejne bramki ^^

laskowski19051995 komentarzy: 494509.08.2010, 14:47

Na wypożyczeniu ci zawodnicy nabiorą doświadczenia a kiedy wrócą będą gotowi na grę w Arsenalu :)

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3509.08.2010, 14:42

Come on Luke! Liczę, że Freeman będzie strzelał sporo bramek, bo trener Yeovil zagwarantował mu pierwszą jedenastkę. Zdobyte tam doświadczenie na pewno się przyda ;)

Wierzę też, że Sanchez będzie mógł grać tydzień w tydzień. Leeds to drużyna z charakterem [oby zaszczepili mu nienawiść do MUFC :D], liczę na owocne wypożyczenie.