Raport z wypożyczeń: Kolejny gol Simpsona

Raport z wypożyczeń: Kolejny gol Simpsona 28.09.2009, 19:14, Maciej Lewandowski 12 komentarzy

Minął kolejny tydzień, warto więc przyjrzeć się poczynaniom młodych Kanonierów, którzy obecny sezon spędzają na wypożyczeniach. Jak do tej pory, największą furorę robi Jay Simpson, który regularnie strzela bramki dla QPR. W ostatniej kolejce jego drużyna podejmowała u siebie ekipę Barnsley. Queens Park Rangers od początku spotkania przeważali i na przerwę schodzili z trzy bramkowym prowadzeniem. W drugiej odsłonie gościom udało się nieco podgonić wynik, jednak gol Watsona szybko ostudził ich zapędy. 11 minut przed końcem meczu Jay Simpson pokonał bramkarza Barnsley i ustalił wynik spotkania na 5:2.

Jay Emmanuel-Thomas miał zapewne mieszane uczucia po ostatnim weekendzie. Co prawda jego Blackpool pokonało u siebie Peterborough 2:0, jednak urodzony w Londynie pomocnik całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Henri Lansbury wyszedł w podstawowym składzie Watford na wyjazdowy mecz z Reading i grał do 63. minuty. Ulubieniec polskiej publiczności - Grzegorz Rasiak - już na samym początku spotkania dał prowadzenie gospodarzom. Reading nie udało się jednak utrzymać go do końca, ponieważ w drugiej połowie wyrównał Danny Graham i mecz zakończył się rezultatem 1:1.

Havard Nordtveit po raz kolejny rozegrał pełne 90 minut dla Nurnberg, nie udało mu się jednak obronić zespołu przed porażką z Bochum. Gola na wagę trzech punktów zdobył Diego Klimowicz. Nurnberg znajduje się obecnie w strefie spadkowej, mając na swoim koncie zaledwie pięć punktów po siedmiu kolejkach.

Jay SimpsonWypożyczenia autor: Maciej Lewandowski źrodło: Arsenal.com
waldek_89 komentarzy: 573529.09.2009, 18:59

najważniejsze jest to że grają;)

aRamsey komentarzy: 948629.09.2009, 16:31

no w końcu jakiś Anglik błyszczy :) tylko szkod , że te bramki strzela samym rzadziakom...

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 229.09.2009, 07:52

Bardzo dobrze, ale się ciesze, super oby tak dalej się ogrywał.

Kanonier95 komentarzy: 288228.09.2009, 23:12

to jest chłop :D

Szef komentarzy: 1303528.09.2009, 23:03

Jay sie rozkreca bardzo fajnie, niech trafia bo przyda sie jakis anglik w ataku wkoncu.

ArsenalTheBest komentarzy: 102628.09.2009, 21:08

Niezla forma Jaya jest najlepszym zawodnikiem QPR oby tak dalej:)

topol95 komentarzy: 152728.09.2009, 20:29

No to się rozstrzelał ;)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223728.09.2009, 19:47

Zobaczycie , Jay bedzie kiedys wielkim napastnikiem i miejmy nadzieje ze bedzie gral u nas jak najdluzej.

maniek56 komentarzy: 300728.09.2009, 19:36

No właśnie z każdym kolejnym meczem wydaje mi się żę wypożyczenie Thomasa to bezsens, nie gra od pierwszych minut i wydaje mi się że lepiej rozwijałby się w naszych rezerwach nawet mógłby pograć w niektórych meczach pucharowych. Co do Havarda to jestem pewien że będzie z niego solidny obrońca.

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 528.09.2009, 19:27

Nie po to JET został wypożyczony, żeby siedzieć na ławce.

Cesc_Fan komentarzy: 452428.09.2009, 19:19

Chciałbym żeby Havard , prezentował conajmniej kiedyś taki poziom jak Daniel Agger albo chociaż jak jego rodak , Brede Hangeland :P