Raport z wypożyczeń: Watt zdobywa pierwszego gola

Raport z wypożyczeń: Watt zdobywa pierwszego gola 17.01.2011, 12:15, Łukasz Kęczkowski 19 komentarzy

W każdym sezonie wielu młodych graczy Arsenalu udaje się na wypożyczenia do innych klubów, by otrzymywać szanse na regularne występy. Tak samo jest i teraz. W obecnym sezonie aż 14 młodych Kanonierów związało się z innymi klubami. W miniony weekend kilku z nich grało w swoich zespołach.

Sanchez Watt (Leeds United)

Sanchez zdobył swojego pierwszego gola w barwach Leeds United w wygranym cztery do zera meczu, w którym rywalem była drużyna Scunthorpe. Młody napastnik strzelił bramkę w 16 minucie kiedy to minął obrońcę i umieścił piłkę w siatce. Watt miał również swój udział przy drugiej bramce, po tym jak zdobył piłkę w środku boiska, a Robert Snodgrass asystował Maxowi Gradelowi. Watt został zdjęty z boiska w 80 minucie, a jego miejsce zajął strzelec czwartej bramki, Davide Somma. Dzięki temu zwycięstwu Leeds zajmuje 5 miejsce w Championship, tracąc tylko 5 punktów do lidera - QPR.

Henri Lansbury (Norwich)

Henri wystąpił pierwszy raz od 18 grudnia. Zagrał 72 minuty, a jego Norwich zremisowało jeden do jednego z Cardiff. Zespół Lansbury'ego zajmuje 4 miejsce w tabeli.

Kyle Bartley (Sheffield United)

Kyle zagrał pełne 90 minut w zremisowanym zero do zera meczu przeciwko Coventry. Drużyna w której gra Bartley znajduje się na 21 miejscu w tabeli, jedynie 2 punkty nad strefą spadkową.

Mark Randall (Rotherham)

Mark pojawił się na boisku po przerwie, a jego zespół przegrał na własnym boisku z Southend jeden do dwóch. Rotherham spadło na 3 miejsce w tabeli League Two.

Cedric Evina (Oldham Athletic)

Cały mecz spędził na ławce, a Oldham pokonało na wyjeździe Plymouth. The Latics dzięki tej wygranej przesunęli się na 7 miejsce w tabeli League One.

Pedro Botelho (Cartagena)

Pedro zagrał pełne 90 minut w przegranym trzy do jednego meczu z Rayo Vallecano. Porażka z zespołem zajmującym miejsce w tabeli bezpośrednio przed Cartageną utrzymała ich na 4 pozycji.

Armand Traore (Juventus)

Armand zagrał 77 minut w zwycięskim pojedynku z Bari. Wygrana dwa do jednego utrzymała Starą Damę na 5 miejscu w Serie A.

Wypożyczenia autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: Arsenal.com
Cesciara komentarzy: 622 newsów: 3018.01.2011, 17:12

aRamsey> czy to ze Kyle ogrywa sie w pierwszym skladzie jednej z ostatnich druzyn Championship to naprawde wedlug Ciebie zle o nim swiadczy?! :o jeden zawodnik nie wygrywa meczów jesli to masz na mysli, po drugie- Championship to swietne przygotowanie dla PL, a fakt, ze gra w pierwszym skladzie sprawia ze zapatruje sie na jego przyszlosc optymistycznie. Skoro podpisal dlugoterminowy kontrakt, to znaczy, ze Wenger ma plany wobec niego. I bardzo dobrze, bo czytalam pozytywne recenzje na temat tego gracza w Sheffield.
A co do Traore, ludu, po co on ma wracac do Arsenalu? Osobiscie bardzo bym chciala zeby Juve go wykupilo, bo u nas nie ma szans na gre, a tam moze blyszczec. Bardzo lubie tego zawodnika i ogladam czesto mecze Juve z chlopakiem, wiec milo bylo mi go poogladac w akcji co tydzien. Na lawce u nas sie zmarnuje, a tam moze z niego wyrosnac naprawde klasowy zawodnik.

rol18 komentarzy: 192918.01.2011, 16:00

Grał zawsze bardzo dobrze myślę że to może być nadzieja na przyszłość dla naszej utalentowanej drużyny

AlexSong7 komentarzy: 35217.01.2011, 23:25

Gratulacje. Oby z niego wyrósł wspaniały zawodnik.

szarolek komentarzy: 50817.01.2011, 19:46

Wydaje mi się że Traore niedługo nas opuści na stałe bo raczej nie przegryzie się przez Clichyego i Gibbsa

Ciasteck2 komentarzy: 446717.01.2011, 18:56

Ładnie, ładnie...;)

fabregas1987 komentarzy: 2581517.01.2011, 18:01

brawo dla Watt'a, a szczerze powiem, ze tez juz o Traore zapomnialem ...

dicpauca komentarzy: 296617.01.2011, 17:03

niestety nie mam za czestej okazji ogladac mlodych kanonierow na wypozyczeniu, ale widac ze niektorzy naprawde sobie dobrze radza :):)

Jedlina komentarzy: 19717.01.2011, 16:58

Armand Traore - matko...zapomnialem ze ktos taki istnieje i nalezy do Arsenalu;]

gargamel800 komentarzy: 53217.01.2011, 16:53

Traore w Starej Damie po prostu gra git!

laskowski19051995 komentarzy: 494517.01.2011, 16:45

Szkoda że tylko Watt strzelił gola, mam nadzieję że w najbliższym czasie pozostali coś ustrzelą :P

wronka25 komentarzy: 224517.01.2011, 16:19

traore niecg wraca:) dobry jest:)

adam3462 komentarzy: 273217.01.2011, 16:10

Niech strzela ale w maczu z nami niech lepiej chodzi po tym boisku.

aRamsey komentarzy: 948617.01.2011, 15:56

O Randallu to nawet szkoda pisać ;p Co do reszty, to cieszą ich występy. To że Kyle, gra w podstawowym składzie w jednym z ostatnich zespołów CCC, na przyszłość nam dobrze nie wróży ;p Cieszy gol Watta, oby strzelał ich coraz więcej

Szef komentarzy: 1303517.01.2011, 15:56