Raport z wypożyczeń

Raport z wypożyczeń 01.09.2009, 16:04, Maciej Lewandowski 13 komentarzy

W sobotni wieczór oczy wszystkich fanów Arsenalu zwrócone były na Old Trafford, gdzie rozegrany został klasyk Premier League. Tego dnia piłkarzy The Gunners można było jednak podziwiać również na innych stadionach, nie tylko na terenie Wielkiej Brytanii - mowa o tych, którzy sezon 2009/10 spędzają na wypożyczeniach. Aktualnie czterech zawodników Arsenalu znajduje się w takiej sytuacji. Jay Simpson, Jay Emmanuel-Thomas oraz Henri Lansbury grają w zespołach występujących w Championship, natomiast Havard Nordveit reprezentuje barwy niemieckiego FC Nuernberg.

Jay Simpson:

Anglik zaliczył debiut w drużynie Queens Park Rangers, która wygrała na wyjeździe z Scunthorpe 1:0 po bramce Adela Taarabta.

Jay Emmanuel-Thomas:

Nastoletni pomocnik Kanonierów zagrał 30 minut dla zespołu Blackpool, który bez najmniejszych problemów ograł u siebie Coventry 3:0.

Henri Lansbury:

Pomocnik urodzony w Enfield rozegrał pełne 90 minut w pechowo zremisowanym spotkaniu z Swansea. Jego Watford straciło bramkę w doliczonym czasie gry, po strzale Alana Tate'a, który ustalił wynik spotkania na 1:1.

Havard Nordveit:

Norweg zagrał w pełnym wymiarze czasowym i pomógł zachować czyste konto swojej drużynie w wyjazdowym spotkaniu z faworyzowanym VfB Stuttgart.

Wypożyczenia autor: Maciej Lewandowski źrodło: Arsenal.com
waldek_89 komentarzy: 573502.09.2009, 09:38

zapowiadają się bardzo ciekawie, życzę im jak najlepiej.

Silver komentarzy: 260 newsów: 3502.09.2009, 04:05

cieszy szczegolnie pelne 90min nordveita. nie spodziewalem sie, ze beda na niego od razu stawiac...

KulmanAFC komentarzy: 45001.09.2009, 22:18

Cieszymy się, o tak cieszymy.

Kondzior12 komentarzy: 490001.09.2009, 21:31

Robia postempy :P

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 501.09.2009, 20:10

Szkoda, że JET zagrał tylko 30 minut, mam nadzieję, że z każdym kolejnym meczem jego występy na boisku będą trwały dłużej.

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 501.09.2009, 20:05

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 201.09.2009, 19:58

Super.

grabos komentarzy: 59201.09.2009, 18:49

brawo młodzi ;d

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 201.09.2009, 17:57

Lansbury wkoncu rozegral pelne 90 min nie tak jak ostatnio chyba 8min...to dobrze ze wypozyczeni pilkarze graja w pierwszej 11

Gresiex komentarzy: 72001.09.2009, 17:26

Najbardziej licze na Nordveit'a, oby dalej grał całe mecze i siedział w ich 1 składzie ;-)

aRamsey komentarzy: 948601.09.2009, 16:54

mam nadzieję że Nordveit będzie grał jak najdłużej i jak najczęściej , no i jak wróci to pewnie będzie siedział przez rok na ławce, a później będzie grał z Thomasem ;)

Hubert89 komentarzy: 83201.09.2009, 16:09

Liczę na Nordveita, że kiedyś będzie tworzył duet na środku z Vermaelenem ;)