Redknapp: Mieliśmy zły dzień

Redknapp: Mieliśmy zły dzień 28.02.2012, 11:07, Łukasz Szabłowski 26 komentarzy

Harry Redknapp powiedział, że chciał dowieźć dwubramkową przewagę do końca pierwszej połowy. Dodatkowo ujawnił, że nawet z taką przewagą ni przez chwilę nie czuł się komfortowo.

Po bramkach Luisa Sahy oraz celnym trafieniu z rzutu karnego autorstwa Emanuela Adebayora, Tottenham wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po 33 minutach gry.

Wszystko się zmieniło, gdy Bacary Sagna strzelił w 40 minucie bramkę kontaktową. Dwie minuty później stan meczu wyrównał Robin van Persie. Po przerwie grał tylko Arsenal, co pozwoliło Kanonierom odnieść wspaniałe zwycięstwo, 5-2.

- Wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie, ale nie mogę powiedzieć, że byłem przez to spokojny o końcowy rezultat.

- Arsenal miał swoje szanse, zdawałem sobie sprawę, że gdy strzelą kontaktowego gola, może być nieciekawie. Zdominowali środek pola, kompletnie wyłączyli nas z gry.

- Chciałem dowieźć to 2-0 do przerwy. Gdyby nam się to udało, byłoby OK.

- W poprzednim sezonie to oni wygrywali 2-0, ale wtedy to my wygraliśmy 3-2. W niedzielę po pierwszej połowie był remis, ale prawdę mówiąc, równie dobrze mogliśmy przegrywać już po 45 minutach.

- W drugiej połowie zmieniliśmy styl gry, musieliśmy odzyskać władzę w środku pola, ale problemem była defensywa, która popełniła kilka błędów.

- Wiedziałem, że to będzie ciężkie spotkanie, ale prawdę mówiąc, nie można sobie wyobrazić lepszej sytuacji wyjściowej, od prowadzenia 2-0.

- Jak mówiłem, nawet przy 2-0 nie wyglądaliśmy na solidną drużynę. To wielki problem.

- Po prostu mieliśmy zły dzień. Trzeba po prostu iść dalej i robić swoje.

Harry RedknappTottenham Hotspur autor: Łukasz Szabłowski źrodło: tottenhamhotspur.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125120.03.2012, 22:00

No przecież :D

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041329.02.2012, 07:50

a zupa była za słona...

Oldgunner3 komentarzy: 969928.02.2012, 22:01

Prawdę rzecze mr Harry - sam byłem zdziwiony determinacją którą pokazali nasi gracze i pokazali charakter - takiej dynamiki i polotu już dawno nie pamiętam;trochę podobnie było z chelsea.Tak grając to faktycznie o top 4 można by się nie martwić,ale....

FrancescFabregas04 komentarzy: 93828.02.2012, 21:01

Dokładnie, nie ma się co oszukiwać, 17 pkt jest nie do nadrobienia (stara do man city), teraz się trzeba starać o Top 4 i żeby być wyżej od Kurczaków.

fabregas1987 komentarzy: 2579328.02.2012, 20:17

Manchestery juz na tyle odskoczyly, ze teraz zycze im zwyciestw zarowno z Chelsea jak i Tottenhamem ...

MUFC1878 komentarzy: 122228.02.2012, 20:09

creative4
oby! :D
co do artykulu to jak dla mnie to Arsenal miał fenomenalny występ a nie THFC zly dzien... Rozumiem gdyby przegrali 5-0 to mozna mowic o slabszym dniu ale koguty prowadzily juz 2-0 i powinny kontrolowac mecz (mimo ze Arsenal mial przewage) ale na szczescie Arsenal dal rade

creatiVe4 komentarzy: 376428.02.2012, 19:15

Oby teraz dostali z MU!

Serafin13 komentarzy: 11628.02.2012, 18:48

Serafin13 komentarzy: 11628.02.2012, 18:47

mały komentarz na temat sędziego w tym meczu ;)

Martin998998 komentarzy: 36328.02.2012, 18:02

Poprostu Arsenal był tego dnia lepszy ;)

Kangur96 komentarzy: 158628.02.2012, 14:38

Obyśmy w kolejnych meczach grali równie dobrze :)

Mizii komentarzy: 419128.02.2012, 14:12

dokładnie! To nie Tottenham był tak zły, a my tacy dobrze i to cieszy! Obyśmy utrzymali formę, a trzecie miejsce będzie ciągle realne:)

bayakus komentarzy: 128528.02.2012, 14:11

Tottenham zagrał zbyt asekurancko, gdyby nastawili się na ofensywę, wynik byłby zapewne inny.

PEHA komentarzy: 242128.02.2012, 13:54

Arsenal w ten dzien zagral bardzo dobrze i zly dzien spursow nie usprawiedliwia ich z czego ja sie niezmiernie ciesze ;)

afckonrad9101 komentarzy: 783428.02.2012, 12:11

slawek1n1
Hmmm czy kadrowo sa lepsi to pojecie wzgledne i zalezy od tego kto sie na ten temat wypowiada;] Przeciez to Tottenham byl w takim gazie rozjechali przeciez Newcastle 5-0 i podobnie mialo byc z nami a jak sie skonczylo wszyscy wiemy, rownie dobrze moge powiedziec ze to Arsenal zmiazdzyl Tottenham w formie ;] zreszta ja moge to samo powiedziec o porazce na WHL ze Arsenal nie mial swego dnia oraz o porazce na Old Trafford w sierpniu czy na San Siro...;]

technik1302 komentarzy: 14228.02.2012, 12:05

Oby wiecej takich"Zlych" Dni!!! Kuraki...

Insekt komentarzy: 148728.02.2012, 12:04