Reprezentacje: Bendtner i Vela strzelają

Reprezentacje: Bendtner i Vela strzelają 04.03.2010, 17:43, Łukasz Klimkiewicz 29 komentarzy

W tym tygodniu na europejskich i światowych stadionach rozgrywano towarzyskie spotkania reprezentacji narodowych. Powołania do swoich kadr otrzymało aż jedenastu zawodników drużyny prowadzonej przez Arsene Wengera. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem środowych oraz czwartkowych występów Kanonierów.

Andriej Arszawin, Węgry 1:1 Rosja, 3 marca

Mimo, że rosyjski pomocnik Arsenalu dopiero co wrócił do treningów po kontuzji uda został powołany na mecz swojej kadry narodowej i rozegrał pełne 45 minut.

Cesc Fabregas i Bacary Sagna, Francja 0:2 Hiszpania, 3 marca

Na Stade de France w Parażu reprezentacja Francji została pokonana przez Hiszpanów dwoma bramkami po trafieniach Davida Villi i Sergio Ramosa. Cesc Fabregas drugą połowę oglądał z ławki rezerwowych, a Bacary Sagna rozegrał całe spotkanie.

Nicklas Bendtner, Austria 2:1 Dania, 3 marca

Jedyna bramka zdobyta przez Duńczyków była autorstwa napastnika Kanonierów, który w ostatnim czasie znajduje się w bardzo dobrej formie. Bendtner spędził na boisku godzinę, a swoją bramkę zdobył w 17. minucie spotkania.

Thomas Vermaelen i Eduardo da Silva, Belgia 0:1 Chorwacja, 3 marca

Vermaelen wystąpił w roli kapitana swojej reprezentacji i rozegrał pełne 90 minut. Eduardo wszedł na boisko tuż po rozpoczęciu drugiej części gry. Jedynego gola tego spotkania zdobył Niko Kranjcar.

Theo Walcott, Anglia 3:1 Egipt, 3 marca

Na londyńskim Wembley młody Kanonier rozegrał 57 minut. Prowadzenie objęli goście po celnym uderzeniu Mohameda Zidana. Anglicy zaczęli trafiać do bramki dopiero w drugiej połowie. Wyrównał Peter Crouch, drugą bramkę dla Synów Albionu zdobył Shaun Wright-Phillips, a kropkę na i postawił ponownie Peter Crouch.

Alex Song, Włochy 0:0 Kamerun, 3 marca

Song spędził na boisku 57 minut i znacznie przyczynił się do bezbramkowego remisu swojej reprezentacji z Włochami.

Tomas Rosicky, Szkocja 1:0 Czechy, 3 marca

Rosicky na Hampden Park rozegrał ponad godzinę. Jedyną bramkę meczu zdobył Scott Brown w 62. minucie. Występ pomocnik Kanonierów nie zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Carlos Vela, Nowa Zelandia 0:2 Meksyk, 4 marca

Spotkanie to zostało rozegrane w słonecznej Kalifornii. Pierwszą bramkę dla Meksyku zdobył w 53. minucie Javier Hernandez, a kilka minut później wynik meczu ustalił młodziutki napastnik Arsenalu po strzale z dwunastu metrów.

Emmanuel Eboue, Korea Płd. 2:0 Wybrzeże Kości Słoniowej, 3 marca

Eboue rozegrał pełne 90 minut i podobnie jak przypadku Rosickiego jego występ nie przyniósł kadrze WKS większych strat, ani korzyści.

Carlos VelaNicklas BendtnerReprezentacje autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Arsenal.com
Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1505.03.2010, 15:42

Cesc musi ostro powalczyć o miejsce w składzie z Xavim, ani myślę oglądać go na ławce rezerwowych na finałach RPA 2010

Theo_Fan komentarzy: 180705.03.2010, 14:53

Carlos Vela jest kozakiem brameczka SUPER :)

Henry12 komentarzy: 41905.03.2010, 14:35

* 57 minut .

cieszy, że aż 57 min rozegrał wallcot

oczywiście liczę na benia że ten moment kariery w którym niewątpliwie jest na gazie spożytkuje także dla arsenalu

Winner97 komentarzy: 3105.03.2010, 07:59

Bardzo dobrze, że młodzi piłkarze odnotowują kolejne występy dla swoich Krajów. Bardzo dobre spotkania zagrali Bendtner i Vela, bo strzelili po jednej bramce. Theo Walcott nie zagrał luksusowego spotkania, lecz nie zagrał też tragicznie. Moim zdaniem Theo ma wielkie szanse na wyjechanie na Mundial.

cinas90 komentarzy: 20604.03.2010, 23:19

brawo! oby tak dalej

Gunerxxx komentarzy: 235104.03.2010, 23:12

no Niclas niech teraz z Burnley strzeli najlepiej by było jakby pierwszego strzelił a cały mecz zakończył się wynikiem 3-0 xD

arsenal329 komentarzy: 39604.03.2010, 21:02

Kiedy oni wracają do Londynu ? na Porto będą ??

Theo_Fan komentarzy: 180704.03.2010, 20:57

Dokładnie bez kontuzi jest gitara tylko grac nie umiem :D

arsenal329 komentarzy: 39604.03.2010, 20:51

Bez kontuzji...jest OK :)

szalen komentarzy: 198204.03.2010, 20:39

Dobre występy naszych zawodników w kadrach narodowych. Oby tak było teraz w klubie.

berni3 komentarzy: 32204.03.2010, 20:21

zdzwilo mnie ze cesc wyszedl w pierwszym skladzie a xavi na lawie widac jednak ze trener hiszpani nie stawia tylko na zawodnikow barcelony. chodz to byl tylko mecz towarzyski

fabregas1987 komentarzy: 2570604.03.2010, 19:51

najwazniejsze jest jest to, ze nie ma zadnych kjontuzji ...

wronka25 komentarzy: 224504.03.2010, 19:51

dobrze nikt nie zlapal kontuzji to jest bardzo dobrze ;)

aRamsey komentarzy: 948604.03.2010, 19:34

Vela trzepie ciągle gole w reprezentacji, a w Arsenalu szans nie dostaje :/

PatrolFr komentarzy: 54104.03.2010, 18:42

Benio nam teraz pomoże trzeba wygrywać !!! :)

GunnersFan9 komentarzy: 8682 newsów: 804.03.2010, 18:41

Dopiszcie,że Vela doznał kontuzji w tym meczu;/

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26404.03.2010, 18:41

Dobrze że wszyscy wrócili cali i zdrowi ;) z nowym doświadczeniem ;)

pelek komentarzy: 214604.03.2010, 18:31

@QNIK
Domenech
@Polandblood
Pięknne zdanie :P Jakiś polonista by ci dał po głowie ;)

Bendtner wyłapał formę. Będzie szedł na króla strzelców.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223704.03.2010, 18:28

Bendtner sie rozkreca , oby tak do konca sezonu , jesli podtrzyma forme to napewno sie przyczyni do naszej dobrej gry i moze wygrania EPL:]

FanekAFC komentarzy: 511204.03.2010, 18:19

Fajne, że Bendtner i Vela strzelili, może Bendtner coś strzeli z Burnley.

Armata25 komentarzy: 88304.03.2010, 17:59

A jeszcze co do Niklasa. Chyba się na dobre odblokował chłopak, to świetna wiadomość, może i z Burnley ustrzeli jakiegoś gola. Cieszy jego forma strzelecka.

Armata25 komentarzy: 88304.03.2010, 17:58

QNIK---> i jedno, i drugie w sumie. Francja na pewno nie wymiata tak jak przed laty, za to Hiszpania ostatnio wiadomo, jak gra.

mareix--> obawiam się, że niestety nie zagra.

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 104.03.2010, 17:57

Uwielbiam czytać zawsze podsumowania z gry graczy Arsenalu w drużynach narodowych.Z tego co wiem to Vela znowu jest kontuzjowany. : (Najlepsze jest to ze nie gra w Arsenal albo przez kontuzje albo musi zagrać pupilek Wengera Bendtner,a jeśli nie jest kontuzjowany to zagra dla reprezentacji strzeli bramkę i znowu kontuzja.Tak o to koło się zamyka:C

pawgaw100 komentarzy: 47304.03.2010, 17:56