Reyes jeszcze dziś w Benfice

Reyes jeszcze dziś w Benfice 05.08.2008, 12:40, Patryk Bielski 28 komentarzy

Była gwiazda Arsenalu i Realu Madryt, a obecnie piłkarz Atletico, Jose Antonio Reyes ma jeszcze dziś pojawić się na Estadio da Luz, by dopełnić formalności i dołączyć do Benfiki Lizbona.

Lewy pomocnik ma zostać wypożyczony na rok z Atletico, gdzie pełnił jedynie rolę rezerwowego. Hiszpan będzie tym samym dziewiątym nabytkiem portugalskiej drużyny w letnim okienku transferowym. Benfica kontynuuje trend ściągania do klubu Hiszpanów, po tym jak do zespołu dołączył trener Quique Flores.

Reyes rozpoczynał swoją karierę w Sevilli, gdzie po kilku świetnych sezonach dostrzegł do Arsene Wenger i za sporą sumę gotówki ściągnął do Arsenalu. Hiszpan nie potrafił odnaleźć się w północnym Londynie i w 2006 roku został wypożyczony do Realu. Rok później utalentowany pomocnik trafił do Atletico. W ostatnim sezonie Reyes wystąpił jedynie w 22 spotkaniach, pełniąc rolę zmiennika Simao Sabrosy.

Atletico MadrytJose Antonio ReyesTransfery autor: Patryk Bielski źrodło: Portugoal.net
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Romanooo komentarzy: 10908.08.2008, 00:47

dobry wybor... moze benfica zacznie blyszczec jak jeszcze kogos kupia i bedize dobrze ;D

marwal6 komentarzy: 41206.08.2008, 10:30

wedlug mnie reyes nie zawiodl w arsenalu ale tez nie zostal gwiazda...a mogl....gdyby zostal mielibysmy lewoskrzydlowego jak sie patrzyale on ma slaba mentalnosc i nie wytrzymal cisnienia.trzeba byc cierpliwym...u nas mial tygodnie kapitalne strzelal duzo bramek asysty wszystko..i mial tez mecze beznadziejne..ja go lubie nadal jak byl u nas byl moim ulubionym zawodnikiem a teraz mam nadzieje ze sie odnajdzie bo z 3 mega talentow hiszpanskich sprzed 3-4 lat tylk torres sie wybil ( byl jeszcze Portillo).

dennis komentarzy: 33406.08.2008, 10:03

Lubiłem tego zawodnika, szkoda że nie potrafił odnaleźć się w Arsenalu i w lidze Angielskiej.Ma wciąż wielkie umiejętności, ale nie ma chyba szczęścia.Według mnie on wciąż może stać się zawodnikiem z czołówki, może odzyskać swój blask, ale musi mieć szczęście i trafić do drużyny i do trenera , który zauważy jego talent i poprowadzi go tak, aby tą formę odzyskać.Życzę mu abyśmy w niedługim czasie zobaczyli go w formie, jaką prezentował w Sevilli.

Lee komentarzy: 1471 newsów: 8306.08.2008, 00:45

Reyes rozmienia się na drobne, może kiedyś trafi do polskiej ligi? ;d

Arlo komentarzy: 49105.08.2008, 22:45

Zapowiadał się na super grajka, a teraz pałęta się od klubu do klubu. Co by nie mówić to transfer w tym wieku do Benfici to krok w tył w jego karierze.

fusiek16 komentarzy: 3105.08.2008, 21:07

Ale on ma durzy talent ma chyba 23-24 i jak pogra w benfice to zobaczymy tam

Fabregas19 komentarzy: 5084 newsów: 805.08.2008, 19:01

Szkoda, że się tak zmarnował, zostając w Sevilli został by świetnym piłkarzem, być morze za szybko podjął decyzję o zmianie klubu i dlatego...

Szef komentarzy: 1303505.08.2008, 18:44

Reyes to dobry gracz ale zbyt kaprysny gdyby tylko skupil sie bardziej na grze a nie na duperelach to bylby dzisiaj w lepszym klubie i gral by lepiej

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56705.08.2008, 18:20

Dla mnie zdrajcą jest raczej Henry, a nie Reyes. Jose jest po prostu głupi, a Henry nigdy na takiego nie wyglądał i dlateo nie wybaczę mu przeprowadzki do Farsy. Wg. mnie odejść do rywala z którym przegrało się finał LM to tak jak potwierdzić jego wyższość. I jak on może mówić, że nadal jest Kanonierem?!

Oldgunner3 komentarzy: 786805.08.2008, 18:19

Coraz gorzej mr Reyes ...i tak trzymać.Źle mu było u nas to niech zwiedza Portugalię etc.Tak to już się dzieje zazwyczaj z malkontentami,marudami i płaczkami...poprostu się staczają.

LoginWojtas komentarzy: 12805.08.2008, 17:46

Reyes sie juz skonczyl i dobrze mu tak ! Zdrajca, drugi po A. Colu.

Damian_Srz komentarzy: 3505.08.2008, 15:17

jak Anelka co chwile z klubu do klubu

grzegorz17 komentarzy: 109805.08.2008, 14:49

Moze uda mu sie w portugali..No szkoda ze jego kariera tak sie potoczyła,ale jeszcze duzo przed nim..Powodzenia!!

kamil_malin komentarzy: 933205.08.2008, 14:37

Zmarnował się przez swój charakter. Zapowiadał się na świetnego zawodnika, jednak nic z tego nie wyszło.

kedzior komentarzy: 714 newsów: 105.08.2008, 14:02

Kolejny dowód na to, że gracze odchodzący od Arsenalu nie mogą wrócić do wielkiej formy.

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 205.08.2008, 13:59

Może w Benfice się w końcu odnajdzie.

George--> w tym roku do twojej listy dojdzie prawdopodobnie Hleb i Flamini.

siwy091 komentarzy: 17305.08.2008, 13:53

Miejmy nadzieje ze Reyes odnajdzie sie w benfice...

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11505.08.2008, 13:41

Chłopak, który ma wielki talent, ale najzwyczajniej nie umie z niego korzystać. Ciągłe przeprowadzki do coraz to nowych klubów źle wpływają na jego karierę. Mam nadzieję, że w Benfice znajdzie sobie miejsce w składzie i tam pokaże pełnię swoich możliwości.

severyn91 komentarzy: 529 newsów: 405.08.2008, 13:41

ciekawe, czy mu pogoda bedzie odpowiadac w Portugalii??.. ;)

matis211 komentarzy: 5805.08.2008, 13:34

Poprostu ma talent, ale zero mentalności piłkarza. Jeśli byłby mądry i chciał grać na najwyższym poziome to by grał, ale ma za mało szarych komórek w głowie i przede wszystkim zero serca do futbolu.

cutler komentarzy: 79505.08.2008, 13:18

a jeszcze 3 lata temu na poczatku sezonu 2005-2006 wydawalo sie ze moze byc lepszy w niedalekiej prszyszlosci od Piresa czyli ze moze stac sie najlepszym lewoskrzydlowym swiata , ech Jose Jose na co ci byl ten Real....

lebron116 komentarzy: 6905.08.2008, 13:07

tihi_henry troche zalowato napisales,przeciez jak Reyes był u nas eksperci futbolu mowili ze bedzie godnym natepca Raula w hiszpanii.....

Ibricic komentarzy: 16105.08.2008, 12:55

Reyes to pasożyt. Gdzie by go nie było zawsze ma jakiś 'ale'. Ma na prawdę wielki talent, ale nie wiem czy znajdzie się jeszcze jakaś osoba, która go z niego wydobędzie.

titi_henry komentarzy: 356805.08.2008, 12:51

George - wiesz, no Henry to tam w sumie osiagnal wiele, patrzac np na Reyesa.. ciezko wiec tak porownywac.

k_oi komentarzy: 636 newsów: 162605.08.2008, 12:50

Szczerze mówiąc trochę brakuje mi go w AFC.

George komentarzy: 14105.08.2008, 12:49

Popatrzcie ilu zawodników Arsenalu jak odeszło z Londynu zawaliło sobie kariere : Reyes Edu Viera Henry :)

adaminho77 komentarzy: 331705.08.2008, 12:48

A to niespodzianka... Prawda jest taka, że kariera Reyesa od czasów gry w Arsenalu już nie toczy się tak wspaniale... Benfica się wzmacnia... Najpierw Aimar, teraz Reyes... Chociaż Reyes będzie tylko wypożyczony, to na pewno będzie znacznym wzmocnieniem Benfiki...

matis211 komentarzy: 5805.08.2008, 12:44

Oj Reyes... poprostu brak słow... Tyle talentu a tak mało w głowie. Mogłeś zostac u nas i grac! A nie tylko za kasą się uganiac.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl