Rezerwy: Arsenal 0-3 Tottenham

Rezerwy: Arsenal 0-3 Tottenham 09.04.2009, 23:59, Kuba Zawadzki 21 komentarzy

Zespół rezerw Arsenalu przegrał z zespołem rezerw Tottenhamu 0-3.

Przez cały mecz piłkarze musieli się zmagać z silnym słońcem, które utrudniało grę szczególnie bramkarzom.

Początek meczu należał do Kanonierów, którzy przeważali w posiadaniu piłki. W pierwszych minutach bliski strzelenia gola był Frimpong, który minimalnie nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu Bischoffa.

W 10. minucie Spursi wywalczyli rzut wolny, blisko linii pola karnego. Do piłki podszedł Gilberto i nie dał szans golkiperowi Arsenalu. 0-1 dla Tottenhamu.

Mimo ataków piłkarzy z armatą na piersi do przerwy wynik się nie zmienił.

Po przerwie panowie z White Hart Lane zaczęli przyciskać zespół Arsenalu, na szczęście ich strzały omijały bramkę strzeżoną przez Shea.

W 68. minucie zespół Tottenhamu znów wywalczył rzut wolny w okolicach pola karnego. Tym razem wykonał go Mason, podwyższając na 0-2.

Dzieło zniszczenia przypieczętował Livermore, 9 minut później. 0-3 dla Tottenhamu, totalna porażka naszych piłkarzy!

Arsenal: James Shea - Craig Eastmond, Jay Emmanuel-Thomas, Thomas Cruise, Kyle Bartley - Luke Ayling, Fran Merida, Mark Randall (c) (83), Amaury Bischoff (63) - Emmanuel Frimpong, Sanchez Watt (63).

Ławka rezerwowych: Gilles Sunu (63), Francis Coquelin (63), Cedric Evina (83), James Dunne.

Tottenham Hotspur: Ben Alnwick - Alan Hutton, Da Silva Gilberto, Cian Hughton, Ricardo Rocha - Jake Livermore, Takura Mtandari, Dean Parrett (59), Jacques Maghoma - Ryan Mason, Kyle Fraser-Allen.

Ławka rezerwowych: David Button, Sol Asajile, Jake Nicholson, Nathan Byrne (59).

RezerwyTottenham Hotspur autor: Kuba Zawadzki źrodło: The Official Site
HWDP komentarzy: 85711.04.2009, 09:55

czemu Szczęsny nie grał...?

waldek_89 komentarzy: 573510.04.2009, 19:13

zauważyłem że ostatnio coś naszym rezerwom się nie powodzi, no szkoda trzeba grać dalej i tyle.

krzykus1990 komentarzy: 521410.04.2009, 17:02

Coś naszym rezerwą ostatnio nie idzie. Nie rozumiem tylko dlaczego Szczęsny nie gra na bramce.

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 510.04.2009, 12:14

Miałem nadzieję że zagra Rosa ale jednak jego kontuzja się przedłuża i ciężko żeby wrócił w tym sezonie.

Takiego wyniku się nie spodziewałem i jest to trochę przykre ża zaplecze naszej drużyny przegrało z Kogutami ;/

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11510.04.2009, 11:58

Nawet nie dziwi mnie taki, a nie inny wynnik. Wystarczy rzucić okiem na składy obu drużyn. Z jednej strony w Arsenalu anonimowi Ayling, Shea, Evina i Eastmond, którzy nigdy nie zaistnieli w pierwszym zespole Kanonierów. Z drugiej strony w Tottenhamie doświadczeni Gilberto, Hutton i Ricardo Rocha. Wszyscy Ci trzej piłkarze mają nazwiska - i niestety dla Arsenalu - jakieś umiejętności. Niby to był mecz rezerw, ale każda porażka ze Spursami, to chluba dla którejś z dwóch drużyn. ;)

Christian --> weź duży rozpęd i uderz głową w mur, bo jak widzę wielu rzeczy jeszcze nie rozumiesz. To, że nasze rezerwy przegrały jeden mecz, nie znaczy, że są słabe.

Szef komentarzy: 1303510.04.2009, 11:49

czemu nie gral Szczesny ani Mannone tylko Shea ? wolalbym zeby Wojtek sie ogrywal

EkEl komentarzy: 298910.04.2009, 10:35

W rezerwach grają Kanonierzy z młodzieżowych zespołów więc się nie dziwię. James Shea - to chyba piąty bramkarz xD

Theo14 komentarzy: 18710.04.2009, 10:30

chce wam tylko powiedziec ze w naszych rezerwach graja przewaznie ci zawodnicy ktorzy graja w U-17 i U-19. A w rezerwach tottenhamu graja doswiadczenie zawodnicy jak np Hutton , Rocha i Gilberto. Wiec nie dziwcie sie. Druzyna mlodziezowa jest na pierwszym miejscu zas rezerwy w polowie tabeli. Ale wydaje mi sie ze dla Wengera to nie ma znaczenia bo nie o takie trofea sie walczy.

snav komentarzy: 7910.04.2009, 08:28

Christina ty naprawde masz nasrane, nasze rezerwy nie są słabe tylko nie miały szczęścia, twoje komentarze mnie rozwalają oczywiście z głupoty

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223710.04.2009, 08:06

To co im kurde wogole nie zalezalo? Taki wstyd , z kurczakami 0:3:/ Brak słow

Christian komentarzy: 342710.04.2009, 07:42

Z tego co widzę to nasze rezerwy są słabe;/

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9810.04.2009, 01:09

Przegrana z kurczakami zawsze smuci, czy to panie grają, juniorzy czy nasza "głowna" drużyna :( Ale jeszcze to sobie odbijemy :D

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26410.04.2009, 01:04

Silne słońce o 20:00 naszego czasu? ;)

Co do kurczaków... Smuci taki wynik :( szczególnie, że to odwieczny wróg. Mam nadzieję, że młodzi kanonierzy nabrali doświadczenia i w kolejnych meczach będą coraz lepsi :)

JacOsc komentarzy: 93610.04.2009, 00:48

Ale wstyd... Z kurczakami!? Jeszcze sobie to odbijemy...

solar komentarzy: 146510.04.2009, 00:17