Rezerwy: Arsenal 2-2 Swansea

Rezerwy: Arsenal 2-2 Swansea 03.10.2011, 22:18, Marcin Stefaniak 13 komentarzy

Drużyna rezerw Arsenalu dzisiejszego popołudnia zmierzyła się z ekipą Swansea City i podtrzymała serię meczów bez porażki, remisując 2-2.

W 15. minucie wynik otworzył Luke Freeman, młody Anglik wykorzystał dobre dośrodkowanie Ryo Miyaichy'ego i jako pierwszy wpisał się na listę strzelców. Kanonierzy nie przestawali atakować, bliscy strzelenia gola byli Miyaichi, Aneke i Watt, jednak ku zaskoczeniu wszystkich Kurtis March wyrównał na 1-1. Takim oto wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Od samego początku drugiej połowy Kanonierzy zaatakowali i zaowocowało to bramką na 2-1. Do rzutu rożnego podszedł Oguzhan Ozyakup, dośrodkował na głowę Aneke, a ten nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Kiedy wszyscy czekali już na końcowy gwizdek, Dobbie popędził z piłką i strzelił gola na 2-2 w 90. minucie, tym samym ustalając wynik spotkania.

Arsenal RezerwyChuks AnekeLuke Freeman autor: Marcin Stefaniak źrodło: younggunsblog.co.uk
Ciasteck2 komentarzy: 446704.10.2011, 16:55

Szkoda, że jednak remis, ale lepsze to niż przegrana ze swym najgorszym wrogiem. Nie, że jakaś aluzja, czy coś :P

Vendetta komentarzy: 277804.10.2011, 16:02

Ozyakup, Aneke i Miyaichi... Będzie dobrze.

mitmichael komentarzy: 4924304.10.2011, 01:04

O zgrozo - w rezerwach tez problemy L/

Szef komentarzy: 1303504.10.2011, 00:07

Ryo ciagle w rezerwach, juz lepiej bylo jakby szedl na wypozyczenie do Feyenoordu

HellSpawn komentarzy: 618503.10.2011, 23:07

Nie ma to jak filozofia klubu " Nie wypożyczymy, niech gra w rezerwach"... Do PL by go wypożyczyli, a napewno jakieś QPR, Norwich, Swansea, Bolton, WBA by się skusiło...

pavi28 komentarzy: 73203.10.2011, 22:38

Ciekaw jestem jak ten cały Angha gra, może będzie lepszym wyborem niż Jenkinson.

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34103.10.2011, 22:34

@donmarcel010
pozyskanie Artety, wypożyczenie Almunii i Denilsona, kupno AOC i Santosa. W sumie wypożyczenie Benayouna było też dobrym posunięciem. Za dobre posunięcie uważam też sprzedaż Fabregasa, choć za wyższą cenę, więc w tym wypadku plusy i minusy się niwelują :)

donmarcel010 komentarzy: 19703.10.2011, 22:31

kamil

a co nie było błędem w tym okienku w arsenalu ?
bd szybciej

donmarcel010 komentarzy: 19703.10.2011, 22:29

bo rayo jest za słaby na 1 skład -.-

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34103.10.2011, 22:28

Freeman - ten zawodnik jest przyszłością Arsenalu. Praktycznie w każdym meczu rezerw wpisuje się na listę strzelców albo chociaż asystentów. On naprawdę wyrośnie na takiego zawodnika, którego będą chcieli zakontraktować europejscy giganci. Trzeba wykorzystać potencjał, jaki ma ten chłopak.

kamil_9414 komentarzy: 282803.10.2011, 22:26

No bo jest za slaby na pierwszą druzynę, a wg mnie popełniono spory błąd nie wypozyczając go w lecie.

witkowskil komentarzy: 99003.10.2011, 22:23