Rezerwy Arsenalu wygrywają z Maidenhead United 7:1

Rezerwy Arsenalu wygrywają z Maidenhead United 7:1 28.07.2009, 23:49, Mateusz Kolebuk 14 komentarzy

Podczas gdy pierwszy skład Kanonierów przygotowuje się do sparingu z niemiecką drużyną Hannover 96, rezerwy również nie przestają trenować do nadchodzącego sezonu. We wtorkowy wieczór w Maidenhead odbył się mecz pomiędzy lokalną drużyną Maidenhead United, występującą na co dzień w Blue Square South, a rezerwami Arsenalu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 7-1 dla drużyny z Londynu.

Worek z bramkami otworzył się dopiero w 41. minucie spotkania, gdy bramkę dla drużyny gospodarzy zdobył Kieron St Amee. Kanonierzy do szatni przegrywając jedną bramką. Cztery minuty po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania Kanonierzy zaczęli rekompensować frustrującą pierwszą połowę i zdobywać bramki. W ciągu 41 minut padło ich aż 7.

Kolejny przedsezonowy mecz rezerw odbędzie się 4 sierpnia, a przeciwnikiem młodych Kanonierów będzie drużyną Boreham Wood, która na co dzień występuje w Isthmian League Premier Division, znajdującej się na siódmym szczeblu ligowych rozgrywek piłkarskich w Anglii.

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 529.07.2009, 12:16

Późno się rozstrzelali, ale lepiej późno niż wcale. Widać nasze rezerwy też potrafią wysoko wygrywać.

RyGuL komentarzy: 1929.07.2009, 11:01

Watt strzelił xD to naprawde genialny zawodnik :P

Szef komentarzy: 1303529.07.2009, 10:46

Freeman strzelil, to bardzo fajnie bo to jeden z mlodszych graczy rezerw i okresolony jakis czas temu przez angielskie media wielka nadzieja ich pilki

Air4Life komentarzy: 48929.07.2009, 10:28

brawo młodzi ;]

zogi komentarzy: 14329.07.2009, 09:48

Znalazłem na allegro Autograf Adebayora opis był taki:

Sprzedaje autograf BYŁEGO piłkarza Arsenalu, który wybrał Man City ze względów finansowych:)

Podpis zdobyłem gdy reprezentatn Togo podpisywał gry w The Armoury.

crisadus komentarzy: 850729.07.2009, 08:31

Bardzo ładny wynik naszej drużyny:) Gratulacje dla młodych.

nett7 komentarzy: 4529.07.2009, 07:37

to juz info dla wengera, skoro wygrywamy z super extra MAIDENHEAD UNITED 7:1, to sprzedajemy dalej! w koncu to brzmi prawie jak manchester united, a graly tylko rezerwy! ;)
a tak powaznie to ten barazite moze bedzie dobry, przypomina mi, nie tylko z wygladu, ibrahimovica. umie sie przepchnac i walnac z polobrotu.

14kobus komentarzy: 34129.07.2009, 07:31

Coraz bardziej podobają mi sie ten Watt i Barazite(w managerze wypożyczyłem go do lecha p.)

Arsenalius komentarzy: 151729.07.2009, 07:00

Nasi młodzi piłkarze są naprawdę w wysokiej formie. Jeśli dalej tak będą dorastać to rośnie nam wielki Arsenal.

zuczek1987 komentarzy: 640329.07.2009, 00:05