Rezerwy Arsenalu zwyciężają w Platinum One Challenge

Rezerwy Arsenalu zwyciężają w Platinum One Challenge 23.08.2010, 13:06, Marek Widz 27 komentarzy

Rezerwy Arsenalu zwyciężyły w finale Platinum One Challenge zespół Shamrock Rovers 3 - 1, a bramki dla The Gunners strzelali Henri Lansbury, Jay Emmanuel-Thomas i Mark Randall. Menadżer zespołu rezerw, Neil Banfield, dał szansę na grę innym zawodnikom, niż miało to miejsce w półfinale. Udany debiut zaliczył bramkarz Emilio Damián Martínez, a mecz w pierwszym składzie rozpoczeli tacy gracze jak Nico Yennaris, Daniel Boateng, Cedric Evina, Mark Randall i Roarie Deacon. Ostatecznie Kanonierzy zagrali następującym składem:

Martínez

Yennaris – Hoyte (Cruise 46') – Boateng – Evina

Randall – Eastmond (Nordveit 46') – Lansbury (Aneke 46')

Deacon – Emmanuel-Thomas (Afobe 46') – Silva

Ławka rezerwowych: Shea, Nordtveit, Cruise, Aneke, Afobe.

Arsenal zaczął w imponującym stylu, podobnie jak miało to miejsce w meczu z Manchesterem United. Wysoki pressing zaowocował bramką, zdobytą przez Lansbury'ego w 9. minucie. Sześć minut później było już 2-0 po trafieniu Emmanuela-Thomasa. Mimo dobrego wyniku Kanonierzy nie zwalniali tempa, by w 21. minucie Mark Randall, po przedryblowaniu dwóch obrońców, strzelił kolejnego gola.

Przeciwnicy nie zamierzali się jednak poddać tak łatwo i jeszcze przed przerwą strzelili bramkę na 3-1. Po błędach w defensywie Martineza pokonał Daniel McGuinness .

Druga połowa to zdecydowane ataki Shamrock Rovers, ale świetnie w bramce spisywał się Martínez i swoich dwóch szans nie wykorzystał Murphy. Raz na drodze stanął mu nasz bramkarz, a drugi raz musiał uznać wyższość Deacona. W końcówce ten właśnie zawodnik mógł podwyższyć wynik, ale na posterunku był goalkeeper Shamrock.

patryk_arsenal komentarzy: 77023.08.2010, 16:09

Brawo chłopaki...dobrze, że wygrywają wkońcu to przyszłość Kanonierów:-)

Joker_224 komentarzy: 522023.08.2010, 15:45

Gigi ---> oni już są w głównej drużynie, JET, Lansbury, Eastmond, Nordtveit i Frimpong (gdyby nie kontuzja ofc)
kanonierzy.com/shownews_id-17365_Pieciu-pilkarzy-rezerw-w-pierwszym-skladzie.shtml

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4823.08.2010, 15:24

JET w każdym meczu strzela.. on i Lansbury chyba najszybciej wskoczą do seniorskiej kadry ;)

Nixos komentarzy: 133 newsów: 2823.08.2010, 13:51

W meczu super zaprezentował się Martinez i Wellington Silva. Oczywiście, nie wspominam o JETcie bo to powoli klasa sama dla siebie.

Joker_224 komentarzy: 522023.08.2010, 13:39

0_o

Czy ktoś sobie jaja robi z tymi komentarzami?

BTW. Wiecie może kiedy juniorzy włączenie do pierwszej drużyny dostaną swoje numery?

orangepl komentarzy: 12823.08.2010, 13:30

musi inaczej bedzie przez dlugie lata mowic sie o nas jak o hiszpani graja jak nigdy a przegrywaja jak zawsze!!

ynus1993 komentarzy: 5223.08.2010, 13:29

macie jakieś linki z piosenkami ARSENALU do pobrania

Joker_224 komentarzy: 522023.08.2010, 13:29

JET na szpicy, on mi przypomina trochę Drogbę i mam nadzieję, że właśnie na takie napadziora wyrośnie!

Nawet Randall się przełamał.

Jestem też ciekaw jak w przyszłości będzie prezentował się duet Aneke - Afobe, w wywiadach się chwalą na wzajem i takie tam, na boisku pokazują, że się dobrze rozumieją.

Oby pierwsza drużyna tez wygrała jakiś puchar

orangepl komentarzy: 12823.08.2010, 13:28

podobno arsenal zadnego trofeum nie zdobeda hehe

neastle komentarzy: 59223.08.2010, 13:26

Brawo za zwycięstwo! Niektórzy z nich już powoli mogą zaczynać walkę o miejsce w naszej 25-ce. Np. Lansbury, Nordveit czy Randall.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9823.08.2010, 13:23