Rezerwy: Norwich 0-5 Arsenal

Rezerwy: Norwich 0-5 Arsenal 22.02.2012, 09:49, Marcin Stefaniak 44 komentarzy

Wczoraj rezerwy Arsenalu zmierzyły się na wyjeździe z rezerwami Norwich. Jak informowaliśmy wcześniej, Neil Banfield postanowił desygnować do gry silną jedenastkę, w której znalazło się miejsce dla kilku piłkarzy na co dzień występujących w pierwszej drużynie.

Kanonierzy nie mieli żadnych problemów z przeciwnikiem i pewnie pokonali Kanarki 5-0.

Wynik otworzył już w 6. minucie Park Chu-Young. Na chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy na 2-0 podwyższył Andriej Arszawin. W międzyczasie boisko opuścił Marouane Chamakh, a w jego miejsce na murawie pojawił się Benik Afobe. Anglik początkowo nie wykorzystał rzutu karnego, ale zrekompensował się trafieniem z 58. minuty. Kanonierzy nie zamierzali na tym poprzestawać i już 7 minut później było 4-0. Po raz kolejny świetną akcją popisał się Yossi Benayoun, po czym podał do Arszawina, a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Izraelczyk został wreszcie nagrodzony za dobry występ i w 87. minucie ustalił wynik spotkania na 5-0, wykorzystując prostopadłe podanie od Ozyakupa.

Arsenal

James Shea, Carl Jenkinson (46), Jernade Meade, Martin Angha, Ignasi Miquel (c), Nico Yennaris, Yossi Benayoun, Oguzhan Ozyakup, Andriej Arszawin, Park Chu-Young, Marouane Chamakh (29)

Ławka rezerwowych

Sean McDermott, Elton Monteiro, Kyle Ebecilio (46), Benik Afobe (29)(73), Zak Ansah (73)

Rezerwy autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125117.03.2012, 16:23

No z takim składem to nie dziwne ;)

FrancescFabregas04 komentarzy: 93823.02.2012, 15:34

Czy mnie wzrok nie myli, czy Arshavin naprawde strzelil bramke? ;D

armata88 komentarzy: 63123.02.2012, 09:13

topek Arshavin podejrzewam nie tylko częściej otwierałby droge do bramki Robinowi ale mógłby też częściej uruchamiać bocznych pomocników, w środku mógłby się odnalezć tam nie musiałby tak zapieprzać jak na skrzydle bo zawsze asekurował by go Song czy Mikel;p

reflektmedina komentarzy: 11722.02.2012, 20:15

Woow - co za ekipa w tych rezerwach się wychowuje;pppp

gunners007 komentarzy: 954322.02.2012, 19:36

Ja na miejscu AW wystawiałbym Arshavina zamiast walcotta.Zagrał by ze 2 mecze w pełnym wymiarze czasowym i zobaczylibyśmy w jakiej Andrey jest formie bo Theo w zbyt wysokiej nie jest.

songoku95 komentarzy: 2348622.02.2012, 16:39

Brawo:) Cieszy bramka Arszy, Parka, Afobe oby zyskali wieksza pewnosc siebie :)

ali000 komentarzy: 61722.02.2012, 14:59

Oby to zaowocowalo lepsza gra w lidze. . mam na myslu Parka, Benayouna i Arshe..

Kangur96 komentarzy: 158622.02.2012, 14:35

Yossi i Arsza wg mnie jeszcze nie powinni zostać skreśleni. Nie wspominając o Parku, którego konsekwetnie (nie wiadomo z jakiej przyczyny) pomija Wenger przy ustalaniu meczowej osiemnastki. Afobe to nasza nadzieja w ataku :D

mati96 komentarzy: 116622.02.2012, 14:16

Benayoun i Arshavin powinni w końcu dostać szanse gry w podstawowej 11 a nie cały czas na ławie

PEHA komentarzy: 242122.02.2012, 14:11

wiedzialem ze z takim skladem nie b edzie problemow

Agher komentarzy: 278422.02.2012, 13:37

czekamy tylko na linka ze skrótem :D

ashburtongrovePL komentarzy: 17322.02.2012, 13:36

arshavin! wow, 2 bramki, może forma powraca? - haha mąło możliwe, ale...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223722.02.2012, 13:27

abdullah - nie, to był po prostu mecz ostatniej szansy dla niektórzy, ale skoro pokazali się z dobrej strony, to lepiej dla nich :)

michalcio135 komentarzy: 18622.02.2012, 13:23

BRAWO KANONIERZY!!!!!Mieliśmy bardzo silny skład i wygraliśmy.Oby tak dalej w następnych meczach.

abdullah komentarzy: 13822.02.2012, 13:21

Świetny wynik; coś mi się wydaje, że kadra na ten mecz była specjalnie wzmocniona aby poprawić kibicom humory po ostatnich klęskach.

Szef komentarzy: 1303522.02.2012, 13:18

no to dobry meczyk, moze Yossi dostanie teraz wiecej okazji do gry i pokazania sie

KanonierTH1411 komentarzy: 482822.02.2012, 12:57

NiteBiteWolf
Jeden musi zostać żeby Sagna miał zmiennika, więc albo Jenki na wypożyczenie i Yennaris zostaje (preferuję ten pomysł) albo odwrotnie. Afobe powinien zostać i być naszym drugim napastnikiem. Pogra jeszcze 3-4 mecze w rezerwach i do pierwszej na ławkę. Park był sprowadzony tylko dlatego że Afobe doznał poważnej kontuzji. Benik wrócił więc śmieci do kosza.
Benayoun zawsze grał na boku, rozgrywającego z niego nie będzie. Teraz zagrał świetnie, ale trzeba też patrzeć na rywala. Grali z ogórkami więc nie ma się czym podniecać.

Falka5 komentarzy: 69022.02.2012, 12:29

pokazuje ze cchmackh z nich wszystkich jest najgorszy i pierwszy powinien byc na wylocie

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.02.2012, 12:22

Redakcjo, podwieś newsa o kontuzji Eisfelda, bo mnie to już dobija...

burnog10 komentarzy: 59322.02.2012, 12:17

a wiecie czemu ten Eisfeld nie grał.?

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.02.2012, 12:14

Chamakh grał 29 minut, miał strzelić przez ten czas pięć goli? Gdy schodził było 0:1 więc nie rozumiem o co macie do niego pretensje. Park po prostu dobił po Benayounie...

mitmichael komentarzy: 4924322.02.2012, 11:59

Szok, w koncu Park trafił do siatki w rezerwach. A Chamakh znowu bez gola

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.02.2012, 11:58

Jest jakiś skrót czy coś?

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12622.02.2012, 11:44

Rzeczywiście można by w końcu spróbować z Arszawinem na środku. Przegląd na pewno wciąż ma, a wykonywaniu podań nie byłby gorszy od Aarona. Może by ucierpiała wymienność pozycji i pressing w środku pola (który i tak jest mierny), ale mogłoby to odświeżyć naszą toporną grę. On albo Rosicky.

hei007 komentarzy: 352822.02.2012, 11:38

Chamakh out, jak nie potrafi się z rezerwami pokazać to panu podziękujemy. Jedyny z tych zawodników godny ławki to Żydek, nikt inny. Arshavin tylko z słabiakami potrafi grać, to samo Park ; d. Jeśli nie gra w 1 to znaczy, że jest słaby i tyle.

malyglod komentarzy: 648922.02.2012, 11:37

Z tego co czytałem to świetny mecz Arshy. Chyba jeszcze ze dwie asysty miał. Chciałbym, żeby Wenger wystawił go za Ramseya.

KanonierTH1411 komentarzy: 482822.02.2012, 11:29

Afobe grał trochę krótko, ale on dopiero wrócił po poważnej kontuzji. Szkoda że nie strzelił tego karnego, ale bramkę i tak zdobył. Chamakh znów nic. To nie jest już nawet śmieszne tylko żałosne... Park też już drugi albo 3 mecz grał w rezerwach i w końcu strzelił.
Yennaris pierwszą połowę grał w pomocy, drugą w obronie, gdy wszedł Ebecilio.

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 122.02.2012, 10:52

RuteQ, z Ramseyem by przegrali, i by bylo ze arszawin i chu-young nawet w rezerwach sobie nie radza, wiec mieli szczescie ze kostucha zostal w pierwszym skladzie.

pioafc komentarzy: 4390 newsów: 222.02.2012, 10:40

Za dobrzy na rezerwy za słabi na 1-szy skład.

WSP komentarzy: 180222.02.2012, 10:39

To jest trochę śmieszne wystawać taki skład na rezerwy, ale może ci piłkarze coś na tym zyskają...

Marioo komentarzy: 57422.02.2012, 10:36