Rezerwy ogrywają Birmingham 4-0!

Rezerwy ogrywają Birmingham 4-0! 01.09.2009, 22:44, Jakub Zapał 18 komentarzy

Rezerwy Birmingham City zostały zdeklasowanie przez zespół Arsenalu w rozgrywkach Barclays Premier Reserves League South.

Rywale dobrze weszli w mecz. Kevin Phillips oraz Gary McSheffrey mieli okazję na strzelenie bramki dla Birmingham, jednak nie dopisało im szczęście. W 33. minucie to Arsenal strzelił bramkę i wyszedł na prowadzenie. Sanchez Watt popisał się ładnym uderzeniem, a niespełna 5 minut później Craig Eastmond podwyższył rezultat. Kanonierzy wpadli we wspaniały rytm i znów po 5. minutach od zdobycia poprzedniej bramki, Gilles Sunu ustalił wynik pierwszej połowy meczu na 3-0.

W przerwie spotkania Terry Westley dokonał jednej zmiany. Z placu gry zszedł Jake Jervis, a w jego miejsce pojawił się Brice Ntambwe. Kibice Birmingham City liczyli na lepszą grę swoich pupili w drugiej połowie. Ich zapał został jednak przytemperowany przez Watta, który zdobył dziś wieczorem swoją drugą bramkę. Trener rywali zdecydował się na kolejną zmianę i wprowadził na boisko Jakuba Hronca, który zmienił Jamiego Dunphy’ego. Szkoleniowiec Arsenalu także chciał oszczędzić swojego najlepszego gracza i zdjął pod koniec spotkania Sancheza Watta, którego zastąpił Luke Freeman.

W końcówce meczu Ntambwe miał kilka dogodnych okazji na strzelenie honorowej bramki, jednak jego strzały przelatywały nad poprzeczką.

Rezerwy Birmingham: Colin Doyle, Jamie Dunphy (Jakub Hronec, 65), Mitch Hancox, Keith Fahey, David Joyce, Will Packwood, Jay O'Shea, Ashley Sammons, Kevin Phillips, Jake Jervis (Brice Ntambwe, 45), Gary McSheffrey.

Rezerwy Arsenalu: Vito Mannone (James Shea, 45), Kerrea Gilbert, Gavin Hoyte, Kyle Bartley, Armand Traore, Craig Eastmond, Francis Coquelin, Fran Merida, Mark Randall (Roarie Deacon, 63), Gilles Sunu, Sanchez Watt (Luke Freeman, 70).

Birmingham CityRezerwy autor: Jakub Zapał źrodło: Birminghamcity-mad.co.uk
UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 204.09.2009, 23:13

Mocny start nasze rezerwy zawsze trzymaly poziom to tylko oznacza jak bardzo mamy utalentowana mlodziez

KuBaJo komentarzy: 217403.09.2009, 17:09

Brawo chłopcy!! mam nadzieje że starsi też BirC pokonają :D

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11502.09.2009, 17:20

Liczę na to, że pierwsza drużyna Arsenalu również poradzi sobie z Birmingham w takim stosunku bramkowym. :) Chyba każdy pamięta, jakie problemy mieliśmy z tego typu zespołami i jak źle wiodło się na mecz podczas meczów z Birmingham...

Silver komentarzy: 260 newsów: 3502.09.2009, 04:11

ladnie, ladnie, szczegolnie, ze srednia wieku w tym meczu byla masakrycznie niska:)

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 302.09.2009, 00:15

I tak ma być! ;D

Szef komentarzy: 1303501.09.2009, 23:33

cieszy taka wysoka wygrana rezerw, fajnie ze Watt strzelil dwie bramki, widac ze chlopak wie jak sie strzela i moze bedzie kiedys z niego duzy pozytek

aRamsey komentarzy: 948601.09.2009, 22:57

ciekawe czemu nie było Szczęsnego... jest tylko na liście rezerwowej Benhakera , widać że Watt to nasza przyszłość, razem z Coquelinem i Meridą będą za lat(może) 5 stanowić o sile zespołu ;)

KulmanAFC komentarzy: 45001.09.2009, 22:46