Rezerwy wygrywają, Aliadiere zdobywa bramkę

Rezerwy wygrywają, Aliadiere zdobywa bramkę 06.04.2011, 11:58, Patryk Bielski 21 komentarzy

Wczorajszego wieczoru na Underhill Stadium rezerwy Kanonierów ograły, choć nie bez problemów, ekipę Sunderlandu 4-2.

Wynik spotkania otworzyli Kanonierzy, kiedy już w 4. minucie meczu do siatki trafił Roarie Deacon. Na odpowiedź gości nie trzeba było jednak długo czekać, bowiem dwie minuty później bramkę zdobył Matthew Fletcher. Na 2-1 dla Arsenalu podwyższył powracający do treningów z ekipą Arsena Wengera Jeremie Aliadiere. Niespełna cztery minuty później było już 2-2, a strzelcem gola okazał się Ryan Noble. W 65. minucie na boisku pojawił się Emmanuel Frimpong, który wyleczył już ciężki uraz, którego nabawił się przed sezonem. Końcówka meczu należała jednak do podopiecznych Neila Banfielda. Bramki Joshua Reesa w 80. minucie i Luke Freemana w 83. zapewniły The Gunners trzy punkty w walce o puchar Barclays Premier Reserve League.

Arsenal: Jens Lehmann, Sead Hajrovic, Daniel Boateng, Ignasi Miquel, Jernade Meade, Conor Henderson, Oguzhan Ozyakup (65), Roarie Deacon (76), Rhys Murphy (65), Jeremie Aliadiere, Luke Freeman

Ławka rezerwowych: Chuks Aneke (65), James Shea, Kyle Ebecilio, Emmanuel Frimpong (65), Joshua Rees (76).

Emmanuel FrimpongJens LehmannRezerwy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Gunner48 komentarzy: 792906.04.2011, 20:25

coś nowego. Cieszy wynik i mam nadzieję, że ta zła passa zakończy się i w 1 drużynie.

polishbrigadesx komentarzy: 1020706.04.2011, 19:35

Brawo naprzód panowie;)

MatArsenal9870 komentarzy: 216706.04.2011, 18:48

Lehmann trochę lepiej a Aliadiere znów przypomniał sobie jak się strzela a Jens jak broni.

schade komentarzy: 386206.04.2011, 17:39

No fajnie, że w końcu wygrali.

Ciasteck2 komentarzy: 446706.04.2011, 17:22

Brawo, brawo. Oby tak dalej...

Szef komentarzy: 1303506.04.2011, 17:18

tyle lepiej ze Jens sie poprawil, moze nie bedzie taka tragedia jak myslalem gdy przyjdzie mu stanac miedzy slupkami bramki pierwszej druzyny

szym254 komentarzy: 255606.04.2011, 17:16

fajnie że Laman zagrał lepiej niż ostatnio :)

HellSpawn komentarzy: 618506.04.2011, 16:29

Proszę o takie końcówki i walkę do końca Pierwszy skład Arsenalu.. Aliadiere niech znajduje szybko klub bo mamy swoje młode diamenty które Neil Banfield musi oszlifować i ograć :D Jens niech gra bo nie wiadomo co może się z Aluminium stać.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11506.04.2011, 15:42

Aliadiere'owi to chyba już nigdy, nawet w rezerwach, nie zdarzy się taki mecz jak z Liverpoolem w Pucharze Anglii :D Razem z Lehmannem chłopaki blokują drogę do składu utalentowanym zawodnikom, ale mogą ich jeszcze wiele nauczyć. Na przykład Aliadiere mógłby ich przestrzec przed zmarnowaniem sobie kariery, a Lehmann przed fatalnymi błędami, które decydują o losach meczu. Mimo to cieszę się, że są z nami, bo atmosfera w rezerwach musi być ok :)

madjer komentarzy: 553406.04.2011, 15:42

Wygrana jest więc trzeba się cieszyć ... Niestety to tylko rezerwy :/

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56706.04.2011, 15:22

ala > hahaha. Aliadiere ma 28 lat, właśnie rozegrał swój drugi mecz od niemal roku, gra z nami żeby wypracować formę meczową i nie "przyda nam się", bo a) jest żałośnie słaby i b) technicznie rzecz biorąc nie jest piłkarzem Arsenalu, gra na licencji Reserve League jako wolny piłkarz, a biorąc pod uwagę przepisy na tym etapie sezonu nie może podpisać kontraktu z żadnym klubem Premier League :P

drQ komentarzy: 71506.04.2011, 15:20

Brawo Jens :D

beny komentarzy: 103906.04.2011, 14:53

co z tego skoro glowny team niemal calkowicie zaprzepascil szanse na majstra

ArsenalArshawin komentarzy: 2024 newsów: 706.04.2011, 14:51

arsenalmisiek---> Jesteśmy na pierwszym miejscu. Mamy punkt przewagi nad Chelsea ale trzy mecze więcej.

Rafi komentarzy: 128106.04.2011, 14:50

"Warto dodać, że pełne 90 minut rozegrał Jens Lehmann, który tym razem spisał się lepiej, pewnie interweniując przy kilku sytuacjach."