Rozwijaj razem z nami Kanonierzy.com!

Rozwijaj razem z nami Kanonierzy.com! 28.08.2020, 20:11, Patryk Bielski 13 komentarzy

Do startu nowego sezonu Premier League pozostało już tylko 17 dni. Kanonierzy wciąż bacznie wypatrują kadrowych wzmocnień na rynku transferowym. Śladem włodarzy Arsenalu idziemy również my i ogłaszamy nabór do naszego redakcyjnego zespołu.

Niedawno licznik opublikowanych przez nas tekstów przekroczył 50 tysięcy, będących dziełem setek osób, które w czasie 14-letniej działalności strony przewinęły się przez naszą redakcję. Zdajemy sobie sprawę, że wciąż mamy sporo do poprawy i wiele aktualności nam umyka, dlatego teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy Waszej pomocy. Pracy jest cała masa - od pisania zapowiedzi przedmeczowych, raportów ze spotkań, tłumaczenia konferencji aż po zwykłe codzienne aktualności z Emirates Stadium. Dlatego jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił, zapraszamy!

Wybierz dowolny tekst z tej strony, przesyłając nam w jednym pliku oryginał i Twoje tłumaczenie. Plik wyślij na konkurs.kanonierzy@gmail.com. Co jest dla nas ważne? Swoboda w pisaniu, zaangażowanie. Przymykamy oczy na drobne błędy, ważniejsza jest dla nas chęć sprawdzenia się, systematyczność, bez względu czy będzie to jeden tekst tygodniowo czy 10 tekstów dziennie.

My ze swojej strony możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by nasza strona wciąż rozwijała się w odpowiednim kierunku, podobnie jak projekt Mikela Artety w północnym Londynie. Niedługo ruszamy z ligą typerów, a także konkursem Fantasy Premier League. Mamy również na uwadze problemy dotyczące tabeli i terminarza, które staramy się rozwiązać. Odwiedzajcie nas codziennie. Stay tuned!

Kanonierzy.com autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Krycha2008 komentarzy: 106.09.2020, 14:58

Zyjoco z łebem będzie siedział chuj bym wzion łeb i spolyl ****a w krzokach

al_arsen komentarzy: 54630.08.2020, 10:29

@RahU:

Ok, zgoda ale sezon się już skończył i wklepanie ręcznie tabeli podsumowującej chyba nie powinno być problemem.

kubix komentarzy: 33129.08.2020, 17:40

niestety nie mam czasu

ZakochanyPilkarz komentarzy: 31328.08.2020, 13:24

@RahU: no to troche zmiejia postac rzeczy. Myslalem ze chodzi tylko o wyniki :)

Patryk (administrator) komentarzy: 746 newsów: 581828.08.2020, 08:06

@FromCradleToGrave: Nabór trwa cały czas, także śmiało pisz do nas, jak znajdziesz chwilę wolnego.

FromCradleToGrave komentarzy: 753 newsów: 328.08.2020, 00:30

@RahU: Mam pytanie - czy nabor do Waszego zespolu trwa przez okres nieograniczony czy rekrutujecie falami ?
chodzi mi o to czy mozna Wam podeslac pare tekstow kiedy indziej, bo akurat w tym okresie jestem zajety bardziej niz zwykle, a bardzo chetnie bym do Was dolaczyl w przyszlosci

zdyp komentarzy: 397027.08.2020, 23:59

@ZakochanyPilkarz napisał: "ze to oszczędność"
taa? skoro automat zbiera 100/m to ile bd kosztowac zywe raczki? xdd

RahU (administrator) komentarzy: 4911 newsów: 213627.08.2020, 22:35

@ZakochanyPilkarz: w takim razie zapraszamy do ręcznego wklepywania wyników wszystkich spotkań raz lub dwa razy w tygodniu, wraz z takimi informacjami jak składy, zmiany, kartki, bo takowe mieliśmy dopóki system działał dobrze :)

ZakochanyPilkarz komentarzy: 31327.08.2020, 22:04

@Dancer: Raz ze to oszczędność 1000zl w skali roku a dwa jesli ktoś nie jest w stanie pisac dobrych newsów a chce miec swój udział w tworzeniu strony to mógłby chociaż w ten sposób.
To tylko podpowiedź :)

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40027.08.2020, 21:47

@ZakochanyPilkarz: W jakim celu miałby ktoś poświęcać czas na ręczną aktualizację tabeli, skoro jest możliwość automatyzacji?

ZakochanyPilkarz komentarzy: 31327.08.2020, 21:37

@RahU: A nie da się tego aktualizować ręcznie? Myślę że znalazł by się ktoś kto wpisywałby te wyniki. To wcale nie tak dużo roboty.. Chyba?

RahU (administrator) komentarzy: 4911 newsów: 213627.08.2020, 21:00

@al_arsen: Tabela, terminarz itd były przez cały sezon automatycznie pobierane z płatnego serwisu za pomocą API, do pewnego czasu działało to ok, jednak w/w serwis pod koniec sezonu najpierw zaczął wyświetlać błędne dane, a potem całkowicie przestał je aktualizować. Zrezygnowaliśmy z niego i przenosimy się na inny, również płatny, ok. 100 zł/miesiąc. Z zewnątrz może to wyglądać tak, jakbyśmy tego nie aktualizowali, ale tak nie jest, bo raz, jest to automat, dwa, jest to już dość zaawansowana sprawa od strony programistycznej i przy wdrażaniu nowej wersji pobieranych danych musimy tutaj liczyć na programistów, a nie tylko na redaktorów.

al_arsen komentarzy: 54627.08.2020, 20:13

Tak dokładacie starań żeby strona się rozwijała, że tabela PL jest ostatnio zaktualizowana po 29 kolejce. Więcej róbcie bo to co piszecie to tylko sympatyczna marketingowa formułka "dołożymy wszelkich starań....".

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - West Ham 26.12.2022 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 12.11.2022 - godzina 20:45
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal14121137
2. Manchester City14102232
3. Newcastle1586130
4. Tottenham1592429
5. Manchester United1372423
6. Liverpool1464422
7. Brighton1363421
8. Chelsea1463521
9. Fulham1454519
10. Brentford1547419
11. Crystal Palace1454519
12. Leicester1552817
13. Bournemouth1544716
14. Leeds1443715
15. Aston Villa1443715
16. West Ham1542914
17. Everton1535714
18. Nottingham Forest1534813
19. Southampton1533912
20. Wolves1524910
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland183
H. Kane111
A. Mitrović90
I. Toney82
M. Almirón80
L. Trossard72
Rodrigo71
J. Maddison64
Roberto Firmino63
Mohamed Salah63
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz listopada wybór redaktorów
7.33
Gracz listopada wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl