Rugani pozostanie w Turynie?

Rugani pozostanie w Turynie? 03.08.2019, 00:37, Tomasz Kowalski 13 komentarzy

Arsenal złożył propozycję 2-letniego wypożyczenia Daniele Ruganiego, jednak spotkała się ona z odmową Juventusu - informuje Goal.

Kanonierzy od kilku tygodni poszukują wzmocnień w linii defensywy. Krystian Bielik opuścił już szeregi Arsenalu, a nadal niejasna jest sytuacja Shkodrana Mustafiego i Laurenta Koscielnego.

Zdaniem Goal, Arsenal próbował wypożyczyć Ruganiego, który od pewnego czasu ma problemy z przebiciem się do pierwszego składu Starej Damy, jednak ich starania spełzły na niczym. The Gunners chcieli ponoć wypożyczyć Włocha na 2 lata i dopisać do kontraktu klauzulę, dzięki której zespół Unaia Emery'ego mógłby wykupić 25-latka.

Juventus nie zgodził się na taki układ spraw i odrzucił tę propozycję. Mistrz Serie A nie chce pozbywać się swojego podopiecznego, ponieważ Stara Dama chce rozpocząć sezon z pięcioma środkowymi defensorami, a nadal nieznany jest stan zdrowia Giorgio Chielliniego. Według tych samych źródeł, Rugani jest szczęśliwy w Turynie i cieszy się z możliwości pracy z Maurizio Sarrim, z którym współpracował już w Empoli.

Daniele RuganiJuventus TurynTransfery autor: Tomasz Kowalski źrodło: goal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Patriko komentarzy: 441803.08.2019, 17:21

@toure2: Lascelles to podobno też jest skała, meczów Newcastle za dużo nigdy nie oglądałem, ale niejednokrotnie czytałem jak ich kibice są nim zachwyceni, ale niestety transfery takich piłkarzy jak on czy Tarkowski to bardziej na jakiś Everton, bo Arsenal jak zwykle gdy chodzi o obrońców rozgląda się po za Premier league...

N4roj komentarzy: 3103.08.2019, 12:06

Jak dla mnie tak ! Jeżeli Mustafa i kościelny odchodzą to.... Przyda się PRZYNAJMNIEJ jeden nowy porządny obrońca....

toure2 komentarzy: 28203.08.2019, 11:58

@kuzguwu: powtarzam to od początku okienka. Tarkowski to obecnie najlepsza opcja bardzo solidny ograny w PL w optymalnym wieku zawsze zaangażowany wystarczy spojrzeć na statystyki gdzie zawsze jest w czołówce zablokowanych strzałów bardzo często ofiarnie blokuje ciałem. Mało tego w minionym sezonie pod względem % przegrał tylko z Van Dijkiem w skuteczności wygranych pojedynków główkowych ale zdecydowanie więcej razy musiał się wykazać.

mar12301 komentarzy: 2212803.08.2019, 10:31

@kamil9: poniosło cię z tym majstrem, kolego :D

Trzeba kogoś kupić, bo naprawdę nieciekawie to wygląda w defensywie..

MarkOvermars komentarzy: 818503.08.2019, 09:17

@mitmichael: tylko nie on

lordoftheboard komentarzy: 663803.08.2019, 09:11

@kuzguwu: Tarkowski to kot i nie rozumiem czemu nikt o nim nie gada.

Tylko drogi będzie.

Er4s komentarzy: 202103.08.2019, 08:45

Ku**a przestańcie juz z tym Umtitim błagam... on nie ma 88 jak w fifie w rzeczywistości

kamil9 komentarzy: 14103.08.2019, 07:47

Umtiti fajna opcja, jednak cena to 50-70 mln, facet trochę jednak szklanka, inna lepsza opcja jest właśnie Upamecano, ciekawe jak by zapytać o Romanogliego a w zamian oddac Mustafiego plus kasę, zarząd musi coś wymyślić bo pierwsze dwa mecze to musi być pewne 6 punktów, brakuje tylko SO z prawdziwego zdarzenia i przy pełnym zdrowiu przez cały sezon jest szansa włączyć się nawet do walki o majstra

mitmichael komentarzy: 4920203.08.2019, 07:25

Kogos musimy sciagnac, wiec dawac tego Umtitiego :D

matikanonier komentarzy: 193203.08.2019, 07:17

Bardzo dobrze. Mam nadzieję, że zostanie w tym Turynie. Oby z daleka od Arsenalu.

Damaks (zawieszony) komentarzy: 282103.08.2019, 02:00

Rugani to synek Sarriego. Musi zostać.

kuzguwu komentarzy: 461503.08.2019, 00:45

To teraz zostaje poszukać lepszej opcji. Ja bym widział Tarkowskiego.

Marcinafc93 komentarzy: 31494 newsów: 103.08.2019, 00:41

Całe szczęście, koleś to zwykły solidniak

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Liverpool 9.10.2022 - godzina 17:30
? : ?
Arsenal - Tottenham 1.10.2022 - godzina 13:30
3 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal870121
2. Manchester City862020
3. Tottenham852117
4. Brighton742114
5. Chelsea741213
6. Manchester United740312
7. Newcastle825111
8. Fulham832311
9. Liverpool724110
10. Brentford824210
11. Everton824210
12. Leeds72329
13. Bournemouth82339
14. Aston Villa82248
15. West Ham82157
16. Southampton82157
17. Crystal Palace71336
18. Wolves81346
19. Nottingham Forest71154
20. Leicester70161
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland111
Harry Edward Kane61
Aleksandar Mitrović60
Gabriel Fernando de Jesus53
Ivan Toney52
Rodrigo Moreno Machado41
Dazet Wilfried Armel Zaha40
A. Mac Allister40
Roberto Firmino Barbosa de Oliveira33
P. Groß32
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz września wybór redaktorów
7.25
Gracz września wybór użytkowników Gabriel Martinelli
Gabriel Martinelli
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl