Sonda: Liverpool nie będzie Invincible

Sonda: Liverpool nie będzie Invincible 31.01.2020, 15:53, Eryk Szczepański 13 komentarzy

Jurgen Klopp zbudował maszynę w czerwonej części Liverpoolu. Drużyna The Reds z ogromną przewagą prowadzi w tabeli Premier League i wszyscy kibice zastanawiają się, czy powtórzą oni wyczyn Arsenalu z sezonu 2003/04 i zostaną nowymi The Invincibles. O Wasze zdanie w tej sprawie zapytaliśmy w ostatniej sondzie.

Zdecydowana większość z Was twierdzi, że Liverpool nie będzie w stanie przejść przez całą kampanię bez choćby jednej porażki, a liczba 453 głosów przełożyła się na następujące wyniki:

Zakończenie sondy oznacza oczywiście, że na stronie pojawiła się nowa. Zachęcamy do głosowania!

Sonda autor: Eryk Szczepański źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
show00 komentarzy: 1501.02.2020, 10:43

Polegną 02.05.2020 w 36 kolejce.

M4RJANO komentarzy: 62001.02.2020, 01:07

Były inne czasy Live Kloppa po prostu jest lepsze niż my wtedy ze względu na konkurencję na tę chwilę taka prawda, przejdą ten sezon pewnie z 1porażką wynikającą z natłoku meczów między innymi LM kozaki oby taki team został na następny sezon bo to miło ich oglądać jak dążą do celu i gniotą rywali szacun na max.

zdyp komentarzy: 90931.01.2020, 20:07

@budzik1007 napisał: "Większość z tych głosów na "nie" to zazdrośni poprostu kibice którzy by tego nie chcieli. A prawda jest taka że jest to bardzo możliwe."

tak jestem. i nie bo sezon jest dlugi
m.zdaniem kluczowy moment sez bedzie teraz od lutego -- live juz pomalutku sie wywraca -- patrz ost.mecz w FAcup + mane kontuzja z whu i pewnie beda kolejne

jesli im sie uda przejsc sezon sucha stopa to... czapki z glow!

kuzguwu komentarzy: 245731.01.2020, 19:17

I niech tak zostanie jak w tytule

Montoya komentarzy: 58231.01.2020, 17:31

Jako kibic Arsenalu chciałbym aby miano The Invincibles pozostało wyczynem Kanonierów. Do pracy Kloppa nic nie mam, to świetny trener.

Argudo komentarzy: 10794 newsów: 631.01.2020, 17:27

Rozumiem osoby, którym jest to obojętne. Ja jednak nie chcę, by ktoś powtórzył wyczyn The Invincibles. Chyba, że będzie to po raz kolejny Arsenal.

Kto niby miałby uważać ściągnięcie dwóch obrońców za zły ruch? Gdyby padło pytanie o konkretne nazwiska, zdania mogłyby być bardziej podzielone.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49728 newsów: 39431.01.2020, 17:08

@budzik1007 napisał: "Większość z tych głosów na "nie" to zazdrośni poprostu kibice którzy by tego nie chcieli."

Możesz mnie nazywać, jak chcesz. Szanuję pracę Kloppa, doceniam to, co zrobił jako trener The Reds. Niech jego Liverpool bije kolejne rekordy PL, ale chcę, by miano Niezwyciężonych pozostało jedynie przy Arsenalu. Jako fan Kanonierów nie widzę w tym nic złego.

tomash473 komentarzy: 138531.01.2020, 16:45

Patrząc jak kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w lidze sądzę, że są nie tylko na dobrej drodze do wyrównania rekordu, ale także zrobienia tego w dużo lepszym stylu. Nic nie trwa wiecznie, rekordy też nie;-)

fabregas1987 komentarzy: 2127631.01.2020, 16:25

Ciekawe skąd taka pewność kibiców, bo patrząc na ich grę to nie ma absolutnie żadnych przesłanek ku stwierdzeniu ze ktoś ich powstrzyma. A może myślicie ze to będziemy my w 36 kolejce?
Hehe chciałbym być tak pozytywny jak te 293 osoby

Gunerxxx komentarzy: 155731.01.2020, 16:04

Mają wyjazd z Arsenal, City i derby z Evertonem. Myślę, że gdzieś przegrają jak dojdzie Liga Mistrzów.

darek250s komentarzy: 7873 newsów: 431.01.2020, 16:02

@budzik1007 napisał: "Większość z tych głosów na "nie" to zazdrośni poprostu kibice którzy by tego nie chcieli. A prawda jest taka że jest to bardzo możliwe."

Ja tam im nie zazdroszczę, a dałem NIE. Bo kto mi tego zabroni? Każdy może mieć własne zdanie. Ja sądze, że do końca sezonu coś przegrają i to nie wcale oznacza zazdrości. Klopp fajnie poukładał zespół i zdecydowanie przewyższają ligę. Szacunek się należy.

budzik1007 komentarzy: 25931.01.2020, 16:00

Większość z tych głosów na "nie" to zazdrośni poprostu kibice którzy by tego nie chcieli. A prawda jest taka że jest to bardzo możliwe.

arsenalkings14 komentarzy: 22131.01.2020, 15:59

Nie będą bo przegrają właśnie z nami. Invicibles to Arsenal.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 8.07.2020 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 4.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz czerwca wybór redaktorów Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
7.63
Gracz czerwca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl