Środowe wyniki Ligi Mistrzów

Środowe wyniki Ligi Mistrzów 04.04.2012, 22:44, Michał Kowalczyk 30 komentarzy

Podobnie jak we wtorek, rozegrano dziś dwa kolejne spotkania ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Real Madryt pokonał rewelację turnieju - APOEL, natomiast Chelsea wyeliminowała Benfikę i w półfinale zagra z obrońcą trofeum - FC Barceloną.

Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki dzisiejszych spotkań, podając w nawiasie rezultat w dwumeczu.

Real Madryt 5 - 2 APOEL Nikozja (8-2)

26' [1 - 0] C. Ronaldo

37' [2 - 0] Kaka

67' [2 - 1] G. Manduca

75' [3 - 1] C. Ronaldo

80' [4 - 1] J.M. Callejon

82' [4 - 2] E. Solari (k.)

84' [5 - 2] A.D. Maria

Chelsea Londyn 2 - 1 Benfica Lizbona (3-1)

21' [1 - 0] F. Lampard (k.)

85' [1 - 1] J. Garcia

90' [2 - 1] R. Meireles

Liga Mistrzów autor: Michał Kowalczyk źrodło: własne
bayakus komentarzy: 128505.04.2012, 17:49

Najbardziej nie chcę żeby Chelsea wygrała Ligę Mistrzów. To trofeum ma po raz pierwszy zawitać w Londynie, ale północnym. Nie mam na myśli także Tottenhamu. Tak, tą drużyną jest oczywiście Arsenal.

@arsenalbarca

Nie wszystkim może podobać się charakter, styl bycia The Special One, ale gdyby objął Barcelonę nikt by już chyba z nimi nie wygrał. Wystarczy przypomnieć sobie sezon w którym to Chelsea wygrała ligę z 96 punktami.

@eriko

Trzeba też pamiętać niezasłużoną czerwoną kartkę dla zawodnika Interu w półfinale z Barceloną na CN.

eriko komentarzy: 87005.04.2012, 17:25

arsenalbarca
zgadzam się z toba co do Mourinho który cały czas jeździ po barcie a sam gdyby nie sędziowie nie wygrałby LM ani z porto ani z Interem.
Trenerem jest świetnym ale mógłby być bardziej obiektywny.Bo mou ma pamiec dobrą ale krótką

eriko komentarzy: 87005.04.2012, 17:17

mam nadzieje że finał będzie real-chelsea ponieważ:
1.Przejadły mi się gran derbi
2.Mimo ze nie lubie chelsea to jednak jest to ostatnia angielska druzyna w europejskich pucharach.
Ale niestety chelsea w obecnej formie nie ma szans z barcą

arsenalbarca komentarzy: 115605.04.2012, 17:03

Benfika grala tak ladnie w ostatnich meczach, ze moglaby przejsc Barcelone, a potem wygrac final.

Mi bardzo, bardzo szkoda, bo nigdy nie lubie, kiedy lepszy zespol odpada (dlatego w przeciwienstwie do wiekszosci fanow jestem prawdziwym kibicem pilki noznej, ha! ;) ).

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125105.04.2012, 16:17

Benfiki mi szkoda :/

arsenalbarca komentarzy: 115605.04.2012, 15:54

Mourinho ogólnie zmiękła rura. Rzuca pieniackimi tekstami, które energetyzują ludzi z IQ poniżej 80, używa do tego jakiegoś nieoficjalnego "rzecznika prasowego".

Byłby odważny i wyszedł przed kamerą powiedział, co mu w duszy kołacze. Alę jest tchórzem :) Kolanka mu się trzęsą, że zostałby wykluczony z meczu z Bayernem. A jemu bardzo zależy, żeby tam być. Taka okazja do zwyzywania sędziego od "s....ów" może się nie powtórzyć :D

arsenalbarca komentarzy: 115605.04.2012, 15:50

Moze wygrac Chelsea, Barca, Bayern, albo Real. W zasadzie wszystko jedno. Najwazniejsze, zeby nie wygral Mourinho. Tego czlowieka trzeba wyslac na banicje z zawodowego futbolu.

Niech siedzi gdzies na siedlisku przyczep, handluje koszulkami bylych klubow, a za piataka wklada osobom zainteresowanym palucha w oko :D

Paciecho komentarzy: 89905.04.2012, 15:30

mogą wygrać ****si, Real czy Szkopy, byle żeby tylko nie wygrała Farca.

flucker komentarzy: 13905.04.2012, 15:11

Codziennie modlę się do Boga, aby tylko wygrał ktokolwiek byle nie te śmierdzące ścierwojady z Barcfelony, chociaż pewnie i tak 12 zawodnik tych aktorzyn (sędziowie) zrobią wszystko aby ich ulubieńcy i tym razem zdobyli puchar. Żygać mi się chce jak widzę coś takiego. Liczę, że Real pokaże klasę i zmiecie ich z powierzchni ziemi w finale. Znając fizyczną grę Chelsea mam nadzieje, że wykoszą im kilku grajków aby osłabić barcfelone przed finałem :)

PEHA komentarzy: 242105.04.2012, 14:38

caly kupon mi wszedl tylko nie wiem co mnie pokusilo postawic na "szikago buls" :(

Kanonier1000 komentarzy: 25005.04.2012, 14:00

I tak będzie Finał Barca vs Real... Ale licze na zwycięstwo Realu... A wątpie żeby Bayern dał radę Realowi a tym bardziej Chelsea Barcelonie....

JakubBurak13 komentarzy: 24805.04.2012, 13:17

Trzymam kciuki za Bayern albo Chelsea !

schade komentarzy: 386205.04.2012, 12:51

Dobra, teraz niech wszystko się stanie tylko żeby nie było finału Barcelona-Real. Naprawdę mam dość tych meczów, a gdyby to był finał LM to byłoby o nim jeszcze głośniej. Chcę żeby Bayern wygrał Ligę Mistrzów. W drugim półfinale jestem za Chelsea, ale nie mają szans po takiej słabej grze z Benfiką, a nawet jak coś będzie szło nie pomyśli barcelony to mogą się zgłosić po pomoc do UEFA :)

Rules komentarzy: 100305.04.2012, 12:36

Po raz kolejny Barcelona wygra...

Jurr komentarzy: 133305.04.2012, 11:54

Dla mnie final to Chelsea Bayern i wygrana Niemcow.Barca przegra Chelsea a Real nie da rady zorganizowanemu i zdyscyplinowanemu Bayernowi

arsenalbarca komentarzy: 115605.04.2012, 10:39

Odpadniecie Benfiki bylo jednym z najbardziej "niesprawiedliwych" wynikow w LM ostatnich lat. Druzyna dynamiczna, swieza, odwazna, lepsza grajaca do konca, miazdzaca przeciwnika w 10 na ich boisku... naprawde zal. Barcelona mialaby ogromne klopoty z nimi. Z Chelsea im chyba duzo latwiej pojdzie. Nie zdziwi mnie wygrana w dwumeczu 4 bramkami.

Ale swoja droga potwierdza to tylko, ze w tym sezonie Premier League nie jest najlepsza liga swiata.

EdekSilva9 komentarzy: 273105.04.2012, 10:37

a ja chcę Bayern vs Chelsea i wygrana *****ów :)

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 405.04.2012, 10:33

To co strzelali Di Maria, Kaka czy ta druga bramka Ronaldo. Kosmos O.o

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 105.04.2012, 10:27

chciałbym finał Real vs Chelsea dwóch pozostałych klubów jakoś nie trawię

eriko komentarzy: 87005.04.2012, 10:14

damian
nie sędziowie zrobią swoje tylko barca jest poprostu lepsza od chelsea.Nie wiem czemu większość jest zaślepiona nienawiścią i widzą tylko te sytuacje w których sedzia mylił się na korzyść barcy a nie widza sytuacji gdy gwizdzą przeciwko niej.
Taka jest piłka nożna, że raz sędziowie pomogą a raz zabiorą zwycięstwo

Szogun komentarzy: 28734 newsów: 305.04.2012, 09:49

Bez niespodzianek w tych ćwierćfinałach czyli drużyna na papierze lepsza wygrywa. Półfinały natomiast zapowiadają się pasjonująco i mam nadzieję,że nie najlepiej grająca Chelsea zepnie się na ten mecz z Barceloną i pokażę im kawał dobrego futbolu z nie naganną grą obronną.

aaron komentarzy: 336605.04.2012, 08:22

szkoda Benfici pięknie grali niczym Barca ale Chelsea i tak odpadnie ;) nie ma szans z BARCELONĄ !;D

mitmichael komentarzy: 4924305.04.2012, 07:22

No APOEL pokazal klase w tej edycji - ale nie jest powiedziane, ze w przyszlym sezonie tez zagra bo jak na razie nie sa pewni MIstrzostwa (trwaja playoffy). Bayern - Real to bedzie mecz

Gunner_93 komentarzy: 25304.04.2012, 23:57

Bramki Kaki, Di Marii i Ronaldo... cuda;)

Leehu komentarzy: 1049604.04.2012, 23:35

Brawa dla APOELu ich sukces będzie ciężko przebić jakiejkolwiek drużynie. Z takim składem 1/4 finału to jest wyczyn, chyba nawet jak Arsenal zdobędzie LM w następnym sezonie to będzie to o wiele mniejszy sukces. Chodzi oczywiście o stosunek składu do rezultatu.

polishbrigadesx komentarzy: 1020804.04.2012, 23:19

Real zagrał na luzie ale z Bayern'em liczę na pełne zaangazowanie i zwycięstwo chodz będzie piekielnie cieżko.

damian199656 komentarzy: 762604.04.2012, 23:14

Chelsea raczej nie ma szans z FCB. Sędziowie zrobią swoje

Kangur96 komentarzy: 158604.04.2012, 22:52

Szkoda, Benfica fajnie grała. Ogólnie lubię tą drużynę.

Falka5 komentarzy: 69004.04.2012, 22:50

kurde Real-Barcelona bylby kozackim finałem, gdzie oddał bym sie kibicowaniu przez 90 min na Real

Arsenal87 komentarzy: 6804.04.2012, 22:47