Statystyki meczu Chelsea - Arsenal

Statystyki meczu Chelsea - Arsenal 13.05.2021, 08:31, Jakub Mach 9 komentarzy

Kanonierzy wygrali wczoraj na Stamford Bridge z drużyną Chelsea 1:0. Jedynego gola dla Arsenalu strzelił Emile Smith Rowe. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki dotyczące tego spotkania:

Chelsea FCStatystyki autor: Jakub Mach źrodło: whoscored.com
sonic komentarzy: 56813.05.2021, 15:42

@Ashmadia: prawdę piszesz

BizoNxd6 komentarzy: 287813.05.2021, 15:02

Żałuję, ze nie przegraliśmy i żałuję, że nie przegra wszystkich meczy do końca sezonu, wtedy może by ruszyli tam na górze i ogarnęli by trenera z doświadczeniem do cholery a nie wuefisty.

BizoNxd6 komentarzy: 287813.05.2021, 15:01

Arteta pakuj się!!!! BRAK STYLU DO K*RWY NĘDZY JAK ONI MOGĄ WIERZYĆ W JAKIŚ PROJEKT JAK ZA CH*JA NIE WIDAĆ POPRAWY.

Ashmadia komentarzy: 169813.05.2021, 13:32

Nie ważne czy wygrywamy, czy przegrywamy, to na tym forum czyta się tylko płacz... Cała europa się rozpływa nad Chelsea, my ich golimy, mimo, że byliśmy na pożarcie skazani, a na forum zamiast się cieszyć to ludzie dalej beczą...

PietrasM komentarzy: 249413.05.2021, 11:30

Da się gdzieś znaleźć statystkę ile przebiegli piłkarze?

Wydawało mi się, że intensywność meczy było bardzo duża. Szczególnie druga część pierwszej połowy i się zastanawiałem czy i kiedy spuchną.
Nie spuchli. Może trochę.

sloikskce komentarzy: 23613.05.2021, 10:16

@Sandbead: ...jakimś cudem..... No właśnie bo u nas teraz każde zwycięstwo jest w swego rodzaju cudem. Nawet z Burney

Sandbead komentarzy: 341813.05.2021, 09:40

Zanim posypią się kolejne komentarze jaki to Arsenal jest żałosny to tylko pozwolę sobie przypomnieć jedno spotkanie z 2017 roku. A mianowicie mecz z United w którym mieliśmy posiadanie rzędu 78 procent, wymieniliśmy 700 podań, oddaliśmy 33 strzały na bramkę, totalnie zdominowaliśmy przeciwnika od 1 do ostatniej minuty, United nie istniało w rozegraniu nawet przez 10 minut, w dodatku wylapali czerwo w 78 minucie.

A mimo to przegraliśmy tamto spotkanie aż 1-3. Myślicie, że kibice United wtedy rozpaczali, że wygrana w takim stylu to wstyd?

W piłce nie można mieć wszystkiego. Chelsea ma lepszy skład, są ostatnio w mega dyspozycji i idą jak burza. Arsenal za to jest w wielkim dołku, kluczowi piłkarze zawodzą albo wracają po kontuzjach. Nikt chyba się nie łudził, że będziemy grać wczoraj jak równy z równym.

A mimo to ludzie nie potrafią docenić tego, że mimo przeciwności losu jakimś cudem wydarlismy takiemu przeciwnikowi zwycięstwo.

FilipCz komentarzy: 186013.05.2021, 09:05