Statystyki po meczu z Blackpool

Statystyki po meczu z Blackpool 21.08.2010, 19:13, Maciej N 24 komentarzy

Dziś pierwszy raz w tym sezonie Kanonierzy zmierzyli się na własnym stadionie w meczu o punkty. W drugiej kolejce sezonu 2010/2011 Arsenal pewnie pokonał Blackpool 6:0. Wynik spotkania otworzył w 12. minucie Walcott, który, jak się później okazało zdobył hat-tricka. W 31. minucie Chamakh został sfaulowany w polu karnym. Sędzia bez wahania pokazał na 11 metr i sięgnął po czerwoną kartkę, która dostał faulujący w tej akcji Ian Evatt. Minutę później z 11 metra na 2:0 podwyższył Arszawin. W drugiej połowie, a dokładnie w 83. minucie wynik spotkania ustalił Chamakh, który ładnym strzałem głowa skierował piłkę do bramki rywali. Spotkanie to z trybun oglądało 60322 osoby. Poniżej prezentujemy statystyki z tego spotkania:

Po pierwszej połowie:

Bramki: 3-0 (Walcott T. 12',39'; Arszawin A. 32')

Asysty: 2-0 (Arszawin A. 12'; Wilshere J. 39')

Po drugiej połowie:

Bramki: 6-0 (Walcott T. 12',39',58'; Arszawin A. 32'; Diaby A. 49'; Chamakh M. 83')

Asysty: 3-0 (Arszawin A. 12'; Wilshere J. 39'; Sagna B. 49')

Posiadanie piłki: 54.5%-45.5%

Strzały: 30-5

Celne: 12-1

Niecelne: 12-2

Zablokowane: 6-2

Parady bramkarzy: 1-6

Podania: 554 (w tym 63 niecelne) - 446 (w tym 57 niecelnych)

Zmiany 3-3 :

Fabregas C. (Diaby A.) 62';Van Persie R. (Arshavin A.) 62'; Vela C. (Walcott T.) 66' - Keinan D. (Sylvestre L.) 37';Ormerod B. (Harewood M.) 57';Demontagnac I. (Taylor-Fletcher G.) 57'

Na trybunach: 60322 osoby

Statystyki autor: Maciej N źrodło: Livesports.com, guardian.co.uk, skysports.com
Kanonier8 komentarzy: 198322.08.2010, 11:15

C+ powinno każde spotkanie Kanonierów transmitować :D ja też najbardziej lubię oglądać mecze o 14. Przy obiadku :)

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2010, 02:36

Na C+ i mecz o 13 45 czyli o godzinie, o której bardzo lubie oglądać mecze :) Szkoda, że żadko wtedy gramy. Wiem, że często derby ze Spursami są wtedy ale przeważnie tylko jeden mecz a tak to nigdy :/

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9822.08.2010, 00:09

Przewaga dość poważna, a szczególnie w statystyce strzałów. Szkoda, że Chamakh tak zmarnował te 2 okazje, które miał bo mógł zaliczyć swojego pierwszego hat-tricka w swoim pierwszym spotkaniu na ES. Za tydzień wyjazdowy mecz z Blackburn i UWAGA! Będzie transmitowany na C+ :D

rabov komentarzy: 29721.08.2010, 23:53

chelsea 10 strzałów, 8 celnych i 6 goli to trochę brakuje nam jeszcze xd

niski93 komentarzy: 581621.08.2010, 23:15

Miażdżymy bez gadania... Heh...

Szef komentarzy: 1303521.08.2010, 22:42

ja nie moge 30 strzalow ? to juz wiem czemu 6 bramek strzelilismy, skutecznosc slaba bo przy tylu strzalach to 8-10 bramek powinno byc

Kanonier8 komentarzy: 198321.08.2010, 22:36

Troszkę brak tej skuteczności... Chelsea temu nie brakuje. Ale mecz pozytywny :) jestem zadowolony

laskowski19051995 komentarzy: 494521.08.2010, 22:02

Joker_224 ------> najwyraźniej nie też mnie to dziwi :)

Joker_224 komentarzy: 522521.08.2010, 21:19

A asysta van Persiego z rzutu rożnego się nie liczy?

Zuki komentarzy: 36221.08.2010, 21:10

Chelsea 8 strzałów - 6 bramek do takiej skuteczności musimy dążyć :P

arsenalfan98 komentarzy: 91621.08.2010, 20:56

Biorąc pod uwagę ile celnych strzałów oddaliśmy na bramkę to powinniśmy wygrac minimalnie 10 - 0.

maq komentarzy: 996 newsów: 15521.08.2010, 20:09

fabregas1987 ----> Faktycznie podanie Van Persiego zostalo zaliczone jako asysta i powinno to wygladac tak:
Asysty: 4-0 (Arszawin A. 12'; Wilshere J. 39'; Sagna B. 49'; Van Persie R. 83')

Blackpool oddalo 1 strzal z za pola karnego i to wlasnie byl ich jedyny celny strzal w meczu ;)

Turek44 komentarzy: 231721.08.2010, 20:01

Interesujące te statystyki

maq komentarzy: 996 newsów: 15521.08.2010, 19:52

szalen ----> Strzelali 12 razy z za pola karnego w tym 3 strzaly byly celne , 5 niecelnych i 4 zablokowane.

fabregas1987 ----> Z tego co widzialem to ta rzutka nie zostala zaliczona jako asysta ,ale moge sie mylic.

Theo44 komentarzy: 428521.08.2010, 19:51

43 strzaly celne i 7 niecelnych!.....i jak tu sie cieszyc wynikiem 6-0;)

IanUre komentarzy: 726 newsów: 21921.08.2010, 19:50

Strzaly z dystansu? Ale w Blackpool? :P

My nie oddajemy takich strzalow, niestety :P

cwaniak` komentarzy: 321.08.2010, 19:50

DO 70 MINUTY 3-0 DLA CHELSEA

szalen komentarzy: 198221.08.2010, 19:47

Szkoda, że nie ma podane strzałów z dystansu. Ale statystyki nawet nawet:)

cwaniak` komentarzy: 321.08.2010, 19:35

wiem, ale zawsze moze uwierzyc w to, ze Chelsea moze przegrac,

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2010, 19:34

cwaniak---> nie licz na to.... chelsea nie powinna przegrać tym bardziej że grają silnym składem;p

cwaniak` komentarzy: 321.08.2010, 19:32

najwazniejsze teraz aby Chelsea przegrala lub zremisowala z Wigan, bo do przerwy 1-0 dla Chelsea.

fabregas1987 komentarzy: 2584121.08.2010, 19:30

czy wrzutka Van Persie'ego z rzutu roznego nie byla asysta ??

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2010, 19:29

hm nie wiedziałem że BP miało takie posiadanie szczerze powiedziawszy szacowałem ok: 65-35

krzysk90 komentarzy: 47721.08.2010, 19:18