Świetny mecz Eduardo - Arsenal 4-1 Wolves

Świetny mecz Eduardo - Arsenal 4-1 Wolves 07.11.2009, 19:08, Szymon Ortyl 328 komentarzy

Dzisiejszy mecz Arsenalu z Wolverhampton rozpoczął się minutą ciszy, gdyż kilka dni temu obchodziliśmy Poppy Day - dzień poświęcony pamięci ofiar wojen. Z tej okazji Kanonierzy grali ze specjalnymi czerwonymi naszywkami na koszulkach. Kanonierzy wybiegli na boisko w lekko zmienionym składzie.

Bendtnera zastąpił Eduardo, Songa Ramsey a Clichy'ego Gibbs. Kibice Wolverhampton nie żałowali gardeł, a zagrania graczy Arsenalu były "nagradzane" przeraźliwymi gwizdami.

Pierwsze 15 minut upłynęło pod znakiem ciągłych ataków gospodarzy. Kanonierzy nie potrafili wyjść z piłką z własnej połowy.

Pierwszą sytuację na strzelenie bramki zespół Arsenalu miał w 20. minucie, jednak Eduardo nie zdołał dojść do piłki zagrywanej przez Diaby'ego.

Minutę później Francuz musiał opuścić boisko z powodu kontuzji kolana. Na placu gry pojawił się Alex Song.

W 27. minucie po dośrodkowaniu Cesca Fabregasa z rzutu rożnego, piłkę do własnej bramki skierował naciskany przez Eduardo, Zubar..

2 minuty później po dośrodkowaniu Robina van Persiego doskonałą sytuację na zdobycie bramki miał Ramsey, jednak piłka po jego strzale trafiła w ręce bramkarza gospodarzy.

W 35. minucie kontrę Arsenalu rozpoczął Robin van Persie. Świetnie podał do Ramseya, który niedokładnie zagrał do Eduardo. Chorwat zdołał oddać strzał na bramkę. Piłka odbiła się od głowy Craddocka i wpadła do bramki. Po zdobyciu bramki Chorwat podbiegł do linii bocznej, podniósł koszulkę a kibice ujrzeli napis, w którym Eduardo prosił o spokój w swojej rodzinnej miejscowości, w której doszło niedawno do porachunków gangsterskich.

W 38. minucie z prawego boku pola karnego strzelał van Persie, jednak piłka minęła bramkę gospodarzy.

Tuż przed końcem pierwszej połowy, po znakomitym podaniu Bacary'ego Sagny do piłki doszedł Robin van Persie. Zagrał do Fabregasa a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

Pierwsze 15 minut 2 połowy przypominało końcówkę pierwszej części meczu. Piłka cały czas przebywała na połowie Wolves, jednak Kanonierzy nie potrafili strzelić bramki. W 64 minucie Knightly zastąpił na boisku Castillo.

Minutę później po dośrodkowaniu Fabregasa piłkę wypiąstkował bramkarz gospodarzy. Ta trafiła pod nogi Arszawina, który precyzyjnym strzałem umieścił ją w bramce..

Kilka chwil później po podaniu Songa w świetnej sytuacji znalazł się Eduardo, jednak nie zdołał minąć bramkarza.

W 69. minucie na boisku w miejsce Eduardo pojawił się Tomas Rosicky. 10 minut później Nasri zastąpił Arszawina.

W 84. minucie Robin van Persie kilkakrotnie wywiódł w pole bramkarza gospodarzy, zdołał go nawet kilkakrotnie "położyć na murawie", ale Holendrowi zabrakło zimnej krwi i bramka nie padła.

W 88. minucie honorową bramkę dla Wolves po błędzie Vermaelena strzelił Craddock.

Przez pierwsze 30 minut Kanonierzy nie oddali żadnego strzału na bramkę przeciwnika, jednak na szczęście zdołali się podnieść i strzelić 4 bramki. Na słowa uznania zasługują Eduardo, Robin van Persie, Cesc Fabregas i Bacary Sagna.

Radioglowy komentarzy: 1710.11.2009, 11:57

Sorry za zle wklejenie. jak wkleic linka? bo jakoś dziwie sie zrobiło jak całego wkleiłem. Jeszcze raz sorry!! A tak do meczu fajna bramka N'goga

Radioglowy komentarzy: 1710.11.2009, 11:52

wschowiak komentarzy: 159710.11.2009, 09:20

ale oczywiście nikt tym faulem się nie zajmie bo przecież tylko w Arsenalu symulują faule .. Chelsea czy Manchester jeden i drugi ..im się zawsze upiecze ... sędzia kalosz, drukarz i szkoda słów na ten LOT PTAKA N"GOGA..

rage6 komentarzy: 54110.11.2009, 02:47

Liverpool remisuje, a ewidentnie powinien przegrać tzn. z gry może nie najgorzej ale bramkami było 1-2... żenujący sędzia drukarz.

Poza tym L'pool odpada już w tym sezonie z walki o mistrza na 100%

DawidAFC komentarzy: 155810.11.2009, 01:19

Nie no jaki karny dla Lpoolu -.- Zero kontaktu między zawodnikami a sędzie chyba ślepy...

LFc komentarzy: 17909.11.2009, 23:34

Pytanie mam, czy jest na rynku jakiś dobry trener oprócz manciniego?

R4d3k99 komentarzy: 169009.11.2009, 22:46

Taa, poprawili sie ;D Ze skladu wylecieli tym razem Benayoun i Riera. Nastepny mecz maja z Man City, wiec moze kolejny remis? City chyba miało ich 5 z rzedu :P

GunnersFan9 komentarzy: 8679 newsów: 809.11.2009, 22:44

widac wielka poprawe w szeregach Liverpoolu^^drugi mecz bez porażki:D oby tak dalej:D

Theo10 komentarzy: 818009.11.2009, 22:34

I dobrze że nie wygrał. Karnego ewidentnie nie było , a nurków nie cierpię. Szkoda tylko że Birmingham nie zdołało strzelić 3 gola. A tego całego N'goga to tak jak pisze olo_18 , powinni zawiesić. Ale pewnie jak zawsze nikt się tym nie zainteresuje ... bo jedynym nurkiem w PL jest Eduardo, wszystkie roney'e , Gerrard'y i inne wcale nie nurkują i zawsze grają fair ... szkoda gadać.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11509.11.2009, 22:32

No i mamy kolejny prezent od Liverpoolu. :) Muszę przyznać, że tuż przed rozpoczęciem sezonu wraz z Chelsea uważałem ich za faworytów, ale teraz, kiedy co mecz tracą punkty łatwo im nie będzie. I dobrze, bo nadal są bardzo niewygodnym rywalem. Większe gratulacje dla Birmingham, które w tym sezonie gra całkiem nieźle i potrafi odebrać punkty najlepszym drużynom w lidze.

Wszystko, co najlepsze działo się jednak podczas meczu Chelsea-Man United. Nie wiem jak was, ale mnie szczególnie rozbawił gość, który wykazał się kulturą osobistą, myjąc zęby na stadionie :D

youtube.com/watch?v=-FJt6FeJ7Ys

LFc komentarzy: 17909.11.2009, 22:30

No rzesz ja pier...

Topek komentarzy: 13913 newsów: 12609.11.2009, 22:29

Oczywiście sprawa karnego będzie zignorowana, bo to nie Arsenal. Dobrze, że chociaż Liverpool nie wygrał...

wschowiak komentarzy: 159709.11.2009, 22:28

remis ze słabiutkim Birmingham ?? .. to źle wróży przed meczem z Man.City..o top4 mogą zapomnieć ... najgorszy początek sezonu od kilku lat i chyba cały rok nie zapowiada się różowo.. tą sytuacją z N'gogiem powinna zając się UEFA .. symulował jak nie wiem co !!!

evelred komentarzy: 369109.11.2009, 22:27

bent też ostatnio zanurkował i jakoś się o tym nie mówi, a że "pilkarze" liverpoolu to diverzy to wiadomo od dawna

GunnersFan9 komentarzy: 8679 newsów: 809.11.2009, 22:26

Patrzcie na nurka Ngog'a.Jak sedzia mógł byc tak ślepy-.-

mysoccerplace.net/video/2413390:Video:76177

GunnersFan9 komentarzy: 8679 newsów: 809.11.2009, 22:21

grupy LM*

R4d3k99;-dokładnie,wogóle sporo ich tam jest a jakos nikt ich nie zawiesza za to-.-dla mnie osobiscie to Liverpool moze nie zajac miejsca w top4^^baaa nawet do Ligi Europejskiej moga sie nie załapac,o wyjciu z grupy nie wpominajac-.- płakac nie bede i moze to byloby jakims rozgrzeszeniem za te wszystkie wczesniejsze sytuacje

R4d3k99 komentarzy: 169009.11.2009, 22:18

GunnersFan9 -> Jeszcze jest niejaki Babel.

GunnersFan9 komentarzy: 8679 newsów: 809.11.2009, 22:12

Ngog pieknie zanurkował-.- mistrzostwo świata;/ widać ze uczy sie od najlepszych w klubie (czyt. Gerrard)

bart0404 komentarzy: 14609.11.2009, 22:08

jak nie umieją normalnie strzelać bramek, to najlepiej się przewrócić w polu karnym..;/ to im najlepiej wychodzi..

wschowiak komentarzy: 159709.11.2009, 22:03

2:2 .. ufff

wschowiak komentarzy: 159709.11.2009, 21:56

nie wiem czy ten gol C.Beniteza nie jest proroczy dla trenera Beniteza i po meczu , który zapowiada się znów nie ciekawie dla jego zespołu , opuści go ...zostanie zwolniony..

Armata25 komentarzy: 88309.11.2009, 21:45

Hahaha 1:2 dla Birmingham :D

wschowiak komentarzy: 159709.11.2009, 21:27

już raz o tym wspominałem właśnie że Xabiego Alonso ciężko jest zastąpić , a zwłaszcza teraz , gdy Gerrard jest bardzo podatny na kontuzje i właściwie środek pola to 2 nowi gracze a wyniki same o tym mówią .. szkodaaa..

arsenal122 komentarzy: 113009.11.2009, 21:24

to wszystko przez odejście Alonso :D niestety Benitez to nie Wenger , Boss nawet po odejściu Hleba czy Flamineiego potrafił szybko stworzyć zastępców i jeszcze rezerwe:D za to powinniśmy cenić naszego Wengera i stac za nim murem. Juz nawet nie chcę wspominać odejść ; Pires Cambel Ljumberg Gilberto..

GunnersFan9 komentarzy: 8679 newsów: 809.11.2009, 21:23

ale brama Jerome'a:D

niski93 komentarzy: 581609.11.2009, 21:22

Liverpool 1:2 Birmingham; To co strzelił Jerome, to kosmos normalnie. ;)

wschowiak komentarzy: 159709.11.2009, 21:21

wszedł Gerrard może zmieni się obraz gry w drugiej połowie ..

wschowiak komentarzy: 159709.11.2009, 21:07

jeśli Liverpool nie wygra to raczej Benitez powoli może się żegnać z tym klubem , niestety ..

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56709.11.2009, 20:42

arsenal122 > dla mnie to minus, gwizdy na Cole'a są kwintesencją derbów Londynu :P
A na poważnie, kto jest zmiennikiem Ca$hleya? Chyba Żyrkow może grać jako lewy obrońca, a to oznacza, że kontuzja Hole'a tak wiele nie ułatwia (o ile Rosjanin jest zdrowy).

DawidAFC komentarzy: 155809.11.2009, 20:40

sorry :/

dailymotion.pl/video/xb35xa_evans-kung-fu-kik-on-drogb
a_sport

a_sport

reakcja Vidica - i jak tu chociaż szanować to manu ? -.- nie da się...

mati28 komentarzy: 309.11.2009, 20:11

eduardo tylko tak dalej

zaproszenia na lockerz.com
gg: 4362401

arsenal122 komentarzy: 113009.11.2009, 19:31

A.Cole nie zagra w meczu z nami, nabawił się grożnej kontuzjii także na pewno plus przed meczem z nami (29.11)

IronHide_AFC komentarzy: 164209.11.2009, 17:25

stefcio można gdybać tak Everton jest silny ale równie dobrze mógł zakończyć na miejscu nr 8 miał szczęście i zachował zimną krew do konca sezonu
za to AV pod koniec sezonu wykopała sobie dołek na prawdziwą studnie a wiadomo Surs mogli niby skończyć wysoko gdyby te nieprozumienia Ramosa (10 meczy = 8 porażek)
to samo się tyczy M City a co gdyby Etihad zawitało do City 3 lata temu i kupowanie zaczęto by wcześniej ... może to przeznaczenie ?;d

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223709.11.2009, 16:21

Oczywiscie ze tak , ja nie mowie w tym przypadku o przegranej Manchesteru , no ale chociaz o remisie , pamietajmy ze wkoncu sezon temu to Everton skonczyl na miejscu (o ile mnie pamiec nie myli) 5 , to znaczy ze naprawde druzyna moze doznac zawsze przeblysku bo wkoncu chociazby z Sahą na ataku moga dokonac wiele , nie mowie o reszcie dobrych pilkarzy z Evertonu , poniewaz wielu jest kontuzjowanych i przez to Everton gra slabiutko:)

wschowiak komentarzy: 159709.11.2009, 15:10

ja bym się " Szogun" tak bardzo na innych nie rozglądał , musimy patrzeć na siebie a dopiero pooooootem na innych , jak Cesc powiedział : nas tez może dopaść obniżka formy .. mam nadzieje że na króciutko i nie teraz :]

Szogun komentarzy: 28247 newsów: 309.11.2009, 14:27

Może Cana pokaże Wengerowi,że jednak warto wydać na Niego pieniądze :(

Szogun komentarzy: 28247 newsów: 309.11.2009, 14:26

Stefco< Myśle,że dla ManU po jednej porażce z Chelsea będzie to tym razem mecz prestiżowy i mimo,że Everton gra ciut lepiej to do najmocniejszych drużyn nie należy.Bardziej bym upatrywał szansy na przegraną w kolejnych derbach albo w meczu z Villą.Aby takie z dwie wpadki zanotowała także Chelsea i wtedy tytuł powinien być w Naszym zasięgu pierwszy raz od lat.