Świetny mecz Eduardo - Arsenal 4-1 Wolves

Świetny mecz Eduardo - Arsenal 4-1 Wolves 07.11.2009, 19:08, Szymon Ortyl 328 komentarzy

Dzisiejszy mecz Arsenalu z Wolverhampton rozpoczął się minutą ciszy, gdyż kilka dni temu obchodziliśmy Poppy Day - dzień poświęcony pamięci ofiar wojen. Z tej okazji Kanonierzy grali ze specjalnymi czerwonymi naszywkami na koszulkach. Kanonierzy wybiegli na boisko w lekko zmienionym składzie.

Bendtnera zastąpił Eduardo, Songa Ramsey a Clichy'ego Gibbs. Kibice Wolverhampton nie żałowali gardeł, a zagrania graczy Arsenalu były "nagradzane" przeraźliwymi gwizdami.

Pierwsze 15 minut upłynęło pod znakiem ciągłych ataków gospodarzy. Kanonierzy nie potrafili wyjść z piłką z własnej połowy.

Pierwszą sytuację na strzelenie bramki zespół Arsenalu miał w 20. minucie, jednak Eduardo nie zdołał dojść do piłki zagrywanej przez Diaby'ego.

Minutę później Francuz musiał opuścić boisko z powodu kontuzji kolana. Na placu gry pojawił się Alex Song.

W 27. minucie po dośrodkowaniu Cesca Fabregasa z rzutu rożnego, piłkę do własnej bramki skierował naciskany przez Eduardo, Zubar..

2 minuty później po dośrodkowaniu Robina van Persiego doskonałą sytuację na zdobycie bramki miał Ramsey, jednak piłka po jego strzale trafiła w ręce bramkarza gospodarzy.

W 35. minucie kontrę Arsenalu rozpoczął Robin van Persie. Świetnie podał do Ramseya, który niedokładnie zagrał do Eduardo. Chorwat zdołał oddać strzał na bramkę. Piłka odbiła się od głowy Craddocka i wpadła do bramki. Po zdobyciu bramki Chorwat podbiegł do linii bocznej, podniósł koszulkę a kibice ujrzeli napis, w którym Eduardo prosił o spokój w swojej rodzinnej miejscowości, w której doszło niedawno do porachunków gangsterskich.

W 38. minucie z prawego boku pola karnego strzelał van Persie, jednak piłka minęła bramkę gospodarzy.

Tuż przed końcem pierwszej połowy, po znakomitym podaniu Bacary'ego Sagny do piłki doszedł Robin van Persie. Zagrał do Fabregasa a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

Pierwsze 15 minut 2 połowy przypominało końcówkę pierwszej części meczu. Piłka cały czas przebywała na połowie Wolves, jednak Kanonierzy nie potrafili strzelić bramki. W 64 minucie Knightly zastąpił na boisku Castillo.

Minutę później po dośrodkowaniu Fabregasa piłkę wypiąstkował bramkarz gospodarzy. Ta trafiła pod nogi Arszawina, który precyzyjnym strzałem umieścił ją w bramce..

Kilka chwil później po podaniu Songa w świetnej sytuacji znalazł się Eduardo, jednak nie zdołał minąć bramkarza.

W 69. minucie na boisku w miejsce Eduardo pojawił się Tomas Rosicky. 10 minut później Nasri zastąpił Arszawina.

W 84. minucie Robin van Persie kilkakrotnie wywiódł w pole bramkarza gospodarzy, zdołał go nawet kilkakrotnie "położyć na murawie", ale Holendrowi zabrakło zimnej krwi i bramka nie padła.

W 88. minucie honorową bramkę dla Wolves po błędzie Vermaelena strzelił Craddock.

Przez pierwsze 30 minut Kanonierzy nie oddali żadnego strzału na bramkę przeciwnika, jednak na szczęście zdołali się podnieść i strzelić 4 bramki. Na słowa uznania zasługują Eduardo, Robin van Persie, Cesc Fabregas i Bacary Sagna.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52007.11.2009, 19:49

muchia -------to jest symbol szacunku dla wielkich ludzi którzy zmarli już mają to menagerowie klubów przy garniturahc tez

muchia komentarzy: 12007.11.2009, 19:47

mam dwa pytania: co mial na koszulce przy 2:0 Dudu? i co to za czerwony kwadracik z kropeczka na koszulkach pilkarzy?

fAbReGaS116 komentarzy: 18607.11.2009, 19:47

co ten persie ;p

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52007.11.2009, 19:46

dobrze by było żeby sie clichy na mecz z chelsea
wykurował bo gibbs jest dobry na dobre i bardzo dobre druzyny ale jeszcze nie na mstrzowskie z najwyzszej półki no chyba że tam eboue ale
on jest prawonożny

wronka17 komentarzy: 82807.11.2009, 19:42

1 2 3 4 mało jeszcze jeden kochany klubie :)

Paweloz komentarzy: 31807.11.2009, 19:40

Teraz widać, co się dzieje na boisku jak Arsenal poprawi skuteczność xD

blazejek1989 komentarzy: 44707.11.2009, 19:39

tak off topic : jelen znów brameczka dla auxerre :)

Walcott_FAN komentarzy: 29607.11.2009, 19:34

muszą jeszcze chociaż ze 2 bramki strzelić, żeby była już trzecia szóstka :)

leecoaster komentarzy: 10907.11.2009, 19:30

jeszcze ze dwie niech strzelą żeby kolejna 6 była :)

blazejek1989 komentarzy: 44707.11.2009, 19:29

czuje że jeszcze nie koniec strzelania na dzisiaj :)

krzykus1990 komentarzy: 509907.11.2009, 19:29

4:0 i gol Arshavina. Pięknie gramy to już 36 gol w sezonie.

Elvis77 komentarzy: 711 newsów: 29407.11.2009, 19:27

Nawet pokazany na ekranie Robert Plant nie pomoze Wolves!:)

KasiulaKsC komentarzy: 13907.11.2009, 19:24

Fabregas4497 -- jaka konztuzja!?

Novaczek_ komentarzy: 30907.11.2009, 19:24

wreszcie działa Channel - 74174

Fabregas4497 komentarzy: 307.11.2009, 19:22

Znowu kontuzja !!! Ale chociaż Fabregas znowu strzelił Jest we wyśmienitej formie GO GO GUNNERS

kanonierMalri komentarzy: 26607.11.2009, 19:21

Bravo!!!!!!!! To mi sie podoba;] W tym roku jestem pewien ze zdobedziemy najwyzsze szczyty :) ARSENAL LONDON FC 4EVA!!!!

KasiulaKsC komentarzy: 13907.11.2009, 19:21