Szczęsny po spotkaniu z Chelsea

Szczęsny po spotkaniu z Chelsea 21.01.2013, 13:56, Marcin Stefaniak 20 komentarzy

Wojciech Szczęsny wyjawił dlaczego Kanonierzy zagrali znacznie lepiej w drugiej połowie wczorajszego spotkania z Chelsea. Przypomnijmy, że ostatecznie podopieczni Wengera polegli 1-2.

- Zaliczyliśmy bardzo nieudany początek. Chelsea zagrała dużo lepiej, stworzyła sobie wiele szans, a my po prostu nie mogliśmy sobie z tym poradzić - powiedział Szczęsny.

- W drugiej części meczu wyglądało to znacznie lepiej. Zmieniliśmy ustawienie, Abou Diaby przesunął się do przodu. Zagraliśmy z jednym defensywnym pomocnikiem, przez co mogliśmy przycisnąć przeciwnika.

- Wtedy z kolei The Blues nie radzili sobie z presją i co chwilę oddalali zagrożenie od swojej bramki dalekimi wykopami. My jednak odbieraliśmy im futbolówkę i na nowo rozpoczynaliśmy ataki.

Wojciech Szczęsny autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
Lr556 komentarzy: 153622.01.2013, 14:14

Szkoda porażki, mogliśmy zdobyć gola w końcówce i wymęczyć punkt.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.01.2013, 23:04

Chelsea strzeliła obydwie bramki po dużych kontrowersjach. I taka to była dominacja Chelsea w pierwszej połowie..

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57021.01.2013, 20:50

Podczas tego meczu Szczęsny zaliczył, jeden z najgorszych występów w tym sezonie.
Arsenal tą determinację musi pokazywać od 1 minuty, a nie od 45.

osama92 komentarzy: 27821.01.2013, 18:09

co wy gadacie że wojtek miałby odejść do barcy o.O przecież on kiedyś powiedział że liga hiszpańska to nie jego klimaty, powiedział że dla bramkarza tam się nic nie dzieje poza kilkoma meczami a w angli gra z kimś konkretnym praktycznie co tydzień

AltarDemon12 komentarzy: 2521.01.2013, 17:53

arthas74

Pierwszy gol nie padł przez Wojtka tylko przez arbitra który nie zagwizdał po ewindentynym faulu na Coquelinie jak popatrzysz na powtórke wszyscy liczyli na faul i byli tacy jacy byli tak samo Wojtek wyszedł daleko i nie zdążył wrucić

Lukiner komentarzy: 194921.01.2013, 17:19

No to dlaczego tak nie graliśmy od razu? Efekty były, szkoda że Arsenal gra dopiero w drugiej połowie i muszą później odrabiać straty...

mitmichael komentarzy: 4924321.01.2013, 16:33

To tylko pokazuje, ze nie potrafimy wyciagac wnioskow. To samo było w meczu z City, Oni sie na Nas rzucili przez co nie mielismy nic do powiedzenia.

scKanonier94sc komentarzy: 318921.01.2013, 15:11

Poczatek i noncowka 2. polowy byly bardzo dobre w naszym wykonaiu , ale co z tego skoro przegrywamy, a powiinnismy conajmniej zremisowac...

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52421.01.2013, 14:28

"Zaliczyliśmy bardzo nieudany początek."

Znowu...

arthas74 komentarzy: 234321.01.2013, 14:25

- Zaliczyliśmy bardzo nieudany początek - Ty w szczególności;]

dawcio090909 komentarzy: 187221.01.2013, 14:25

Chelsea oczywiście wykożystała nasze błędy.

Verminator97 komentarzy: 1490021.01.2013, 14:22

Mieliśmy tak wyjść od początku , a nie dopiero przy stanie 2-0 w plecy :/ Trzeba było od początku zaatakować Chelsea tak jak w drugiej połowie.

JanoAFC komentarzy: 26521.01.2013, 14:17

Nie wydaje mi sie zeby on odszedl do Barcelony. Chyba , ze Wenger kogos sciagnie i musialby siedziec na lawce.

schnor25 komentarzy: 1854621.01.2013, 14:17

Nie chcę siadać na Wojtka, bo często nie ma nic do powiedzenia przy utracie goli, ale to nie jest ten sam chłop co z poprzedniego sezonu, albo sprzed 2 lat. Nie wiem czy zatrzymał się w miejscu, czy może nawet obniżył loty. Gra, bo gra, ale nie jest mega pewnym punktem w bramce Arsenalu. Chociaż z drugiej strony się nie dziwie, prócz względnie mocnej linii pomocy, w miarę solidnej obrony nie mamy się czym pochwalić w ataku i w bramce. Zdecydowanie Wenger musi pomyśleć nad konkurentem dla Szczęsnego, aby poczuł czyjś oddech na piersi. Niech weźmie się do roboty i czegoś nauczy od równie dobrego, albo i lepszego golkipera.

arsenalfann komentarzy: 1024321.01.2013, 14:16

Czyli od teraz musimy grać
4-1-2-3.

Arce komentarzy: 110421.01.2013, 14:11

bo mu nigdy nie powinnismy zaczynac 2 pomocnikami z tylu :X ... jako jedna z najlepszych druzn na swiecie ... podobno... to zobowiazuje :D ... tak to jest jak nie ma naszego przystojniaka na boisku O.o ... Arteta wróć :P

Yakub97 komentarzy: 574621.01.2013, 14:06

Nawet nie moge sobie wyobrazic że on opuści Arsenal.
Przeciez ten klub go stworzyl gdyby nie on gralby w jakims drugoligowcu

elw83 komentarzy: 8221.01.2013, 14:00

Nie mozna bylo tak od razu?

filip999 komentarzy: 3133 newsów: 621.01.2013, 13:59

Cos czuje w kosciach ze Szczesny pojdzie w lecie do Barcelony. Valdes odchodzi i potrzebuja bramkarza, a Wojtek jest mlody i do tego perspektywiczny. Zobaczymy, ale jak znowu nic nie wygramy i jeszcze nie zagramy w LM co jest bardzo prawdopodobne bez transferow, to spokojnie odejdzie tak jak Song.