Trudny rywal w walce o awans: Southampton vs Arsenal

Trudny rywal w walce o awans: Southampton vs Arsenal 22.01.2021, 13:32, Jakub Całka 1538 komentarzy

Już jutro Kanonierzy pojadą na St Mary's Stadium, aby zmierzyć się z Southamptonem w ramach 4. rudny FA Cup. Londyńczycy kontynuują swoją batalię o obronę pucharu Anglii, lecz stojące przed nimi zadanie nie jest proste, gdyż tym razem zmierzą się z prezentującą się dobrze w tym sezonie drużyną Ralpha Hasenhuttla.

Jak prezentują się w tym sezonie Święci? Ekipa z południa Anglii zanotowała świetny początek sezonu, czego nie możemy jednak powiedzieć o okresie świątecznym, w którym na 5 spotkań zanotowali tylko jedno zwycięstwo, trzy remisy oraz porażkę. Warty odnotowania jest fakt, że drużyną, którą zdołali pokonać, był mistrz Anglii - Liverpool. Obecnie w lidze znajdują się na 9 miejscu i mają dwa punkty przewagi nad Kanonierami oraz jedno spotkanie mniej. Ostatni mecz Świętych także miał miejsce w rozgrywkach FA Cup, gdzie dzięki pokonaniu Shrewsbury, zameldowali się w 4. rundzie.

Jak wyglądają sytuacje kadrowe obydwu drużyn? Mikel Arteta nie może narzekać na urazy, gdyż niedostępny do jego selekcji jest jedynie Pablo Mari, a niepewny występu Dani Ceballos, o czym możecie przeczytać w naszym raporcie kadrowym. Warto dodać, że w spotkaniu z Southampton będzie mógł wystąpić najnowszy nabytek Arsenalu - Mat Ryan. Ralph Hasenhuttl ma jednak wiele powodów do zmartwień, gdyż w jego zespole kontuzje leczą Jannik Vestergaard, Nathan Redmond, Oriol Romeu, Moussa Djenepo, Michael Obafemi, Mohamed Salisu, Nathan Tella oraz Will Smallbone. Jedyną dobrą informacją dla Austryjackiego menadżera jest to, że po wyleczeniu urazu wraca najlepszy strzelec - Danny Ings.

Jak wyglądały ostatnie bezpośrednie pojedynki obu drużyn? W ostatnich pięciu starciach dwa razy triumfowali Kanonierzy, raz Święci oraz padły dwa remisy. Bilans bramek wynosi 9-6 na korzyść Arsenalu. Niedawno, bo 16 grudnia, rozegrane spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się remisem 1-1 po trafieniach Aubameyanga oraz Walcotta.

Czy Mikel Arteta i jego podopieczni utrzymają passę meczów bez porażki i zdołają przechytrzyć Świętych? O tym przekonamy się już jutro o 13:15 czasu polskiego.

Rozgrywki: 1/16 FA Cup

Miejsce: Anglia, Southampton, St Mary's Stadium

Data: Sobota, 23 Stycznia 2021, 13;15 czasu polskiego

Sędzia: Peter Banks

Transmisja: Eleven Sports 1 (Pol)

Typ Kanonierzy.com: 1-2 - kurs 2.3 - obstaw teraz w STS!

Więcej typów bukmacherskich znajdziecie na Zagranie.com

FA CupSouthamptonZapowiedź autor: Jakub Całka źrodło: Własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Dancer komentarzy: 11077 newsów: 40023.01.2021, 18:39

A ja wole pizze niż smoothie i dobrze mi z tym

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 323.01.2021, 18:38

@Dawid04111 napisał: "W sumie to taki Saka czy jakiś młodzik z AFC to musi mieć przeebane. Ani się nie napije, ani kebsa nie zje. Pewnie spać też chodzi o 8 am. Jak zakonnica."

Max Kruuse został ukarany przez klub, kiedy jadł za dużo Nutelli.

filo94 komentarzy: 6667 newsów: 223.01.2021, 18:36

Dobry ten Szoboszlai, nasi cieniutko

maniekuw komentarzy: 222023.01.2021, 18:35

@thide: to teraz norma idziesz do sklepy robisz zakupy na 2/3 dni, a stów w sklepie zostaje

maniekuw komentarzy: 222023.01.2021, 18:34

@sWinny: druga faza grupowa, walczą o awans do ćwierćfinału, jak dziś przegrają to już chyba nie mają szans na awans

thide (redaktor) komentarzy: 32085 newsów: 185223.01.2021, 18:33

@Kredens: no właśnie, ja ostatnio zacząłem bawić się w smoothie i kremy. jadę na zakupy, biorę owoce, warzywa, ciemne pieczywo, wodę, Finuu plus parę drobnych rzeczy i na rachunku 150

LukaModric (zawieszony) komentarzy: 57723.01.2021, 18:32

@Kredens: moja dziewczyna jest vege nie je np normalnego sera ani nic pochodzenia zwierzecego
ale np ser veganski jest 3 razy droższy od zwykłego i mniej gram
przynajmniej tu gdzie mieszkam nie wiem jak w pl więc takie życie vegan
więc poniekąd rozumiem ale wystarczy dobrać odpowiednie.produkty i.mozna zdrowo i tanio

Ech0z komentarzy: 502923.01.2021, 18:32

A mogliśmy mieć Zahe.

filo94 komentarzy: 6667 newsów: 223.01.2021, 18:31

@sWinny: mecz, który trzeba wygrać :D

Ech0z komentarzy: 502923.01.2021, 18:31

Tak sobie siedzę i myślę... Dlaczego Pepe nie potrafi nawet przebiec obok Bednarka bez przewrócenia się albo straty piłki. On jest jak taki koleś z włosami na żel na orliku który cały życie ćwiczył jeden trick i ciągle go powtarza a na meczu nie potrafi nic zrobić

losnumeros komentarzy: 785923.01.2021, 18:30

@LukaModric napisał: "zdrowa dieta nie jest drogą wystarcza chęci A.nie.wymowki
smieciowe żarcie jest tanie i szybkie. dla.leniwych"


Otóż to, jednak jest to czasochłonne do zrobienia.

sWinny komentarzy: 429823.01.2021, 18:30

O co walczą teraz nasi w meczu z Węgrami? Spotkanie grupowe, czy już dalsza faza?

Joker_224 komentarzy: 313723.01.2021, 18:29

@Dominik11: tak jak czytam komentarze to Auba rozwodzi się z żoną

Kredens komentarzy: 300223.01.2021, 18:28

@LukaModric:

nie jest droga jak chcesz schudnąć, wtedy po prostu mało jesz. Jak chcesz się zdrowo i wartościowo odżywiać, to niestety jest

LukaModric (zawieszony) komentarzy: 57723.01.2021, 18:23

@Kredens: zdrowa dieta nie jest drogą wystarcza chęci A.nie.wymowki
smieciowe żarcie jest tanie i szybkie. dla.leniwych

Kredens komentarzy: 300223.01.2021, 18:21

Ja bardzo chętnie bym się zdrowo odżywiał, ale niestety jest to sporo droższe niż niezdrowe żarcie

hetfield88 komentarzy: 29223.01.2021, 18:20

Widze ze piszecie iz to dobrze ze odpadlismy. Ze mniej meczy, lepsze przygotowanie do PL I LE, ze i tak nie obronilibysmy tytułu itd. Ale to jest troche oklamywanie samych siebie i zaklinanie rzeczywistości. FA CUP to zawsze powazne trofeum, miejsce w lidze europy. Patrzac na nasza sytuacje w lidze wcale nie mozemy byc pewni miejsca gwarantujacego puchary, wygranie w tym sezonie LE tez graniczy z cudem. Wiec zal mi jest dzisiejszej porazki! Nie badzmy zalosni, z Fa Cup jeszcze pare miesiecy temu cieszylismy sie jak malutkie dzieci. Hipokryzja

losnumeros komentarzy: 785923.01.2021, 18:18

@Dawid04111 napisał: "W sumie to taki Saka czy jakiś młodzik z AFC to musi mieć przeebane. Ani się nie napije, ani kebsa nie zje. Pewnie spać też chodzi o 8 am. Jak zakonnica."

Za taką kasę, mógłbym tak żyć. Od czasu do czasu, pewnie mogą wszamać coś niezdrowego.

mel75 komentarzy: 36723.01.2021, 18:16

@NineBiteWolf: może dlatego że na Youtubie był czat a tam co drugi wpis to ***** ***. Moderator nie nadążał usuwać potem już chyba nawet nie czytał bo komentarz Kocham PiS też został usunięty iksde.

Kredens komentarzy: 300223.01.2021, 18:13

Kur ale się zasiedziałem..wszedłem na chwilę zobaczyć i od dwóch godzin siedzę i oglądam mecz szachowy :)

Dominik11 komentarzy: 1893423.01.2021, 18:12

@Dawid04111 napisał: "W sumie to taki Saka czy jakiś młodzik z AFC to musi mieć przeebane. Ani się nie napije, ani kebsa nie zje. Pewnie spać też chodzi o 8 am. Jak zakonnica."

Jak ma ambicje i chce zrobić karierę to musi się poświecić. Ale bez przesady może wszystko jeść tylko z umiarem i według diety. Może zjeść i mięso czy napoje gazowane pić tylko z umiarem.

maniekuw komentarzy: 222023.01.2021, 18:11

nawet prysznica w spokoju nie weźmiesz xd

Dawid04111 komentarzy: 12992 newsów: 1423.01.2021, 18:10

Zapalisz fajkę to Cię z klubu wywala xd

Dawid04111 komentarzy: 12992 newsów: 1423.01.2021, 18:10

W sumie to taki Saka czy jakiś młodzik z AFC to musi mieć przeebane. Ani się nie napije, ani kebsa nie zje. Pewnie spać też chodzi o 8 am. Jak zakonnica.

mario1323 komentarzy: 7023.01.2021, 18:09

@NineBiteWolf: wynegocjowali ludzką cenę

LukaModric (zawieszony) komentarzy: 57723.01.2021, 18:06

@losnumeros: bez przesady . pepe przestanie palić przed meczem to wystrzeli
edi orzel jeszcze nieraz zadzwoni

Dawid04111 komentarzy: 12992 newsów: 1423.01.2021, 18:05

@FabsFAN napisał: "To jest jeszcze szansa dla mnie, ale musze zrzucic sadlo xD"
Ja czekam aż medycyna się rozwinie i zrobią mi przeszczep bioder i kolan. Wtedy razem możemy spróbować sił w premier league.

losnumeros komentarzy: 785923.01.2021, 18:03

@Dominik11 napisał: "Kto jest gorszy ?
A) Willian
B) Pepe
C) Nketiah"

D) Wszystkie odpowiedzi są poprawne

Dominik11 komentarzy: 1893423.01.2021, 18:03

Arsenal
@Arsenal
"He needs to address that issue and see how it evolves. We're here to support him and he needs to take the time that is needed because that's a priority at the moment."

Ciekawe co się stało? Ktos coś wie ?

LukaModric (zawieszony) komentarzy: 57723.01.2021, 18:03

@Dominik11: A

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 323.01.2021, 18:02

@NineBiteWolf:
Na razie nie stawiam, nie mam czasu na analizy ;D Te druzyny nizej wspomniane to wczesniej obczajone i raczej nie zawodza:D

losnumeros komentarzy: 785923.01.2021, 18:02

@FabsFAN napisał: "To teraz kolejna wizja

Sociedad Betis x 2"


Chciałem to stawiać, ale odpuściłem. Bremen mnie kusiło, bo Herta gra w kratkę i postawiłem 10 zł.

Dominik11 komentarzy: 1893423.01.2021, 18:02

Kto jest gorszy ?
A) Willian
B) Pepe
C) Nketiah

shzgfx komentarzy: 18723.01.2021, 18:02

@NineBiteWolf: chyba dlatego, ze wyszli z grupy

NineBiteWolf komentarzy: 14129 newsów: 4923.01.2021, 18:02

@FabsFAN napisał: "Zapraszam do siebie po pewniaczki, mam okolo 8 % skutecznosc w bukmacherce XD"
Więc na Polaków dziś nie stawiaj, przyniesiesz nam pecha lewaku. xD

RIVALDO700 komentarzy: 3467023.01.2021, 18:01

@Dawid04111: I mało tego patrzeć statystycznie to Vardy po Kane i Aguero to top 3 w ostatnich latach tej ligi.

polishbrigadesx komentarzy: 950023.01.2021, 18:01

Do boju Polacy !!!

NineBiteWolf komentarzy: 14129 newsów: 4923.01.2021, 18:01

Swoją drogą - TVP wykupiło jednak transmisję ręcznej? Ktoś się orientuje, dlaczego nagle zmienili zdanie? :P

LukaModric (zawieszony) komentarzy: 57723.01.2021, 18:00

brzeczek

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 323.01.2021, 18:00

@NineBiteWolf:
Zapraszam do siebie po pewniaczki, mam okolo 8 % skutecznosc w bukmacherce XD

Mechaj komentarzy: 12723.01.2021, 18:00

Bez Parteya dziś nasza pomoc wyglądała tak, ze wszystko szło na boki, xhaka i eleneny podawali albo do cedrica albo hectora, i cała gra na skrzydło. Jak Partey wszedł, to w końcu potrafił zrobić jakąś przewagę na środku, minąć kogoś i zagrać przez środek do przodu, co odrazu groźniej wyglądało. Dobitnie widać że bez dobrych pomocników, potrafiących minąć rywala balansem ciała czy przyjęciem, czy przyspieszeniem, zmniejszamy sobie możliwość rozgrywania. A ten dalekie podania Gabriela i Holdinga po prostu irytują. Niech ten Odegard przyjdzie, bo jak Parteya i ESR braknie, to znowu będą oczy bolały przy oglądaniu.

arsenallord komentarzy: 21911 newsów: 11723.01.2021, 17:59

Nie lubię jak Laskowski komentuje Piłkę nożną, ale uwielbiam jak Piłkę ręczną. Dawać

NineBiteWolf komentarzy: 14129 newsów: 4923.01.2021, 17:59

Chciałem dziś zrobić wielki powrót do bukmacherki (wcześniej postawiłem 5 zakładów i wszystkie przegrałem), stawiając na zwycięstwo Polski w ręczną, ale konto w ewinnerze mi wygasło. Szkoda, kursy takie dobrze. :(

Dancer komentarzy: 11077 newsów: 40023.01.2021, 17:59

@MCX018: Poza Allegrim to kto ciekawy jest bez pracy? Bo chyba nie Sarri?

silvano95 komentarzy: 781123.01.2021, 17:59

https://twitter.com/DanAFC_/status/1352963457134559233

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 323.01.2021, 17:59

@Dawid04111 napisał: "A apropo zawodowstwa i tych spraw... Piszesz, że trzeba ,a dzieciaka pokonać tysiące innych... Vardy w wieku 25 lat grał w 5 lidze w Halifax Town. 4 lata później został mistrzem Anglii i królem strzelców."

To jest jeszcze szansa dla mnie, ale musze zrzucic sadlo xD

Dawid04111 komentarzy: 12992 newsów: 1423.01.2021, 17:56

A apropo zawodowstwa i tych spraw... Piszesz, że trzeba ,a dzieciaka pokonać tysiące innych... Vardy w wieku 25 lat grał w 5 lidze w Halifax Town. 4 lata później został mistrzem Anglii i królem strzelców.

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 323.01.2021, 17:55

To teraz kolejna wizja

Sociedad Betis x 2

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 323.01.2021, 17:55

Teraz patrze, ze kursik na Eintracht byl na poziomie 1.8 o.O Szkoda ze nie obstawialem, bo zawsze gdy mam jakies typy w glowie, to potem to siada, a gdy postawie, konczy sie wiadomo jak xD

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 323.01.2021, 17:54

Frankfurt i Wilki pewniaczki ;D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38275686
2. Manchester United382111674
3. Liverpool38209969
4. Chelsea381910967
5. Leicester382061266
6. West Ham381981165
7. Tottenham381881262
8. Arsenal381871361
9. Leeds381851559
10. Everton381781359
11. Aston Villa381671555
12. Newcastle381291745
13. Wolves381291745
14. Crystal Palace381281844
15. Southampton381271943
16. Brighton389141541
17. Burnley381091939
18. Fulham385132028
19. West Brom385112226
20. Sheffield Utd38722923
Fuksiarz.pl
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2314
Mohamed Salah225
Bruno Fernandes1812
Son Heung-Min1710
P. Bamford167
D. Calvert-Lewin160
O. Watkins145
J. Vardy139
İ. Gündoğan132
A. Lacazette132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.14
Gracz maja wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
7.96
Gracz maja wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl