U18: Arsenal 1-0 Newcastle

U18: Arsenal 1-0 Newcastle 03.02.2013, 22:36, Marcin Stefaniak 18 komentarzy

Po prawie miesięcznej przerwie w rozgrywkach Premier Academy League drużyna Arsenalu do lat 18 wróciła do rywalizacji i pokonała swoich rówieśników z Newcastle 1-0.

Podopieczni Gattinga mieli przed sobą naprawdę trudne zadanie, gdyż kilka dni wcześniej, dokładnie 29 stycznia musieli stoczyć prawdziwy bój w pucharowym pojedynku z Fulham. Wtedy o wygranej zadecydowała dopiero dogrywka, a Kanonierzy wygrali 2-1.

Tym razem nie było tak dramatycznie i Arsenal od pierwszych minut starał się zdominować grę. Poskutkowało to trafieniem Serge'a Gnabry'ego z 9. minuty. Jak się później okazało, był to jedyny gol, który zapewnił gospodarzom ważne 3 punkty.

Arsenal U18 autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125107.02.2013, 21:28

Oby tak dalej młodzi ;p

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 104.02.2013, 17:37

Tak samo mogliście mówić, że Diaby jest za mocny na rezerwy, gdy wracał po kontuzji...

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 104.02.2013, 17:36

Ale nic nie ogarniacie... Gnabry dopiero teraz wrócił po kontuzji, dlatego o nim nie było słychać, a teraz zaczyna meczem U-18.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1504.02.2013, 16:36

Gnabry to w tym U-18 jest za mocny..

Yakub97 komentarzy: 574604.02.2013, 14:11

Gnabry to taki talent jak Ryo

michal192837465 komentarzy: 765404.02.2013, 09:23

Wenger powinien dawać szanse Gnabry'emu w pucharach.

laciek komentarzy: 12804.02.2013, 08:58

generalnie to młodzikom słabo idzie bo grają teraz w drugiej części sezonu w najsłabszej grupie, i żeby awansować do półfinałów to muszą swoją grupę wygrać, a następnie w barażu o półfinał pokonać zwycięzcę grupy 1.......

laciek komentarzy: 12804.02.2013, 08:57

@
piotrasw

premierleague.com/en-gb/matchday/barclays-u18-premier-league-tables.html?paramYouthStage=ELITE

schnor25 komentarzy: 1854604.02.2013, 01:23

Jeśli nie uderzy mu sodówka i nie spali się psychicznie to ma atrybuty ku temu, żeby zaistnieć w 1-szej drużynie

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57003.02.2013, 23:47

W pierwszej drużynie kiedy miał te swoje parę minut to ładnie się zaprezentował. Miejmy nadzieje, że wyrośnie na kogoś bardzo dobrego i będzie grał dla Arsenalu.

Kaziu09 komentarzy: 325303.02.2013, 23:24

im szybciej znajdzie się w dorosłej kadrze, tym większy będziemy mieli z niego pożytek w przyszłości :)

lodzikinho1 komentarzy: 8503.02.2013, 23:23

Serge Gnabry trzeba zapamiętać to nazwisko czuje że to będzie naprawdę dobry Kanonier!

K4n0ni3R komentarzy: 97003.02.2013, 23:16

Z Schalke zagrał niewiele a pokazał się z bardzi dobrej strony ale sądze tak samo jak Ramsi on powinien grać w U-21

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 603.02.2013, 22:50

@lukiner
On ma 17 lat, na niego czas jeszcze przyjdzie. Pokazał w końcówkach niektórych meczów, że ma niesamowity potencjał.

Ramsi komentarzy: 312903.02.2013, 22:46