U18: Arsenal remisuje z Reading

U18: Arsenal remisuje z Reading 04.09.2010, 15:33, Wojciech Stankiewicz 12 komentarzy

Drużyna Arsenalu do lat 18 zremisowała 2-2 w trudnym spotkaniu ze swoimi rówieśnikami z Reading.

W 30 minucie Lawson D'Ath dał prowadzenie gościom z Reading. Jego klubowy kolega Matthew Partridge podwyższył wynik na 0:2 w 55 minucie spotkania.

Jednakże utalentowani piłkarze Arsenalu nie złożyli broni i zdołali odrobić straty. Josh Rees trafił do siatki chwilę po drugiej bramce dla Reading. W 72 minucie Jernade Meade pewnie wykorzystał rzut karny i ustalił wynik meczu na 2-2.

U-18 autor: Wojciech Stankiewicz źrodło: Arsenal.com
laskowski19051995 komentarzy: 494505.09.2010, 14:02

Nasi zawodnicy fantastycznie się spisali, myślę że ten mecz był bardzo wyrównany i sprawiedliwy, na pewno było ciężko ale dobrze że zdołali zremisować :P

ala_05 komentarzy: 254304.09.2010, 19:09

Brawo , ale brakowało Wilshera i JET'a więc nie ma się z abardzo co dziwić-i tak dobrze :D

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1504.09.2010, 18:20

wiecie teraz pogromów się nie szykujcie. U18 straciło swoich najlepszych na rzecz Arsenalu (Wilshare,Jet itd) brawo że walczyliście młodzi żołnierze Kanonierów:)

andrzej93 komentarzy: 119604.09.2010, 16:29

brawo
wie ktoś jaki był skład

fabregas1987 komentarzy: 2581504.09.2010, 16:19

gdyby byl Wilshere itd. to na pewno wynik bylby inny, ale brawo za walecznosc ;p

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9804.09.2010, 16:17

Zawsze trzeba grać do końca. Brawa dla chłopaków :)

Btw. Spotkania rezerw/U18 są w ogóle gdzieś transmitowane? Bo chyba nawet ATV nie transmituje tych meczów?

Turek44 komentarzy: 231704.09.2010, 16:14

Ważne, że potrafią się podnieść i wyrównać

Gunner48 komentarzy: 792904.09.2010, 15:46

zgadzam się z moimi 2 poprzednimi koment ;)

Szef komentarzy: 1303504.09.2010, 15:46

nie beda wiecznie wygrywac, brawo za charakter i odrobienie strat

concrete13 komentarzy: 869804.09.2010, 15:40

walczą do końca to się ceni ..przegrywając 2:0 zremisować to nie lada sztuka .. bravo !

tech95 komentarzy: 16704.09.2010, 15:39

Szkoda że tylko remis, ale jeżeli przeciwnik był trudny to się cieszę. Oby odnieśli jakiś sukces w tym sezonie.

arsenalkings komentarzy: 30004.09.2010, 15:37