Uraz Rosicky'ego

Uraz Rosicky'ego 13.06.2012, 12:09, Tomasz Zajac 25 komentarzy

Wczorajsze zwycięstwo reprezentacji Czech nad Grekami zostało okupione urazem jednego z kluczowych zawodników drużyny - Tomasa Rosicky'ego. Pomocnik, występujący na co dzień w barwach Arsenalu został zmieniony w przerwie wczorajszego meczu.

Rosicky zagrał w pierwszym, przegranym 4:1, meczu podczas Mistrzostw Europy z Rosją. Mimo tak dotkliwej porażki, drużyna Czech pokazała charakter i wczoraj, już po 6 minutach prowadziła z Grekami 2:0. Podopieczni Fernando Santosa odpowiedzieli tylko jednym trafieniem, co oznacza, że Czechom do awansu wystarczy remis w meczu z Polską. Jeżeli jednak uraz Rosicky'ego wykluczy go z gry, zadanie to będzie zdecydowanie trudniejsze.

Trener reprezentacji Czech, Michal Bilek, wypowiedział się na temat urazu swojego zawodnika:

- Problemem jest ścięgno Achillesa. W środę przeprowadzimy dodatkowe badania i dowiemy się, jak poważny jest uraz. Mamy jednak nadzieję, że Tomas będzie w stanie zagrać w meczu z Polską. Jest naszym kluczowym zawodnikiem, to on napędza nasze akcje. W drugiej połowie widać był jego brak.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125119.06.2012, 13:49

Szkoda.. ;//

bartosz93m komentarzy: 103513.06.2012, 22:48

Niech faktycznie odpocznie bo później ta kontuzja może mu popsuć sezon

KedzioRRz komentarzy: 382713.06.2012, 21:47

Lepiej żeby nie zagrał z Polakami- osiągniemy podwójną korzyść- Pozbawimy Czechów motoru napędowego + możliwość pogłębienia kontuzji odpada:)

Oldgunner3 komentarzy: 973413.06.2012, 21:41

Mam nadzieję,ze jednak Rosa z nami nie zagra gdyż faktycznie jego obecność zbyt dobrze wpływa na cały zespół pepików.

tyson880 komentarzy: 1049613.06.2012, 21:13

Łatwo zauważyć, że gra w ataku bez Rosickiego nie klei się Czechom. W drugiej połowie zagrali bardzo słabo. Widać różnice między Rosickim, a resztą zespołu. Życze Tomasowi szybkiego powrotu do zdrowia, ale dopiero po meczu z Polską :)

pumeks komentarzy: 2080813.06.2012, 18:59

Lepiej niech nie gra......bo w Arsenalu sobie nie pogra jak będzie miał kontuzję :-)

popekns komentarzy: 742013.06.2012, 18:49

Niech sobie odpocznie. Cieszę się i nie cieszę się, że ma kontuzje.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7213.06.2012, 14:22

kurde lubię Rose ale życzę mu, żeby do soboty nie zdążył ;)

vP7 komentarzy: 232013.06.2012, 14:04

nie wiem czy dobrze sobie przypominam ale czy Wojtek kiedys sie nie wypowiadal ze chciałby zeby Rosa zlapał kontuzje na ten jeden mecz z Polakami ;p

vP7 komentarzy: 232013.06.2012, 14:03

nie wiedzialem ze to kiedys powiem ale ciesze sie z kontuzji Rosy

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 113.06.2012, 13:53

Jako Kanonier i Polak myślę, że powinien odpocząć ;-)

Danielo_Gunners komentarzy: 264313.06.2012, 13:48

z jednej strony nasz zawodnik ktorego bardzo lubie..a z drugiej mecz Polakow..a ten mecz musimy wygrac...wiec Tomas odpocznij z tydzien :)

Stochu komentarzy: 78613.06.2012, 13:41

Kocham tego gościa, ale niech odpocznie do niedzieli xD

mitmichael komentarzy: 4924313.06.2012, 13:39

Znajac zycie nie zagra w sobote co bedzie barzo dobra wiadomoscia dla reprezentacji Polski.

amaciekco komentarzy: 47313.06.2012, 13:14

nie ma co się śpieszyć jeśli chodzi o powroty po kontuzji, niech tydzień sobie poleży, odpocznie i potem wraca do piłki :)

amadeo komentarzy: 514913.06.2012, 12:44

Niech się spokojnie kuruje co będzie zdrów na nowy sezon, a mecz z Polakami niech sobie odpuści - tak dla niego i dla nas będzie najlepiej ;)

Wojen komentarzy: 10313.06.2012, 12:27