Vermaelen i Podolski: W drugiej połowie nie błyszczeliśmy

Vermaelen i Podolski: W drugiej połowie nie błyszczeliśmy 19.09.2012, 15:52, Michał Lach 27 komentarzy

Thomas Vermaelen i Lukas Podolski stwierdzili, że Arsenal nie pokazał się ze swojej najlepszej strony w drugiej połowie meczu Ligi Mistrzów z Montpellier.

Mistrzowie Francji, debiutujący w Champions League, objęli prowadzenie już w 9. minucie meczu. Powalony w polu karnym przez Thomasa Vermaelena Younes Belhanda pewnie zamienił "jedenastkę" na gola.

Na odpowiedź ze strony The Gunners nie trzeba było długo czekać. Już w 18. minucie prowadzili oni 2:1, po golach Podolskiego i Gervinho.

Menedżer Arsene Wenger, który z powodu zawieszenia oglądał ten mecz z trybun, był zadowolony z rezultatu, ale nie z obrazu gry.

- W drugiej połowie nie graliśmy świetnie - mówił Vermaelen dla Sky Sports. - W takich sytuacjach trzeba zachować spokój i nie stracić bramki.

- Druga odsłona nie była najlepsza, ale mamy za sobą kilka dobrych występów. Musimy pozostać skoncentrowani i pewni siebie.

Na temat rzutu karnego powiedział:

- Muszę być bystry i nie prokurować rzutów karnych. Byłem w 100% pewny, że mogę odebrać piłkę, jednak podarowałem gospodarzom "jedenastkę".

Podolski strzelił bramkę w trzecim meczu z rzędu, a obecnie skupia się na niedzielnym szlagierowym spotkaniu Premier League, w którym Kanonierzy skruszą kopie z Manchesterem City.

- Olivier wykonał dobre podanie do mnie. Lubię sytuacje sam na sam z bramkarzem. - powiedział niemiecki napastnik.

- Tak jak powiedział Thomas, graliśmy bardzo dobrze w pierwszej połowie, ale druga nie była już tak dobra. Jednak mamy 3 punkty i to jest najważniejsze.

- Teraz koncentrujemy się na meczu z Manchesterem City - zakończył Podolski.

Lukas PodolskiManchester CityThomas Vermaelen autor: Michał Lach źrodło: Sky Sports
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125122.09.2012, 09:08

Liczą się trzy punkty :P

scKanonier94sc komentarzy: 318920.09.2012, 12:45

licza sie 3 pkt i tylko 3 , w meczu z City niech i bedzie tak samo, jesli i wynik bedzie taki sm;p

Kaczaza komentarzy: 724820.09.2012, 07:31

fuks że nie dostalismy, a nie "nie byłyszczeliśmy"

michal192837465 komentarzy: 765419.09.2012, 19:49

Mają rację.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52419.09.2012, 19:45

Jak można to trzeba dobić rywala. Trzecia bramka uspokoiła by mecz w naszym wykonaniu. Tak musieliśmy walczyć do końcowego gwizdka.

crisadus komentarzy: 850719.09.2012, 19:41

Troszkę odpuścili drugą połowę i Montpellier atakowało. Ważne, że nie daliśmy sobie strzelić bramki.

FcArs komentarzy: 127519.09.2012, 19:35

City, po błędzie Harta, przegrało swój pierwszy mecz w LM my natomiast po wygranej z Montpellier bedziemy lepiej nastawieni na zblizające sie spotkanie. Licze na pozytywny rezultat ;D

fabregas1987 komentarzy: 2582219.09.2012, 19:12

Jeżeli wygrają z City na Etihad to będzie można uznać start za udany :D

limonka95 komentarzy: 96619.09.2012, 18:58

Dobrze że przyznają się do słabej drugiej połowy a nie jak niektórzy piłkarze, mówią no kontrolowaliśmy sytuację i takie tam. Teraz tylko wyciągnąć wnioski i cały czas do przodu!!

Theo44 komentarzy: 427819.09.2012, 18:57

Mi osobiscie w drugiej polowie zabraklo zmian zrobionych znacznie wczesniej. Moge wymienic 15 powodow dla kt. Diaby powinien byc zdjety miedzy 60 a 70 min. Rowniez Theo powinien sie znalezc na boisku znacznie wczesniej. Ciagle nie moge pojac, dlaczego Wenger tak niechetnie dokonuje tych zmian w trakcie meczu. Zwlaszcza teraz kiedy wiekszosc spotkan bedzie rozgrywana srednio co 3 dni powinien dmuchac na zimne i troche czesciej rotowac kadra a nie czekac na ewentualna kontuzje.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078419.09.2012, 18:19

chłopaki wiedzą co mówią

hei007 komentarzy: 352819.09.2012, 17:53

Na City musi być jakaś większa rotacja. Może Theo? Poldi się zajedzie z Vermą, jak będą tak grać. Oczywiście chcę duet Verma - Kosa, więc można było na LM dać zagrać Kościelnemu, żeby wszedł w rytm. Mam nadzieje, że wygramy z City, jak najmniejszym nakładem sił.

przemass89 komentarzy: 63619.09.2012, 17:53

mitmichael
Grunt to wyciągnąć wnioski;)

bartosz93m komentarzy: 103519.09.2012, 17:47

źle się oglądało to spotkanie

cwalin komentarzy: 236719.09.2012, 17:45

Zgadzam Sie z nimi.wymeczone zwyciestwo,ale kto bedzie o tym pamietal .

Repcak komentarzy: 32419.09.2012, 17:35

Ogarną sprawę

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068719.09.2012, 17:12

Zmęczenie dało o sobie znać

niski93 komentarzy: 581619.09.2012, 17:01

Dobrze, że biorą na siebie fakt że nie zagrali najlepiej w drugiej połowie. Do niedzieli sporo czasu, jestem pewien że zdążą wypocząć i cały mecz rozegrać na najwyższych obrotach. :)

piter1908 komentarzy: 510719.09.2012, 16:57