W dzisiejszym spotkaniu na Stadium of Light Arsenal pokonał drużynę Sunderlandu 2:1. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. W drugich 45 minutach fanów obu ekip czekały ogromne emocje.

Najpierw Czarne Koty wyszły na prowadzenie dzięki trafieniu McClean'a, lecz chwilę później ku uciesze fanów z północnego Londynu wyrównał Ramsey. W ostatnich minutach zwycięstwo Kanonierom zagwarantował Thierry Henry.

Poniżej prezentujemy skrót z tego pojedynku.

Video autor: Kamil Pniak źrodło: arsenalist.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125116.03.2012, 22:49

Wynik cieszy ;D

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 414.02.2012, 15:59

Tak wiem, że to kontuzja ale naprawde śmiesznie to wygląda jak Mertesacker na równi sie wywala :D

arsenalForever84 komentarzy: 20613.02.2012, 14:05

dosrodkowanie Arshavina poezja ten koles jest jedynym gracze po odejsciu fabregasa ktory moze dograc pilke w cudwny i nieprzewidywalny sposob szkoda ze byl bez formy tyle czasu mam nadieje ze po tym meczu cos soe rozrusza nasz arsza bo potrzebujemy jego magii by zakonczyc ten sezon jak najlepiej

drzunijor komentarzy: 25112.02.2012, 20:01

Przy bramce sunderlandu mertesacker pokazał się z "najlepszej" strony, tak jak przy ręce w polu karnym. Ten człowiek jest kompletnie nieskoordynowany, jego ruchy są bardzo nieporadne. Szczerze się zastanawiam czy potrafi klasnąć. Powinniśmy go sprzedać gdziekolwiek i kupić vertongena z ajaxu

mitmichael komentarzy: 4924312.02.2012, 12:35

W koncu pokazalismy, ze Arsenal tez potrafi grac do konca

Damian20 komentarzy: 127512.02.2012, 12:33

Patrzac na skrot bo meczu ine ogladalem to dosc slaba gra Arsenalu bramka Ramseya raczej szczesliwa niz mierzona. Ale zmiany Wengera udane

Ordzik komentarzy: 79312.02.2012, 11:43

jeszcze sie okaże że o LM bd walczyc np z Interem to nie wiem czy tak do śmiechu bd

DayMan_15 komentarzy: 59612.02.2012, 11:34

aj i gdyby nie glupie wczesniejsze straty punktowe to by było bardzo ładnie ale najważniejsze osiągneliśmy:) top four:)

Kangur96 komentarzy: 158612.02.2012, 11:03

Różnie mógłby się mecz ułożyć, gdyby sędzia odgwizdał karnego dla Sunderlandu, którego wg mnie powinien odgwizdać. Ale wygrana cieszy :D

karlo komentarzy: 906912.02.2012, 10:19

Nareszcie szczęście nam dopisało.

kamil_malin komentarzy: 933212.02.2012, 10:18

Asysta Arshavina po prostu cudo. Mam nadzieję, że to zwiastun dużo lepszej dyspozycji, bo w tym momencie mamy jednego skrzydłowego. Theo gra fatalnie, mecz z Blackburn był tylko jednorazowym wyskokiem.

A bramka dla Sunderlandów, wiele błędów (strata Songa, złe zachowanie Mertesackera) ale to co zrobił McClean to zachowanie zgodne z przepisami, ale z fair-play nie miało to za wiele wspólnego. Na szczęście Kanonierzy ukarali ich za takie zachowanie.

No i na koniec dwa słowa, Król Henry.

HellSpawn komentarzy: 618512.02.2012, 09:45

W końcu potrafimy się podnieść po tym jak przegrywamy 1:0. Kiedyś nam tego brakowało i takich meczy po prostu nie wygrywaliśmy. Wyjątek w meczu z Barceloną :)

arsen1 komentarzy: 107812.02.2012, 09:45

kuzwa wyszkolenie techniczne merta ............

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 212.02.2012, 09:26

Dogranie Arsy GENIALNE !!!!! niestety patrząc na skrót to groźniejsze akcje miał sunderland.

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 512.02.2012, 08:28