Video z meczu Blackburn Rovers - Arsenal Londyn

Video z meczu Blackburn Rovers - Arsenal Londyn 17.09.2011, 16:20, Kamil Pniak 39 komentarzy

W dzisiejszym spotkaniu w ramach piątej kolejki Premiership Blackburn Rovers podejmowało na Ewood Park Arsenal Londyn. Trzy punkty w tym starciu zdobyli piłkarze gospodarzy. Do przerwy prowadzili 1:2 Kanonierzy po trafieniach Gervinho oraz Artety. W drugich 45 minutach ekipa z północnego Londynu kompletnie zawiodła, zaliczając dwa samobóje co przy dwóch zdobytych bramkach Yakubu i trafieniu Chamakha w końcówce spotkania ustaliło wynik na 4:3 dla Blackburn.

Poniżej prezentujemy skrót z dzisiejszego pojedynku.

JP3 komentarzy: 175518.09.2011, 12:04

Czemu właściwie tyle ludzi ma czaviego na avatarze?

JP3 komentarzy: 175518.09.2011, 12:02

Strasznie smutno mi było jak przegrali i nawet dzisiaj jeszcze o tym myślę, ale tak naprawdę jeszcze nic nie jest stracone zawodnicy się zgrają i do zimy będziemy 7-10 potem kupimy dobrych zawodników i będziemy 4-6 i wygramy za rok LE

mikros7 komentarzy: 114618.09.2011, 10:59

co to za beznadziejny skrót...!?

6 minut, ruski język!?

jak ktoś chce porządny skrót trwający 20 minut, z angielskim komentarzem to niech sobie wejdzie na stronkę veoh.com i tam taki znajdzie;)

UWAGA! Trzeba zainstalować program veoh player bo inaczej będzie można oglądać tylko 5 minut... oczywiście są tam skróty wszystkich spotkań ligi angielskiej (ManU, City, Chelsea itd)

bezpośredni link do Blackburn - Arsenal:

.veoh.com/watch/v21342566qPd9JpF5

DryneK komentarzy: 226918.09.2011, 10:34

nie wiem co wy macie do kosy. nawet jakby wgl w pilke nie trafil to i tak bylby gol. co do meczu to muszą porzadnie pocwiczyc stale fragmenty gry.

donmarcel010 komentarzy: 19718.09.2011, 10:16

bardzo dobrze niech ***** spadną z ligi to się nauczą w końcu,że trzeba kupić światowej klasy zawodników ! a nie jakieś kościelne ramseye chamaki itp !

fabregas1987 komentarzy: 2578618.09.2011, 10:11

co za zalosny Arsenal, w tym sezonie lacznie z preseasonem jeszcze nie widzialem Arsenalu w dobrej formie ;/

Allkatras komentarzy: 22218.09.2011, 09:35

zaczynają się mecze typu Arsenal - Newcastle z poprzedniego sezonu...tylko ze to dopiero 5 kolejka i jeżeli Manchestery powygrywają to już 11 pkt straty... to jest nie do odrobiena przy formie Man Utd. :/ awans do ligi mistrzów to nasz cel...

LOLOEK komentarzy: 3018.09.2011, 09:13

powinnismy grac dwojka w ataku chamekh van persie

Songu komentarzy: 7718.09.2011, 08:46

Mourane strzelil pomimo dwoch obroncow, calkiem ladnie:) a te samoboje mnie dobijaja, stary Arsenal ladnie dla oka i w plecy

trumi komentarzy: 114617.09.2011, 23:42

Po pięciu meczach mamy już 3 przegrane. No i jak tak patrze na skrót to Wenger ma racje. Mamy jakość szczególnie w ataku. Strzeliliśmy dzisiaj 5 bramek.

Awesome komentarzy: 38117.09.2011, 22:11

Jeszcze chwila i będziemy w strefie spadkowej, a mieliśmy walczyć o pierwsze miejsce w lidze :(

Bozzetto komentarzy: 10917.09.2011, 20:25

W niektórych meczach graliśmy koszmarnie i nie przegrywaliśmy ... dzisiaj wyglądało to nieźle a przegraliśmy.. jest jakaś klątwa nad nami... musimy znaleźć jej źródło...pech przeogromny, ale to przecież kiedyś musi się skończyć!

karlo komentarzy: 906917.09.2011, 20:03

TRAGEDIA

gargamel800 komentarzy: 53217.09.2011, 20:03

Szkoda, że cała drużyna nie gra jak Arteta :(

tomaszszef komentarzy: 149817.09.2011, 19:58

wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ku..a mozna tak grac , niech ktos mi to wytłumaczy!!!!!!!!! tylko arsenal potrafi strzelic 2 samoboje !! ale zaskoczony jestem ze czerwonej nie dostalismy!!!

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 117.09.2011, 19:20

Kto skakał (ale nie doskoczył) przy bramce Songa? Santos i kto?
Przy bramkach Blackburn widać ile błędów było popełniane przez Arsenal.
1. gol. Santos złamał linię, piłka przechodzi tuż przed nosem Mertesackera
2. gol. Dwóch zawodnik (Santos i ?) mija się z piłką, Song zakoczony:/
3. gol. Koscielny (?) nie trafia z wybiciem, Mertesacker nie wraca w tempo z wybiciem dośrodkowania, Santos próbuje łapać na centymetrowego spalonego... no i sędzia kaleka
4. gol. Djourou (haha), Song pozwala dośrodkować, Koscielny trafia, ale nie tą nogą co chciał. Fajnie Mertesacker się przechadza:D (zdążył na to, żeby wyciągnąć piłkę z siatki) To dla tych, co wypisywali te statystyki z Castrola.

Niestety, co chwilę wpisywałem nazwisko Santos i Mertesacker. Widać "jakość"!
Bains/Cissokho>Santos. Cahill/Jagielka/Samba>Mertesacker

draka komentarzy: 47717.09.2011, 18:47

jest jakość, strzelamy bramki, czasami do swojej ale liczy się że strzelamy : P

Rules komentarzy: 100317.09.2011, 18:21

Bramka Koscielnego wyglądała tak jakby chciał strzelić do własnej bramki :)

Cesc1994 komentarzy: 446917.09.2011, 18:02

Wielka szkoda. Gervinho i Arteta strzelają debiutanckie bramki, Chamakh pierwszą od 10 miesięcy a My przegrywamy :/ i to po niezłej grze...

damcioo komentarzy: 58517.09.2011, 17:00

zbyt pewnie siebie stali się w obronie . dlatego było widać brak Vermalena ktory powtarza że mecz trwa 90 minut ale stzrelanie zaczeło Blacburn jak sanga zszedł

damcioo komentarzy: 58517.09.2011, 16:59

kubex komentarzy: 575217.09.2011, 16:46

Też uważam, że dobrze zagraliśmy. Chyba najlepiej w sezonie, brakło szczęścia trochę no i fatalne interwencje w w defensywie.

przemass89 komentarzy: 63617.09.2011, 16:44

Piłka nożna nie jest sprawiedliwa. Za gapiostwo się płaci. Szkoda...

malyglod komentarzy: 648717.09.2011, 16:37

Pech i tyle. Najlepsze spotkanie od dawna. Szkoda że go nie wygrali bo byłoby już z górki.

Vendetta komentarzy: 277817.09.2011, 16:30

Szkoda, że ten mecz nie skończył się po pierwszej połowie.

schade komentarzy: 386217.09.2011, 16:24

Ładnie graliśmy w tym meczu. Będę to gadał do końca życia: przegraliśmy niezasłużenie!