Walcott: Będę gotowy na Liverpool

Walcott: Będę gotowy na Liverpool 11.12.2009, 08:10, Michał Kowalczyk 15 komentarzy

Theo Walcott zapewnił kibiców, że z pewnością zagra w niedzielnym pojedynku z Liverpoolem. Występ Anglika stanął pod znakiem zapytania po tym, jak został sfaulowany w ostatnich minutach meczu z Olympiakosem Pireus. Jednakże po szybkiej interwencji sztabu medycznego, napastnik Arsenalu ponownie stanął nogi.

- Jestem cały - powiedział Theo.

- Pod koniec mecz ktoś mnie kopnął w stopę, a korki w tych czasach są tak cienkie, że mocno to odczułem. Zatrzymałem się, by lekarze udzielili mi pomocy. Będę dostępny w weekend.

20-latek dodał także, że był bardzo zadowolony, że mógł zagrać pełne 90 minut - po raz pierwszy w tym sezonie.

- To było mi potrzebne, by przełamać fatalny okres przerwy i przygotować się na weekendowe spotkanie.

- Dawno już nie rozegrałem pełnego meczu. Forma nie wraca od razu. Odnajdę ją jednak w przeciągu kilku następnych spotkań.

- Najważniejsze, że będę mógł w niedzielę pomóc kolegom z drużyny. Pod względem sprawności czuję się całkiem nieźle. Nie jestem jednak zadowolony z mojej postawy pod bramką przeciwnika - dodał Theo.

LiverpoolTheo Walcott autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
aleksander14 komentarzy: 12311.12.2009, 22:34

Walcott na skrzydle będzie pokazywał na co go stać. Dogra na pewno dobre piłki na Arshavina i oni trafią brami.

GunnersFan9 komentarzy: 8704 newsów: 811.12.2009, 16:51

Wg tygodnika Der Spiegel postanowił dokładniej zbadać szybkość najlepszych piłkarzy na świecie.Badania zostały przeprowadzone na piłkarzach najlepszych klubów Europy i ich wyniki pokazują największą prędkość w momencie biegu do piłki. Cristiano Ronaldo osiągnął świetny wynik, pokonał między innymi Robbena (32,9 km/h), który mógłby z powodzeniem startować jako profesjonalista na dystansie 100 metrów. Na kolejnych miejscach uplasowali się Walcott (32,7 km/h), Rooney (32,6) oraz Robin van Persie (32,1). Co do ostatniego laureata Złotej Piłki, Leo Messiego, to nie ma go nawet w pierwszej piątce. W pojedynku biegowym Cristiano "odjechałby" Argentyńczykowi kilka metrów.

fabregas1987 komentarzy: 2581511.12.2009, 16:05

a eduardo i arsha???

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12611.12.2009, 15:32

Myślałem, że po 90 minutach w środę, Theo na Anfield nie wystąpi od pierwszych minut, ale wszystko wskazuje na to, że jednak Wenger zaryzykuje, szczególnie w obliczu kontuzji Eboue. Oby bez urazów i z lepszą formą. Liczę na jego bramki w najbliższych spotkaniach.

Wojtas94 komentarzy: 23511.12.2009, 14:55

Pokarz na co cie stać ;];].....
wierzymy w ciebie ..;]

JaroAFC komentarzy: 32811.12.2009, 14:16

Świetnie :) mam nadzieje, ze pomoze nam rozniesc Slabo dysponowany Liverpool ;) liczę na 3 pkt, które sa nam teraz bardzo potrzebne ;) ciekawi mnie na jakiej pozycji wystawi go Boss, chętnie zobaczyłbym go w ataku razem z Edu :)

Liczę na Was chłopaki !

grabos komentarzy: 59211.12.2009, 13:51

mam nadzieje że teraz nie zawiodę się na nim ;)

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 511.12.2009, 13:49

Mam nadzieję, że razem z Arszawinem zawojują na Anfield ;p A jak jeszcze będzie Fabiański to może znowu trafi się taka bramka, jak poprzednio ;p.

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113411.12.2009, 13:31

Jego szybkością przebiegnie na skrzydle i trafi brameczkę ładną pewnie:D

sebo656 komentarzy: 182511.12.2009, 13:04

Ma numerek po Titim, to do czego zoobowiazuje. Henry zaraz po 22 urodzinach pokazał na co go stać, a kazdy kolejny sezon w arsenalu byl swietny.
Walcott ma jeszcze 2 lata :D
To jego 4 sezon, czas najwyzszy zeby cos pokazał.

wschowiak komentarzy: 159711.12.2009, 10:54

mam nadzieje, że na razie odłoży pisanie bajek o bohaterze TJ i skupi się na grze :D...

cescfan1997 komentarzy: 28011.12.2009, 09:30

e tam po co na Theo mamy Arshavina który strzeli znowu 4 bramki Liverpoolowi. :D

lordalastor komentarzy: 115711.12.2009, 09:06

przyda się w składzie na mecz z The Reds ciężko będzie go zatrzymać

wschowiak komentarzy: 159711.12.2009, 08:58

ostatnio miał problemy z przyjęciem ale dobrze mu zrobił ten mecz w Pireus.. powinno być dobrze...

Szef komentarzy: 1303511.12.2009, 08:50

huknie bramke, mowie wam to. Jestem pewien ze Theo swietnie sobie poradzi z The Reds