Watts: Arsenal odbył rozmowy z Willianem

Watts: Arsenal odbył rozmowy z Willianem 24.07.2020, 20:26, Tomasz Kochański 63 komentarzy

Według Charlesa Wattsa z redakcji Goal.com, Arsenal odbył rozmowy ze skrzydłowym Chelsea - Willianem.

Brazylijczyk niemal na pewno pożegna się z ekipą The Blues po 7-letniej przygodzie na Stamford Bridge i zostanie wolnym agentem. 31-latek od pewnego czasu jest łączony z przenosinami do Arsenalu.

Oto, co na temat szans powodzenia takiego ruchu powiedział Charles Watts:

- Naprawdę myślę, że jest szansa na transfer Williana. Arsenal pała do niego sympatią. Odbyli już z nim rozmowy. Kia Joorobchian jest jego agentem, co może ułatwić całą sprawę. Willian nie przedłużył umowy z Chelsea z powodu propozycji 2-letniej umowy, o czym mówiło się od dawna. Moim zdaniem Arsenal zaoferuje mu taki kontrakt, jeśli oczywiście będzie ich na niego stać. W najbliższych tygodniach cała sytuacja się wyklaruje. Willian kocha Londyn i naprawdę nie chce z niego wyjeżdżać.

TransferyWillian autor: Tomasz Kochański źrodło: goal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
rrobertt1704 komentarzy: 827.07.2020, 10:44

Nastepny c*els z polecenia kroenke do ustawiania meczy.

KMart komentarzy: 4726.07.2020, 20:31

Fajny zawodnik ale nam niepotrzebny na skrzydłach jest Auba, Pepe, Saka i Martinelli. Także całkiem niezły zestaw graczy. Mamy inne potrzeby. Środkowy obrońca i pomocnik typu B2B to priorytety

Er4s komentarzy: 82026.07.2020, 16:04

@AlexVanPersie:
Fajnie ze obejrzeales moneyball ale chyba pamiętasz ze ten domek ze statystycznych kart rozpadł się równie szybko jak powstał?
Okazało się ze w sporcie oprocz cyfr istotne sa takze czynniki zmienne i zewnetrzne. Psychika, aklimatyzacja, zycie prywatne, zgranie i setka innych. Niestety swiat sportow zespolowych, w tym futbolu zwlaszcza idzie w troche innym kierunku niz opisany przez Ciebie model. Coraz czesciej jest tak ze pilkarz, ktory robi furore i swietne cyfry w zespole x, w zespole y znika z powierzchni. Przykladow dziesiatki a Ty tu o algorytmach....

Forever4 komentarzy: 91726.07.2020, 15:03

@AlexVanPersie: Rozmowa z Tobą nie ma sensu, żyjesz w swoim świecie, a fakty są takie, że Klopp wydał 400mln na transfery i oprócz Robertsona ciężko mówić żeby, któryś z sprowadzonych piłkarzy to diament kupiony za grosze wyłowiony na szczegółowej analizie. Każdy z najważniejszych piłkarzy LFC był już uznaną marką w Europie zanim dołączył do Kloppa. Tak to jest też ujęte w tym artykule. Tylko ty napisałeś @AlexVanPersie napisał: "Jeśli nie potrafimy znaleźć młodych tanich , perspektywicznych zawodników na świecie to MUSIMY brać zawodników ze stajni Kia."
I to się rozchodzi, że to po prostu mrzonka! Bo ani Liverpool ani ManCity, które zdominowały ligę w ostatnim czasie nie poszły tą drogą! Mlodzieżą i talentami nie zdobędziesz mistrza w PL, bo to nie jest poziom MLS, Bundesligi czy nawet Lige 1. Ogarnij się w końcu.

AlexVanPersie komentarzy: 780226.07.2020, 14:37

@Forever4:

Dostajesz profesjonalny artykuł, oparty na faktach i rozmowach wewnątrz klubu a zarzucasz mi, że to moja opinia?

Stary, masz problemy z odróżnieniem czy dyskutujesz ze mną czy z artykułem, zarzucasz mi że porównuję MLS do PL, a ja nic takiego ie powiedziałem, to tylko fragment artykułu.

W tym artykule nie chodzi o młode talenty, chodzi o skauting, o to jak ważne jest obserwacja rynku i wyłapywanie takich perełek jak np boczni Liverpoolu.

Możesz mieć swoje "domowe" wyjaśnienia sukcesu, ja jednak bardziej ufam ludziom, którzy robią to zawodowa i nie mają problemów ze spokojnym i racjonalnym wyrażaniem emocji, które ty masz.

Forever4 komentarzy: 91726.07.2020, 12:13

@Forever4: *Mane

Forever4 komentarzy: 91726.07.2020, 10:39

@AlexVanPersie: To, że Klopp potrafi kupować piłkarzy i większość jego transferów to strzały w 10tke chyba nie podlega dyskusji. Przed erą Kloppa LFC zaliczało praktycznie same wtopy transferowe z takimi ruchami jak Caroll i Balotelli na czele. Jednak piłkarze, którzy dali im wymarzone mistrzostwo to ściągnięci z zewnątrz gracze o uznanej renomie na kontynencie. Sane po świetnym sezonie w Southampton, VVD tak samo, Salah jako rewelacja Serie A, Alisson i do tego świetny środek pola, który oprócz Hendersona to zawodnicy sprowadzeni. Gdzie tu "młode talenty za grosze"?

Forever4 komentarzy: 91726.07.2020, 10:29

@AlexVanPersie: Bauhahahah :D To jesteś właśnie ty! Porównujesz PL do MLS, a Arsenal do Oakland :D Skup się na faktach, przeanalizuj kto w ostatnich latach zostawał mistrzem i w jaki sposób się to udawało, a następnie wyciagnij wnioski. Ta kwestia nie podlega dyskusji. Nie potrafisz zrozumieć jakimi prawami rządzi się nasza liga :D Ostatnim klubem, który zdobył mistrzostwo PL w oparciu, o młodzież i wychowanków, a nie o dobre transfery był ManU z Beckhamem, Giggsem i Scholsem w składzie :D Od tego czasu poziom się zaostrzył 10krotnie i wymagania wzrosły.

Liverpool tylko za Kloppa kupił piłkarzy za prawie 400mln euro :D To na pewno nie było przyczyną zdobycia przez nich mistrzostwa, tylko talenty wyłowione na podstawie danych matematycznych z niższyh lig, kupione za grosze :D :D

AlexVanPersie komentarzy: 780226.07.2020, 00:29

@Forever4:

Twoje opinie na temat Liverpoolu możesz sobie zatrzymać.
Tu masz jak to wygląda w rzeczywistości i na czym polega budowanie wielkiego klubu.

"Henry ściągnął do klubu Billy'ego Jamesa, który dzięki doskonałemu wykorzystywaniu danych i statystyk bardzo pomógł ekipie Oakland. To był znakomity ruch. Henry uważał, że dzięki danym, liczbom i informacjom, których nie mają inni, można osiągnąć przewagę, właściwie na każdym polu działalności. On sam wzbogacił się na transakcjach handlowych. Zasada, która pomagała w biznesie, sprawdziła się w baseballu, miała przynieść też efekty w piłce nożnej.

Odpowiednikiem bostońskiego Billy'ego Jamesa na Anfield Read, a zarazem szefem analityków Liverpoolu został Ian Graham, doktor fizyki teoretycznej. To on pomaga w przekładaniu tego, co sugerują liczby na rozwiązania boiskowe. To on też za pomocą liczb analizuje przydatność zawodników do drużyny, a nawet ocenia, jak będą ze sobą współpracować. "

https://www.sport.pl/pilka/7,65080,26076304,zbudowali-najlepszy-obecnie-klub-pilkarski-na-swiecie-bylo.html

Forever4 komentarzy: 91726.07.2020, 00:25

@AlexVanPersie: Zrób sobie naprawdę rzetelną analizę co dało mistrza ManCity i LFC w ostatnich latach. Jacy piłkarze, jakie transfery. Potem wróć z wnioskami. Może wtedy przestaniesz pisać banialuki.

Forever4 komentarzy: 91726.07.2020, 00:18

@AlexVanPersie: Brakuje tylko żebyś zaczął znowu płakać za Mislintatem bo chyba wciąż nie rozumiesz dlaczego odszedł.... omg...

Forever4 komentarzy: 91726.07.2020, 00:16

@AlexVanPersie: Irytujesz swoim ignoranctwem i brakiem podstawowej wiedzy. @AlexVanPersie napisał: "A co do Liverpoolu to poczytaj sobie jak analiza matematyczna zdominowała ich skauting. Tam pracują doktorzy matematyki w ich dziale skautingu. To nie żart."
Co ty gadasz? Sprawdź sobie ich ostatnie transfery z 5 lat. Jaki chłopak z "skautingu" przebił się do pierwszej 11? Arsenal jest w fazie przebudowy i potrzeba czasu żeby się z tego podnieść. Dalej ciążą nam błędy poprzedniego zarządu Ozil, odejście Ramseya, porażki transferowe jak Mustafi, Miki itd. Mafijne transfery? Co ty w ogóle gadasz... Kiedy w ciągu ostatnich 25 lat zmienialiśmy trenera w trakcie sezonu? Zastanów się jakie ty głupoty piszesz. Jeszcze ani razu nie zauważyłem żebyś choć raz miał rację. Ciągle powtarzasz te same utarte frazesy.

AlexVanPersie komentarzy: 780225.07.2020, 23:54

@Forever4:

Nie denerwuj się tak, wyzywając mnie nie zmienisz tego, że mam rację w większości spraw.

Arsenal jest na 10 miejscu w lidze i kaszni.

Kasy malutko i brak pomysłu na przyszłość.
Transfery są robione po mafijnemu.

Pisałem, że tak będzie rok temu i niemal WSZYSTKO się sprawdza w 100%.

A to, że Martinez odpalił po tym jak przez 10 lat nikt go nie chciał kupić i wypożyczyć, to jest nawet zabawne i uratował tak naprawdę tyłek naszym zarządzającym.

Ale JEDEN Martinez nie zmieni ogólnego obrazu zarządzania klubem i transferami.

No i nie zmieni tego, że jesteśmy na 10 miejscu w lidze po raz pierwszy od 25 lat.

A co do Liverpoolu to poczytaj sobie jak analiza matematyczna zdominowała ich skauting. Tam pracują doktorzy matematyki w ich dziale skautingu. To nie żart.

My nie mamy nawet już takiego działu jak skauting. Mamy "znajoming".

Forever4 komentarzy: 91725.07.2020, 23:45

@AlexVanPersie: Obserwuje Cię od dłuższego czasu i po analizie tego co piszesz wnioskuje, że jesteś zwykłym TROLEM lub ignorantem, który pisze komentarze w myśl zasady: Nie wiem, ale się wypowiem.... Skończ i nie kompromituj się już. Naprawdę...

Forever4 komentarzy: 91725.07.2020, 23:42

@AlexVanPersie: Skończ już z tą twoją odwieczną spiewką... Nudne to już jest. Nie jesteśmy BvB, a PL to nie Bundesliga. Zrozum to w końcu. Młodymi talentami możesz grać w Ajaxie lub Monaco, ale nie w PL i w klubie gdzie chcesz bić się o top 4. Spójrz na Liverpool czy ManCity, które w ostatnim czasie zdominowały PL. Jeżeli stawiają na młodych to na tych z akademii. Ogarnij się z tymi swoimi utartymi farmazonami.

Pamiętam, jak przed startem sezonu wieszałeś psy na AFC, za to że nasz rezerwowy bramkarz to dno, że jak Leno załapie kontuzje to leżymi i kwiczymy bo na ławce mamy bramkarza na poziomie 2 ligi. I co masz teraz do powiedzenia? Zatkało kakao? Przypomnieć Ci te komentarze?

AlexVanPersie komentarzy: 780225.07.2020, 22:26

Jeśli nie potrafimy znaleźć młodych tanich , perspektywicznych zawodników na świecie to MUSIMY brać zawodników ze stajni Kia.

Za frajerstwo i nieudacznictwo musi być kara.

Do tych 40-50mln jakie wydamy na Williana przez 3 lata (52x250/300x3 plus podatki, ubezpieczenia itp) należy jeszcze doliczyć premię dla agenta, jakieś 15mln, skoro za Luisa wziął tylko 8 mln premii.

Kolejny genialny interes po zakupie "po znajomości" Pepe za 100mln (wliczając kasę dla kumpli Raula).

O taki Arsenal protestowałem.

MarioG komentarzy: 88225.07.2020, 21:00

Max 2 lata +1

Rumunia komentarzy: 33625.07.2020, 20:15

Ale Aubie to byście dali kontrakt na 5 lat.
Zobaczymy co Brazyliczyk pokaże w finale, może po tym meczu wszyscy będą go u nas chcieli.
A może to kolejny agent Chelsea, specjalnie szkolony aby pociągnąć nasz klub jeszcze bardziej na dno? Zobaczymy, tak czy inaczej nie mamy żadnego wpływu na decyzje transferowe Arsenalu.Generalnie zgadzam się z tym co pisze @Embix, powinniśmy polować na takie okazje

Jack_Herrer komentarzy: 3623 newsów: 19225.07.2020, 20:09

Willian jest spoko, wciąż niezłe się rusza i będzie z niego więcej pożytku niż z Ozila, ale żeby od razu na 3 lata?!? I would say NO.

Goonder komentarzy: 37425.07.2020, 18:01

A teraz fakty - Willian jest jednym z najlepszych strzelców i asystentów w Chelsea. Myślę, że przyda nam się jako zmiennik i jako doświadczony zawodnik do drużyny. Także ja nie rozumiem waszego lamentu i płaczu..

Paul77 komentarzy: 223925.07.2020, 16:54

@borucek12: i daj mi 500 zł że tak będzie dla Arsenalu grał
.. co Ty na to?

borucek12 komentarzy: 45 newsów: 125.07.2020, 16:31

@RIVALDO700: To zwalniaj. Ja bym przyspieszył. Ten przestarzały przeciętniak ma 9 goli i 7 asyst w PL a łącznie 11 goli i 9 asyst we wszystkich rozgrywkach. Źle? Moim zdaniem nie. Oczywiście 3 lata to za dużo ale do rotacji to młodzi mogli by się od niego uczyć. Ja bym mu zaproponował na 2 lata z opcją o rok. Oczywiście opcja z której nie skorzystamy :p

Serduszko komentarzy: 87325.07.2020, 11:57

Pora się zacząć przyzwyczajać że Arsenal zbiera złom. Zespoły z aspiracjami do tytułu po słabym sezonie wietrzą szatnie i wydają gruby chajs na wzmocnienia , ale nie Arsenal. Zresztą widać to po tym kto u nas gra i jakie ruchy transferowe przeprowadza. Arsenal stał się średniakiem ligi i nic więcej . Co do Williama to nie będę go oceniał. Boisko zweryfikuje.

Paul77 komentarzy: 223925.07.2020, 11:56

@RIVALDO700: ja bym jeszcze Vidala kupił.

patryksz komentarzy: 307725.07.2020, 11:54

@ZielonyLisc: Popieram i szanuje, ale nie rozumiem skąd zaskoczenie takimi ruchami. Kilka strzałów typu Alexis, Özil, Auba i Pepe nakręciło hype na Arsenal i obudziło nadzieję w kibicach. Ale czy w parze z tym przyszły wyniki? Nie. Od kilku sezonów pikujemy sportowo, finansowo i mentalnie. Jeśli mam wybrać między Willianem, a kolejnym znakiem zapytania jak Pepe to wole Brazylijczyka.

Ogólnie nie jestem zadowolony, bo jest masa zawodników lepszych i młodszych. Jest też masa klubów, które potrafią zaoferować lepsze warunki i piłkarsko są atrakcyjniejsze.

Uzupełnienie składu — ok. Spójrzmy na ławkę rezerwowych w tym sezonie. Warto mieć w obiegu takich zawodników, bo Nelsonem czy Willockiem Anglii nie zawojujemy, a gdzie jeszcze mowa o Europie.

ZielonyLisc komentarzy: 1465125.07.2020, 11:35

@patryksz: nie, nie boli nas to, że to zawodnik lokalnego rywala tylko to, że Arsenal poraz 3 skupuje złom z Chelsea, zawodnika który nie chce wjeżdżać z Londynu bo mu tu dobrze. Obawiam się, że może być tak jak z Cechem i Luizem, zagra jeden dobry mecz na 5 i tyle. Zresztą porównajmy ruchy transferowe Chelsea, a Arsenalu, widać kto chce grać na poważnie, a kto stwarza pozory klubu walczącego o trofea. Trudno żeby po 5 latach zgadania 30 latków i ciągłego regresu klubu być zadowolonym z takiego transferu.

patryksz komentarzy: 307725.07.2020, 11:34

@Kredens: nie wyprzedzajmy faktów, póki co jest graczem Chelsea

RIVALDO700 komentarzy: 3380725.07.2020, 11:22

Laca-Willian to chyba bedzie moj ulubiony duet od kiedy ogladam Afc. Brakuje jeszcze Pedro. I otwieram szampana.

Kredens komentarzy: 268025.07.2020, 11:22

a pisanie, że przychodzi za darmo, to dać mu za to rok kontraktu, ale dla mnie to po prostu wyrzucanie pieniędzy w błoto jak i tak ten rok pewnie i tak przesiedzi

Kredens komentarzy: 268025.07.2020, 11:20

@patryksz napisał: "Zaangażowaniem na boisku napewno"

Teraz tak, bo chce się pokazać, zobaczysz co będzie jak przyjdzie i dostanie kontrakt.
Ze jeszcze się ni enauczyliście

mar12301 komentarzy: 2168225.07.2020, 11:11

Ja pier..ole.

enrique komentarzy: 729825.07.2020, 11:10

Szykuje nam się Ozil 2.0 ?
Koleś który może z rok coś pogra a potem będzie plaża za 250k tygodniowo.

NineBiteWolf komentarzy: 12179 newsów: 4925.07.2020, 11:02

@borucek12 napisał: "obecnie gość zjada Pepe i Nelsona na śniadanie.. niestety."
Za to Martinellgo i Saki nie zjada. Nie potrzebujemy podstarzałego przeciętniaka by zabierał minuty młodym zawodnikom.

patryksz komentarzy: 307725.07.2020, 10:46

@RIVALDO700: Zaangażowaniem na boisku napewno

Czeczenia komentarzy: 1052325.07.2020, 10:44

Z pół roku pobłyszczy, może wygra jakiś mecz na święta, a później przez 2,5 roku Arsenal będzie się zastanawiał co zrobić z jego kontraktem.

patryksz komentarzy: 307725.07.2020, 10:43

Może spójrzcie na tabelę zanim nazwiecie kogoś odpadem.

Was najzwyczajniej w świecie boli fakt, że to zawodnik lokalnego rywala.
Willian ma jeszcze sporo piłkarsko do zaoferowania i podniesie poziom naszej ofensywy. Blokuje młodych? Głupota. Większość z nich musi grać, także polecałbym wypożyczenie. Saka gra na lewej, Gabi to bardziej szpica, także im nie zagrozi.

Ten transfer ma same plusy.
Zawodnik z ligi, brak odstępnego, krótki kontrakt.

Czas się przyzwyczaić w końcu.

RIVALDO700 komentarzy: 3380725.07.2020, 10:26

@borucek12 napisał: "Rozumiem frustrację.. ale Williana nazywać odpadem? Rzeczywiście na 3 lata to za długo. Ale obecnie gość zjada Pepe i Nelsona na śniadanie.. niestety."

z tym ze obecny Willian zjada Pepe na sniadanie to bym mocno zwolnił.

borucek12 komentarzy: 45 newsów: 125.07.2020, 10:15

Rozumiem frustrację.. ale Williana nazywać odpadem? Rzeczywiście na 3 lata to za długo. Ale obecnie gość zjada Pepe i Nelsona na śniadanie.. niestety.

ZielonyLisc komentarzy: 1465125.07.2020, 09:54

Śmieszne, co to był jakiś hołd Londynski, że skupujemy piłkarzy Chelsea po 30stce, którzy nie chcą wyjeżdżać z Londynu? Aaa, no tak, przecież Arsenalik nie ma pieniędzy i musi brać takich ochlapów

Embix komentarzy: 24925.07.2020, 09:47

Nie rozumiem waszego lamentu nad 3-letnim kontraktem. Gdybysmy musieli go kupić za nawet ok 10mln, dać 2 lata kontraktu + i tak bonus za podpis to kazdy by powiedzial ze do uzupelnienia skladu spoko transfer bo takie sie robi. A ze zamiast kwoty za transfer dajemy rok kontraktu? Dla mnie to bez różnicy tak szczerze. Kazdy mowi ze z ławki spoko a realia sa takie iż jest lepszy od baszych wszystkich skrzydłowych i bedzie miec pierwszy skład.
Tak samo Luiz - też dajecie na niego hype ale tak naprawde to nasz najlepszy stoper taka prawda + Mustafi przy nim lepiej troche nawet gra.
Tak mruczycie, psioczycie a ja bym jeszcze kilka takich transferow zrobił. Dla mnie to mamy "sredni" 1 skład a lawki nie mamy wogole. Jak ktos z lawki wejdzie to jest bo jest.
Przywitalbym jeszcze takiego Frasera np.... tego Sarra z Francji. Nawet jak duzo chca to to transfery bezgotowkowe i wyzsza pensja. Tak jakby mieli kontrakty to dostaliby 50k mniej pensji, i transfery za takiego Williana (ok 20mln), Frasera (20-30), Sarra (10-15mln).

dolny komentarzy: 218225.07.2020, 09:12

CFC robi zakupy, a my bierzemy odpady...

jurasmolas44 komentarzy: 101325.07.2020, 08:49

Sezon fatalny. Nasi skrzydłowi również ale jak już piszą o skrzydłowym, który jest lepszy od każdego z naszych poza Pepe(nie w tym sezonie) to lament, że po co jak mamy Nelsona itd. To w końcu chcecie zmian czy lecimy po top tym co mamy?

anolis komentarzy: 59525.07.2020, 07:19

Skoro kudłaty chłopaczyna kocha London to może znajdzie tam jakąś robotę z tygodniówką £500?
Kryzys kryzysem ale może nie aż tak.

pauleta19 komentarzy: 41427 newsów: 125.07.2020, 02:07

Kia Joorobchian FC. Po co w ogóle nam sieć skautingu? I tak bierzemy piłkarzy na kilogramy od koleżki Edu.

Willian nie jest zły, ale warunki na jakich ma trafić do Arsenalu już tak. Powinniśmy patrzeć na młodych, rozwijających się piłkarzy, którzy mają światu coś do udowodnienia jak Depay, Benrahma, F.Torres czy Everton, a nie brać podstarzałych piłkarzy na wysokich tygodniówkach szukających ostatniej przystani w karierze.

losnumeros komentarzy: 467125.07.2020, 00:51

Willian jak wejdzie z ławki to przynajmniej stworzy jakieś zagrożenie, nie tak jak nasi młodzi. To moim zdaniem mam nadzieję, że jest to wzmocnienie ławki a nie podstawowego składu.Taki ruch akceptuję, bo jest to ograny zawodnik w PL i przynajmniej potrafi dryblować do przodu a nie podawać do tyłu.

NineBiteWolf komentarzy: 12179 newsów: 4925.07.2020, 00:26

@minio7 napisał: "Nie rozumiem płaczu co niektórych. To jest gracz, którego Chelsea chciałaby zatrzymać na dwa lata, a nie odpad z ich składu."
Tak tak. Warto również zauważyć, że Čech to klasowy bramkarz, a Luiz - podstawowy obrońca Chelsea.

MarkOvermars komentarzy: 652725.07.2020, 00:22

Tragedia Posejdona

minio7 komentarzy: 75025.07.2020, 00:22

Nie rozumiem płaczu co niektórych. To jest gracz, którego Chelsea chciałaby zatrzymać na dwa lata, a nie odpad z ich składu. Potrzebujemy jakichś alternatyw w drużynie i nawet jeżeli miałby jeden z 3 sezonów leżeć do góry brzuchem to sam fakt pozyskania go za darmo sprawia, że warto.

zdyp komentarzy: 132125.07.2020, 00:03

'''Willian kocha Londyn i naprawdę nie chce z niego wyjeżdżać.''
no i o czym my tu mowimy... ta sama sprawa co z piotrusiem czechem -- goscia interesuje lokalizacja i spokojne granko
i jaki to jest sygnal dla takich partejow, upamekanow\innych kocurow?

arsenal159 komentarzy: 15083 newsów: 29625.07.2020, 00:00

Jak Willian jest lepszy od wszystkich obecnych skrzydłowych Arsenalu :P

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl