Wenger: Fabiański świetnie się spisał

Wenger: Fabiański świetnie się spisał 22.04.2009, 13:18, Szymon Ortyl 26 komentarzy

Trener Arsenalu - Arsene Wenger - pochwalił Łukasza Fabiańskiego za to, czego dokonał we wczorajszym meczu, w którym Kanonierzy zmierzyli się z The Reds.

Fabiański świetnie zaprezentował się w pierwszej połowie. W drugiej puścił 4 bramki, jednak Wenger apeluje, aby nie obarczać Fabiańskiego całą winą za stracone gole.

- Łukasz bronił świetnie w pierwszej połowie. W drugiej zabrakło mu trochę szczęścia. Bardzo źle zachowywaliśmy się przy dośrodkowaniach, jednak ten mecz Łukasz może zaliczyć do udanych.

Arsene WengerLiverpoolŁukasz Fabiański autor: Szymon Ortyl źrodło: Arsenal-mania.com
krzykus1990 komentarzy: 519226.04.2009, 21:05

Fabiański zagrał napradę świetnie. Dobra rehabilitacja po przegranym meczu z Chelsea czyli chodzi tu o fatalny występ Fabiana a teraz świetny mecz w jego wykonaniu oby tak dalej.

Bossman komentarzy: 80222.04.2009, 19:27

najlepsi zawodnicy obrony to po 1 Fabian,po 2 SONG, a po trzecie Gibbs i po czwarteToure reszta grubo dalej

HWDP komentarzy: 85722.04.2009, 18:05

oby więcej miał takich meczów jak jego 1 połowa z Liverpoolem...

waldek_89 komentarzy: 573522.04.2009, 16:51

trochę, można powiedzieć że się poprawił, grał w pierwszej połowie jak wniebowzięty;D później dał strzelić 4 bramki, niestety z winy obrońców.

Laffer77 komentarzy: 32022.04.2009, 16:45

specu, akurat gibbs to gral dobrze czego o reszcie nie można powiedzieć

marek48 komentarzy: 15022.04.2009, 16:42

Maja ocena Fabiańskiego to 9/10

marek48 komentarzy: 15022.04.2009, 16:41

Bardzo dobrze zagrał Arsenal, dobrze zagrał młodziutki Gibbs , Pięknie Fabiański i znakomicie Arszawin.

Danielo_Gunners komentarzy: 264322.04.2009, 16:40

Fabian bronił zajebiście :D szkoda że mieliśmy słaba obrone tak by było lepiej ;)

Neysha komentarzy: 37322.04.2009, 16:10

Mimo że puścił 4 gole to był świetny. W pierwszej połowie ładnie rzucał się pod nogi kolejnych zawodników L'pool-u, a w drugiej przy tych bramkach z takiej odległości nie miał dużych szans by obronić. Obrona za te gole powinna ponieść największe konsekwencje, ponieważ Fabian w tych sytuacjach nie miał za wiele do powiedzenia, więc dlatego zagrał b. dobrze.

EkEl komentarzy: 298922.04.2009, 15:19

Fabian grał wczoraj świetnie. Tylko tak dalej. MOja ocena 8/10.

crisadus komentarzy: 850722.04.2009, 15:13

Szkoda troche... Łukasz wpuścił, a był jednym z lepszych zawodników na boisku... Wiele to świadczy o naszej obronie:/

Java289 komentarzy: 115322.04.2009, 14:48

Właśnie Gibbs był zajebisty ... ale coś mi sie zdaje ze Fabianek nie wygryzie z bramki Manuela

Specu1990 komentarzy: 69622.04.2009, 14:42

obrona to badziewna... a ten gibbs to już wogle...;/ ale cuż!! Łukasz bardzo dobrze!!:) ;];] tak dalej!:)

kazikarsenal komentarzy: 12022.04.2009, 14:41

Mi nie podobała się postawa łukasza w tym meczu. Może następnym razem lepiej mu wyjdzie

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223722.04.2009, 14:36

cesc_fan > skoro tak myslisz , to jeszcze lepiej powinien bronic w swoje urodziny... nie uwazasz?:D

kamil_malin komentarzy: 933222.04.2009, 14:34

Mógł się lepiej zachować przy bramce na 2-1 i na 3-3. Jednak w tym meczu Łukasz spisał się dobrze.

fabregas1994 komentarzy: 20122.04.2009, 14:28

ten mecz pomógł mu się zrechabilitowac po meczu z chelsea

Szef komentarzy: 1303522.04.2009, 13:57

dobry wystep szkoda tylko bledu przy drugiej bramce bo wtedy by dostal wyzsza note

niziura91 komentarzy: 1622.04.2009, 13:48

Oglądałam mecz i mogę powiedzieć że Fabiański spisał się bardzo dobrze.Gdyby nie chaotyczna gra obrońców Arsenal byłby w stanie wygrać to spotkanie.Szkoda tych dwóch bramek,które nie zostały uznane :(
Wierzę że Fabian zagra w sobotę i pokaże że jest najlepszy!

Koti komentarzy: 127722.04.2009, 13:41

W tym meczu fabian ładnie bronił jednak za przeproszeniem obrona dała dupy :( tylko gibbs coś grał czyścił ładnie ale silvestre to takie błędy popełniał że SZOK

sochagol komentarzy: 135422.04.2009, 13:33

Cesc_Fan -> Gratuluje spostrzegawczości :)

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 522.04.2009, 13:31

No i brawo fabian oby tak dalej. Mam nadzieję że Łukasz zagra w pierwszym meczu LM z ManU i pokaże swoją klase.

Jeden nieudany mecz Fabiana jeszcze go nie przekreśla z walki o miejsce w bramce. Pamiętacie Almunie jak wpuscił dwie szmaty w finale LM? I co teraz jest podstawowym bramkarzem oby Łukasz wykorzystał swoją szanse.

Anox komentarzy: 14422.04.2009, 13:31

A tak zastanawiajac sie nad tym wszystkim to wyjscie Fabiana pokazalo jego determinacje odwage i ten 'blysk w oku' to byly przeciez ulamki sekund na podjecie decyzji a Fabian sie nie przestraszyl podjol ryzyko wybiegl i do konca prubowal ratowac zespol Respekt !!!

Cesc_Fan komentarzy: 452422.04.2009, 13:25

Łukasz nosi koszulkę z numerem 21 , więc wczoraj dnia 21 kwietnia musiał się dobrze spisać :P

Anox komentarzy: 14422.04.2009, 13:23

Brawo LUkasz powinien byc nr 1 w naszym zespole fakt Almunia jest ciut bardziej klasowym bramkarzem ale dajcie Fabianowi wiecej czasu to ze gra w tak waznych meczach napewno duzo mu da blad przy 1 bramce z ****sami tez na pewno wplynie na niego bardzo pozytywnia a bramka Drogby tu nie ma mowy o bledzie Fabiana zrobil wszystko poszedl na zywiol wyszeld odwaznie i nie mogl zrobic nic wiecej no chyba ze chcieli byscie na boisku 3 bramkarza i moze dogrywke lub karne Bez Fabiana Ade RvP ale na takie karne to ja juz nawet bym nie chcial patrzec ;./ GO Go FABIAN