Wenger na temat bramki zdobytej przez Sahę

Wenger na temat bramki zdobytej przez Sahę 03.02.2011, 16:04, Kamil Pniak 28 komentarzy

Gol strzelony przez Luisa Sahę we wtorkowym meczu Arsenalu z Evertonem, stał się przedmiotem wielu dyskusji wśród osób związanych z futbolem. Większość ludzi podziela opinię Arsena Wengera twierdząc, że Francuz był w tej sytuacji na pozycji spalonej.

Jak cała sytuacja wyglądała nie trzeba nikomu przypominać. Wpływ na decyzję arbitra liniowego mógł mieć kontakt z piłką Laurenta Koscielnego, który tak niefortunnie interweniował, że podał futbolówkę wprost pod nogi Sahy. Jednakże w momencie podania napastnik Evertonu był na pozycji spalonej.

Oto co sądzi o całej sytuacji Arsene Wenger:

- Wydaje mi się, że był spalony - zaczął Boss. - Większość ludzi, którzy znają się na przepisach lepiej niż ja, mają podobne zdanie w tej sprawie.

- W takiej sytuacji musimy uznać decyzję sędziego. Pytałem go w przerwie, jak mógł uznać tą bramkę. Odpowiedział mi, że według liniowego to Koscielny podał piłkę do Sahy; ale przecież skorzystał na tym podaniu będąc wcześniej na pozycji spalonej - zakończył Wenger.

Arsene WengerEverton autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com

Na pewno był spalony!! Nie rozumiem decyzji sędziów.

rol18 komentarzy: 192905.02.2011, 09:48

te trzy punkty są bardzo ważne w walce o tytuł

fabregas1987 komentarzy: 2581504.02.2011, 11:35

wazne, ze mamy 3 pkt. i w ligowej tabeli nic sie nie zmienilo, bledy arbitrow zdazaja sie i beda sie zdarzaly, wiec jesli to nie zmienia zwyciezcy meczu to nie ma co sie goraczkowac ;p

KuBaJo komentarzy: 217404.02.2011, 11:18

Przecież ta bramka to jakieś jaja koleś z dobry metr na spalonym i gol Oo...

piter1908 komentarzy: 510404.02.2011, 00:14

gdybyśmy przegrali chyba nie było by tego " wydaję mi się " :D
Widać że Wengerowi strasznie zależy na sukcesie w tym roku i udowodnienie że można wyszkolić sobie 11 na tryumfy przez lata :) bez wydawania 500 mln przez kilka sezonów :)

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7303.02.2011, 21:59

evelred - oprócz testów iq, przydały by sie regularne wizyty u okulisty :p

Gunner48 komentarzy: 792903.02.2011, 18:59

gdyby sędzia zagwizdał spalonego wtedy mecz potoczył by się całkiem inaczej.
Wojtek miałby czyste konto i wygralibyśmy 1 do 0 ;D
Serio mówiąc, jestem zdziwiony, że podnieśliśmy się i nasza gra zaczęła wyglądać z minuty na minute dużo lepiej. Wygraliśmy mecz "przegrany po 1 połowie"

niski93 komentarzy: 581603.02.2011, 18:37

Jakbyśmy przegrali, to by inaczej śpiewał....

aRamsey komentarzy: 948603.02.2011, 18:04

Sędzia liniowy przesadził... jak mógł zinterpretować 'nożyce' Koscielnego jako podanie do Louisa?

Kaziu09 komentarzy: 325303.02.2011, 17:51

Spalony był i tyle :) Najważniejsze, że wygraliśmy :)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1503.02.2011, 17:48

A tam my chociaż wygraliśmy, ale są gorszę sytuacje ;]

evelred komentarzy: 369103.02.2011, 17:17

powinni robić testy IQ liniowym

rudy13jol komentarzy: 40603.02.2011, 17:13

Spalony byl ewidentny i nie ma o czym gadac.. Najwazniejsze ze Arsenal zdolal strzelic 2 bramki i wygral ;D

Arkadius92 komentarzy: 169803.02.2011, 17:12

Ogarnięty ten boczny. Nie ma co...

scKanonier94sc komentarzy: 318903.02.2011, 16:53

Boss inaczej, by sie wypowiadal jak bysmy nie zdolali wygrac tego meczu..

dicpauca komentarzy: 296603.02.2011, 16:53

gdyby jeszcze bylo tak ze w momencie podania Saha byl przed obroncami no to wiadomo, ale on juz wtedy stal dobry metr za DJ bodajze.. wiec co tu jest do dyskutowania?

Biggestfan87 komentarzy: 129203.02.2011, 16:47

Widocznie to kolejny sędzia, który darzy uczuciem Manchester United

damian199656 komentarzy: 762603.02.2011, 16:39

ale sędzia mnie wkurzył przy tej bramce, jeszcze wszystko widział na telebimie

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223703.02.2011, 16:39

Ciekawa interpretacja liniowego , Koscielny podawał? Nie przesadzajmy , spalony był ewidentny

cavlary komentarzy: 262003.02.2011, 16:37

No był i tyle, mecz do przodu to nie ma co drążyć tematu. Komu to potrzebne? Mecz wygrany to trzeba koncentrować się na następnym...

mitmichael komentarzy: 4924303.02.2011, 16:35

Czy Koscielny dotknal pilke czy nie znaczenia zadnego nie ma - od razu przy podaniu jest spalony wiec nawet nie ma co ciagnac tematu. Sam parszywiec Moyse przyznał, ze gola byc nie powinno - a potem dodał o Fabregasie.

HellSpawn komentarzy: 618503.02.2011, 16:30

Kościelny tylko trącił tą piłkę, lekko zmienił kierunek lotu i nic więcej. To nie było podanie od Kościelnego... Sędzia liniowy miał duże uszy, ale oczy to chyba nie bardzo.

Szef komentarzy: 1303503.02.2011, 16:27

spalony ewidentny, ale jest awans wiec sprawy nie bedzie, nikt jej nie rozdmucha bo przeciez to nie Arsenal oszukiwal, gdybysmy tak zdobyli gola to by nas zmieszano z blotem w prasie

David92 komentarzy: 640003.02.2011, 16:23

Był spalony, o czym tu w ogóle dyskutować.

aguero10 komentarzy: 856803.02.2011, 16:13

spalony jak byk....
jeszcze najgorsze że później widzieli powtórkę na telebimie i nie zmienili decyzji.

mitmichael komentarzy: 4924303.02.2011, 16:09

Przy podaniu byl spalony - pozniejsze dotkniecie pilki przez Koscielnego nie miało juz znaczenia. Sedzia puscił "babola" i tyle - a Moyes powinien milczec jak go nie prosza. Niech sie interesuje swoimi zawodnikami a nie przeciwnikiem tylko po to by go wywalili.

Ciasteck2 komentarzy: 446703.02.2011, 16:07

Ewidentny spalony i błąd sędziego. Nie wiem, czy uda się kiedyś wynaleźć sposób na omijanie takich błędów. Najważniejsze to to, że wygraliśmy to spotkanie!

adam3462 komentarzy: 273203.02.2011, 16:07

I po co go broni. Bo jest też Francuzem ? Wydaje mi się że był spalony ? Co to jest. Był jak byk i tyle trzeba to drążyć o głośno o tym mówić.