Wenger rozważy opcję odpoczynku dla Van Persiego

Wenger rozważy opcję odpoczynku dla Van Persiego 04.02.2012, 00:50, Sebastian Czarnecki 32 komentarzy

Już dzisiaj Kanonierzy zmierzą się w ligowym pojedynku z Blackburn. Arsene Wenger rozważa możliwość rotacji, co może oznaczać odpoczynek dla Robina van Persiego. Kapitan Arsenalu rozpoczął w podstawowym składzie 11 z ostatnich 12 meczów, w których zdobył siedem bramek. Wenger uważa jednak, że w najbliższym spotkaniu przyda się drobna rotacja składem.

- Uważam, że drużynie potrzebna jest rotacja, ponieważ wielu zawodników rozgrywało ostatnio za dużo spotkań - powiedział Wenger. - Tak, rozważam również odpoczynek dla Van Persiego.

- W tym momencie Holender jest naszym najlepszym strzelcem, więc być może zbuduję zespół, który zazwyczaj pracuje wokół niego.

W meczu z Blackburn na pewno nie zobaczymy jeszcze Marouane'a Chamakha, więc Arsene Wenger będzie musiał rozważyć inne opcje. Jeżeli Van Persie będzie potrzebował odpoczynku, na szpicy możemy ujrzeć Theo Walcotta.

- Mamy Parka, Henry'ego oraz Walcotta, który pragnie gry na środku ataku. Dotychczas nie mogliśmy mu tego zapewnić, jednak czasem trzeba się dostosować. Zarówno Thierry Henry, jak i Robin van Persie nie zaczynali swoich karier jako środkowi napastnicy, więc wszystko jest możliwe i nie wykluczam takiej możliwości.

- Chamakh natomiast powinien już wrócić do klubu, ponieważ zawodnicy mają 48 godzin na powrót z zawodów. Marouane nie będzie jednak gotowy do gry i na pewno nie skorzystam z jego usług w meczu z Blackburn.

Kangur96 komentarzy: 158604.02.2012, 13:11

Najlepiej gdyby RvP zagrał od pierwszej minuty, żeby potem nie musiał sam odrabiać strat na 20 minut przed końcem. Najwyżej można go bedzie zmienić przed 60 minutą, jeśli wynik będzie korzystny.

Rules komentarzy: 100304.02.2012, 11:48

Henry, Park, Ciamak, Theo to nie są napastnicy, którzy zastąpią w pełni RVP. Jeżeli Walcott zagra na szpicy to z całym szacunkiem do niego nie strzeli żadnej bramki z jego skutecznością. Henry jest teraz wielką niewiadomą, w meczu z Boltonem zagrał kilka minut i nic nie pokazał, tak samo ze Swansea. Owszem daje "jakość" drużynie ale nie na boisku tylko przed meczem w szatni. Niestety jego autorytet z meczu na mecz słabnie.

sympatyk komentarzy: 84204.02.2012, 11:42

Nie mamy wartościowego zmiennika dla Robina a co za tym idzie nie ma opcji odpoczynku dla niego bo jesteśmy teraz uzależnieni od niego jak od tlenu, będzie cały tydzień przerwy wtedy trzeba odpoczywać, Wallot na szpicy, wszyscy wiemy że się nie nadaje co pokazał ostatnio marnując dwie sety,a to że on chce, każdy z nas by wiele rzeczy chciał,więc jak Robin nie wyjdzie będzie bardzo źle.

Oldgunner3 komentarzy: 973404.02.2012, 11:38

Co ten nasz trener opowiada ?! - chyba osłabł;mamy przecież tylko 1 porządnego napastnika - właśnie Robina.Heniek co by nie mówić fajny gość i wielce zasłużony dla naszego klubu,ale aktualnie bez szans na zastąpienie chociaż w części Robina,Theo - środek ataku[?!] przecież dla niego najtrudniejsza sytuacja na boisku to sam na sam z bramkarzem;może głową strzeli coś - totalny bezplan.Ciamak jedno szczęście,że jeszcze nie zdąży nas osłabić w meczu z B`burn - no comments.Park - trudno coś konkretnego o nim powiedzieć skoro nie gra.Robina dzięki kretyńskiej polityce właściciela,zarządu i trenerów nie ma kto zastąpić?!I to w klubie grającym nieprzerwanie od kilkunastu lat w LM,mającym duży nowoczesny stadion i bogatą historię.Wstyd,nic więcej tylko wstyd!

pawel94 komentarzy: 122004.02.2012, 11:37

Z tym Walcottem na szpicy to chyba jakiś kiepski żart. Chciałbym zobaczyć Parka, nie dostał zbyt wielu szans na wykazanie się i mam nadzieję, że Wenger na niego postawi.

dawcio090909 komentarzy: 187204.02.2012, 11:35

Przydał by mu się odpoczynek , ja bym dał za rvp Henrego.

Martin998998 komentarzy: 36304.02.2012, 11:25

Sprzydał by mu się jakiś odpoczynek tak na 3 mecze :) cieżko charuje przynajmniej na 1 gola

niski93 komentarzy: 581604.02.2012, 11:09

Nie wyobrażam sobie Walcott'a w roli środkowego napastnika. Ten gość posiada tylko szybkość, a to o wiele za mało, żeby myśleć o główkowych pojedynkach, czy wykańczaniu sytuacji, a takie atuty powinien posiadać snajper. Nie wiem po co Wenger sprowadził Parka, wydaje się to być kolejny wielki niewypał.

Robin musi odpocząć, bo może się to źle skończyć...

mitmichael komentarzy: 4924304.02.2012, 10:51

Nie widzi mi sie Theo na szpicy patrzac jak ostatnio niewykorzystal swietnej szansy sam na sam. Park sobie nie radzi w rezerwach to ma sobie poradzic w meczu ligowym? Nie badzcie smieszni. Henry bez formy? Jak mozna tak twierdzic skoro dostaje albo 2-3 minuty na gre albo nikt mu nie podaje by mial okazje do zdobycia gola? Musimy ten mecz wygrac - ciekawe co z AoC. Jak juz Robin ma odpoczac to niech zagra Henry od poczatku.

Hardej komentarzy: 37204.02.2012, 10:29

Park. ja wam mówie to świetny piłkarz, tylko nie ma szans na pokazanie swych umiejętności, a gra raz na miesiąc może być dołująca..

damian199656 komentarzy: 762604.02.2012, 10:10

Z tej trójki najlepszy jest chyba Park. Walcott... wiadomo, a Henry jest kompletnie bez formy

bartekmlawa komentarzy: 102404.02.2012, 10:03

Czy ja dobrze czytam. Walcott na szpicy, o czym on mówi,przecież Theo gra piach, to będzie kolejna porażki. NIECH ARSENE przejrzy na oczy, bo robimy sie pośmiewiskiem. Theo na szpicy HAHAH

happyblus komentarzy: 2004.02.2012, 09:56

Walcott na szpicy może być.

HellSpawn komentarzy: 618504.02.2012, 09:41

"Walcotta, który pragnie gry na środku ataku."

Pragnąć to sobie może... To jeździec bez głowy który posiada tylko szybkość i...to, że jest Anglikiem. Na szpicy to on sobie może pograć w rezerwach bo kibice nie zamierzają oglądać 10 zepsutych setek w ciągu meczu.

Deka4 komentarzy: 32404.02.2012, 09:39

Park od pierwszy minut powinien wyjść, przy dobrym wyniku, to nawet nie wpuszczać v.Persiego. W razie remisu albo przegrywania po pierwszej połowie, wpuścić Robina : )

Henry_96 komentarzy: 6504.02.2012, 09:24

Z chęcią zobaczyłbym henry`ego na szpicy zobaczyć jak mu idzie po długim rozstaniu z premier league. Chociaż on chyba nie jest przygotowany kondycyjnie, żeby wytrzymać cały mecz.

Theo10 komentarzy: 828404.02.2012, 09:20

Walcott na szpicy ? Ten gość nawet w pustą bramkę by nie trafił...

ja8pl komentarzy: 296604.02.2012, 08:26

ile by dal zeby zagral vela... tylko wypozyczenie..

creatiVe4 komentarzy: 376404.02.2012, 08:11

Ile bym dał aby zagrał park...

Insekt komentarzy: 148704.02.2012, 02:46

moja stara (żona) pewnie byłaby bardziej skuteczna od łolkota. dobrnaoc.

AtheneWins komentarzy: 6442 newsów: 204.02.2012, 01:55

WALCOTT NA SZPICY?
To lepiej tam Koscielnego wstawić bo pewnie lepiej by konczyl akcje niz Theo ze swoim snajperskim celownikiem...

przemass89 komentarzy: 63604.02.2012, 01:13

Taa, Walcott na szpicy to świetne zagranie! W ten sposób nie wygramy jeszcze kilku meczów... Ach ta jego skuteczność... W tej chwili nie nadaje się nawet na skrzydło w pierwszym składzie, ale Boss ewidentnie kocha styl gry Theo i nigdy go nie zdejmuje przed czasem. "Chwilami" nie rozumiem decyzji Wengera...

mskafc komentarzy: 579604.02.2012, 01:13

ja tam chcialbym zobaczyc Parka.. :P

hei007 komentarzy: 352804.02.2012, 01:11

Gówno mnie Wenger Bojkot obchodzi, on nawet grać nie powinien.

executer1 komentarzy: 262104.02.2012, 01:04

Nie rozumiem dlaczego Parkowi nie daje zadnych szans na gre.Jak ma chlop zyskac pewnosc siebie i jakkolwiek sie pokazac skoro on w ogole nie gra.Postawilbym na niego i Henrego w nastepnym meczu

Jasiok komentarzy: 20004.02.2012, 00:56