Przebywający na wypożyczeniu w Sunderlandzie - Nicklas Bendtner - zdobył bramkę dla swojego zespołu, w wygranym 3-1 meczu z QPR.

Bendtner przebywał na boisku przez 82 minuty, a bramka którą zdobył, była jego 6. trafieniem w obecnym sezonie Premier League.

Sunderland 3-1 QPR

41' [1 - 0] N. Bendtner

70' [2 - 0] J. McClean

76' [3 - 0] S. Sessegnon

79' [3 - 1] T. Taiwo

Skrót spotkania:

Sunderland 3-1 QPR - All Goals przez fasthighlights-2012

Nicklas Bendtner autor: Adam Cygański źrodło: własne
14DamianAFC komentarzy: 91027.03.2012, 01:00

Osiągnąłby u nas wiele, aly był zbyt leniwy.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 426.03.2012, 16:44

Podobnie jak Vela, niech narazie gra jak najlepiej żeby dostać za niego jak najwięcej kasy.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125126.03.2012, 14:38

Jakoś mnie to niezbyt interesuje, jak Vela zresztą też ;)

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 126.03.2012, 10:37

nie ma co się wypowiadać o jego osobowości bo tak naprawdę to nie znamy go. a swoją grą nie zasługuje na Arsenal

karlo komentarzy: 906926.03.2012, 09:07

Nicklas jak chce to potrafi, tylko ten jego charakter.

piter1908 komentarzy: 510325.03.2012, 22:50

Benek w swoim stylu wsadził łepek tam gdzie trzeba :)
Cisse znowu się popisał ... kolejny czerwony kartonik heh a wydawało się że QPR może troche namiszać po tych transferach ale widać że raczej wrócą do CH ...

KedzioRRz komentarzy: 382625.03.2012, 22:09

Bendtner OUT, robiłby swoim rozbuchanym ego i porąbanym charakterem złą atmosferę, sprzedać go dopóki jest cokolwiek wart. Mnie tutaj i tak bardziej zaciekawiła piękna bramka Taiwo:)

cescafc komentarzy: 47125.03.2012, 19:58

buhahahhah Beniu dostał wje&* :D bo padne....ale bramka calkiem calkiem.

Kangur96 komentarzy: 158625.03.2012, 19:53

ładna bramka, ale Bendtner to zawodnik niewystarczającej klasy do Arsenalu. do Anży Machaczkała go :)

concrete13 komentarzy: 869825.03.2012, 19:36

Barton znudzony :) A Benio ładny dostał wpierdziel !^^

Kebo komentarzy: 388 newsów: 325.03.2012, 18:52

Tak samo jak Vela powinien zostać sprzedany po tym sezonie.

alexOX komentarzy: 3125.03.2012, 18:21

Chamakh

batofator komentarzy: 237625.03.2012, 18:18

Bendtner jest lepszy od Chamakha i Parka razem wzietych. Mimo iz w ciągu tego sezonu poza boiskiem pokazał, że brakuje mu kilku klepek nie obraziłbym się gdyby wrócił.

alexOX komentarzy: 3125.03.2012, 18:14

Jak dla mnie burak z niego zarozumiały, jest pewny siebie ale dla mnie to jest odrobinę śmieszne, czego on może być taki pewien ? Chyba tego że po kilkudziesięciu spotkania któryś mecz mu siądzie i bramkę strzeli, cienki jest, na sprzedaż !

shimano komentarzy: 49025.03.2012, 18:12

Ja uwielbiam Bendtnera za jego pewność siebie i nie przewidywalność . Czasem potrafił naprawde niezle zagrać a czasem no już mu tak dobrze nie szło ^^ . Ja tam go wole 10345252 razy od Żółtego i Chamaka

Tosiek komentarzy: 33525.03.2012, 17:52

za słaby na Arsenal, wspomógł by tylko Arsenal na takie mecze gdzie jest remis/porażka i wtedy wejście ostatnie 10 minut.

aaron komentarzy: 336525.03.2012, 17:22