Alex Oxlade-Chamberlain zdobył bramkę w zremisowanym przez reprezentację Anglii 2-2 sparingu z gospodarzem przyszłorocznego mundialu - Brazylią.

Młody Kanonier pojawił się na placu gry w 62. minucie i zaledwie parę minut później popisał się ładnym trafieniem. Inny z zawodników Arsenalu - Theo Walcott - rozegrał w tym spotkaniu 83 minuty.

Brazylia 2 - 2 Anglia

57' [1 - 0] Fred

67' [1 - 1] A. Oxlade-Chamberlain

79' [1 - 2] W. Rooney

82' [2 - 2] J.P.B.M.J. Paulinho

Skrót spotkania:

Alex Oxlade-ChamberlainReprezentacja AngliiVideo autor: Michał Kowalczyk źrodło: własne
thegun komentarzy: 106303.06.2013, 22:21

świetna brama, tak dalej

damstr2407 komentarzy: 63503.06.2013, 22:04

Theo starał się ale coś mu to nie za bardzo wychodziło Alex fajnie że strzelił i mam nadzieje że częściej będzie grał w przyszłym sezonie a mecz był słaby takie gwiazdy grały i nic, za rok to cienko będzie z Brazylią

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57003.06.2013, 21:30

Chambarlain zostanie wersją Walcotta 2.0. Jest szybki, ma dobry drybling i strzały z dystansu. Jeśli nigdzie nie odejdzie to będzie jednym z lepszych skrzydłowych Arsenalu.

tyson880 komentarzy: 1049603.06.2013, 19:19

Alex jako jeden z nielicznych zawodników w Arsenalu próbuje strzałów z dystansów, no i coraz lepiej mu to wychodzi.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125103.06.2013, 18:54

Fajny gol :). Oby tak dalej Ox :D

Verminator97 komentarzy: 1490003.06.2013, 18:53

Piękny strzał , oby więcej takich bramek w Arsenalu :)

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078403.06.2013, 13:12

Ładna bramka i świetny mecz. Szczerze to troszkę więcej spodziewałem się po tym gwiazdorze z teledysków.

schnor25 komentarzy: 1854603.06.2013, 11:57

Wg mnie również nie przystoi zachowywać się podczas spotkania (nawet towarzyskiego) jak OX. Okej, może za coś podziwiać Neymara, ale bez przesady. Czas na wymianę koszulek to jest po zakończeniu meczu, a Neymar nie jest też nie wiadomo kim...

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068703.06.2013, 10:52

Brawo Chambo

pawciunio komentarzy: 103003.06.2013, 10:42

Zobaczcie co wychwycił operator kamery podczas meczu. Takie zachowania Alexa jednak nie pochwalam. Umawiać się z Neymarem na wymianę koszulek w trakcie meczu?
youtube.com/watch?v=HO_P5viqHvo

amadeo komentarzy: 514903.06.2013, 10:38

hehe Alex wziął, bez zastanawiania i huknął obok słupka :D ładnie, ładnie, rozwija się Chambo ;p

schnor25 komentarzy: 1854603.06.2013, 10:13

Pierwsza połowa spotkania była słaba, niby coś się działo, niby głównie Brazylijczycy stwarzali jakieś okazje, ale gra wyglądała ospale. Dopiero w drugiej połowie obydwa zespoły wrzuciły wyższy bieg, jakby grali o coś, a nie tylko mecz towarzyski. OX dobre wejście zanotował, wychodził do piłki, strzelił ładnego gola. Theo za to słabo, niby coś się starał szarpać, ale bezskutecznie, no i zmarnował setkę.

Niewiedza komentarzy: 35603.06.2013, 09:31

Neymar wczoraj udowodnił mi że do gry w Europie będzie musiał jeszcze trochę popracować, przede wszystkim na szybkością swoją i szybkością rozgrywania akcji. Może też oduczy się strzelania z każdej pozycji i zacznie trafiać setki.

eriko komentarzy: 87003.06.2013, 09:17

facR
Akurat neymar wczoraj zagrał słabo. W pierwszej połowie zmarnował setke i gdy tylko miał piłke to strzelał, a w drugiej połowie kompletnie zniknął

dacR komentarzy: 136 newsów: 203.06.2013, 09:09

wczoraj mocniej przyglądałem się tylko pierwszej połowie, ale to co widziałem... Neymar jest niesamowity! aktywny, pewny siebie, z obrzydliwie szybką noga, świetnie prowadzi piłkę, ma nienajgorszy pzegląd pola; piłkarz zupełny! dawno nie widziałem takiego grajka; na moje oko - w niedalekiej przyszłości gwiazda formatu Leo...

DeKa komentarzy: 964 newsów: 203.06.2013, 08:55

kaman17
Ox miał już okazję grać na środku w Arsenalu :) (m.in. z Milanem w LM)

kaman17 komentarzy: 498603.06.2013, 08:02

Ogladalem ten mecz i Ox gral na środku :o Co dziwne, gral naprawdę dobrze.. Byl wyrozniajaca sie postacią, bramka Rooneya również miala udzial Oxa, który jeśli sie nie myle mial przedostatnie albo nawet ostatnie podanie ;)
Dobry mecz zagral ;)

mitmichael komentarzy: 4924303.06.2013, 06:58

Ostatnio dobrze spisywał sie Walcott, dzisiaj tez mial okaze ale ogolnie zagrał słabo jak cała Anglia zreszta ale Alex piekne wejscie - pokazał jakim na prawde jest pilkarzem i gdyby tylko wiecej grał w Arsenalu spisywałby sie jeszcze lepiej

stefan komentarzy: 48703.06.2013, 03:15

A tak wogole to niewiem ilu z was pamieta ale ten Paulinho to pilkarz ktory byl za słaby na naszą lige według włodarzy ŁKS-u, więc później sie dziwic że taką mamy silna lige i reprezentacje jak polscy trenerzy nawet w takich graczach nie potrafią dostrzec potencjału

stefan komentarzy: 48703.06.2013, 03:11

Neymar w Barcelonie będzie błyszczeć tam praktycznie każda drużyna ma dziurawą obrone brak możliwosci gry ciałem kazdy kontakt między zawodnikami to od razu faul więc wiele te ligi (hiszpańska i brazylijska) sie nie różnią może poza różnicą miedzy dwoma najlepszymi drużynami w stosunku do reszty (tym łatwiej się pokazać). Poza tym w dzisiejszych czasach każdy kto gra w Barcelonie niewazne jak slaby by nie byl jest uznawany najlepszy na swojej pozycji (idealny przykład Valdes) wiec Brazylijczyk pewnie tez bedzie gwiazda, pewne jest ze potencjalu i umiejetnosci techniczych odmowic mu nie mozna

pobi23 komentarzy: 503.06.2013, 01:34

Shrek też ładnie przyłożył :D

KiAK komentarzy: 47003.06.2013, 00:51

ALE BRAMY! Świetnie to wyglądało :D

PEHA komentarzy: 242103.06.2013, 00:22

Neymar na Youtubie i w Fifie jest niesamowity narazie tylko. Zobaczymy co w barcy pokaze

rabov komentarzy: 29703.06.2013, 00:20

José Paulo Bezerra Maciel Júnior Paulinho

Thierry77 komentarzy: 339603.06.2013, 00:06

No i mamy wielkiego Neymara.
Jak przyjdzie mu grać z trudniejszym rywalem to już go nie widać. Przereklamowany i nabity medialnie balonik.
Choć techniki i szybkiej nogi mu nie brakuje.

fabregas1987 komentarzy: 2579303.06.2013, 00:04

Świetna bramka, a mecz stał na bardzo wysokim poziomie, gol Rooney'a czy Paulinho też prze..uj, jedynie wielka gwiazda Neymar dał dupy

jaxie komentarzy: 25203.06.2013, 00:01

Brawo Ox! Ma największy potencjał w drużynie!

pawciunio komentarzy: 103002.06.2013, 23:57

Jak nie Jack, to tym razem Alex błyszczy w reprezentacji. Świetnie.

Sakahai komentarzy: 206002.06.2013, 23:54

Uderzyć potrafi ale w PL nie zawsze jest wystarczająco miejsca by mógł sobie na to pozwolić

pierre_afc komentarzy: 1207102.06.2013, 23:54

The Ox'a wejście smoka :) strzelił pierwszą bramkę dla Anglii, a drugą akcje rozpoczął. Teraz ojca o mecz z Brazylią nie będzie pytał ^^ bo sam przeciwko im zagrał i to jak :D

MikelArteta komentarzy: 1806 newsów: 402.06.2013, 23:51

J.P.B.M.J. Paulinho? Więcej imion to on nie ma>?

Ox brawo, czekam na takie bramy w Arsenalu:)