Będący na wypożyczeniu w Realu Sociedad - Carlos Vela - zdobył bramkę dla swojego zespołu, we wczorajszym meczu przeciwko Levante. Niestety gol ten nie pomógł Realowi Sociedad w odniesieniu zwycięstwa, a mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Levante. W spotkaniu tym wystąpił również inny Kanonier przebywający na wypożyczeniu - Pedro Botelho - który rozegrał 68 minut w barwach Levante.

Vela natomiast wystąpił przez pełne 90 minut spotkania, a bramka którą zdobył, była jego 6. trafieniem w tym sezonie Primera Division.

Real Sociedad 1-3 Levante

6' [1 - 0] C. Vela

11' [1 - 1] J. J. Barkero

45' [1 - 2] A. Kone

90' [1 - 3] X.Torres

Skrót spotkania:

Real Sociedad Vs Levante 1-3, 2012 (La Liga) przez red_wing_21

Carlos VelaPedro BotelhoWypożyczenia autor: Adam Cygański źrodło: własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125123.03.2012, 09:30

Ale i tak do nas nie wróci więc .. ;]

Leehu komentarzy: 1049623.03.2012, 08:33

Tu nie chodzi o to że Vela jest słaby on po prostu nie chce się angielskiego uczuć a wiadomo jak ważna jest komunikacja w drużynie także wszystko zależy od niego.

pszemoosw komentarzy: 822.03.2012, 22:40

oby do nas chciał wrócić, póki co dobrze sobie radzi w Hiszpanii, przydałby się !

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 122.03.2012, 22:28

Mi się wydaję,że może jeszcze jednak warto dać szanse Veli w Hiszpani gra całkiem nieźle wiem,że w Angli jest o wiele ciężej ale co nam szkodzi potrzymać go rok a później ewentualnie sprzeda ć

14DamianAFC komentarzy: 91022.03.2012, 21:52

Gdyby u nas tek grał, byłby takim jokerem , ma potencjał, ale z wiekiem coraz mniejszy

arthas74 komentarzy: 234322.03.2012, 21:29

prawdopodobnie zostanie już w Hiszpanii. Z resztą prasuje tam idealnie...

Kangur96 komentarzy: 158622.03.2012, 20:42

Dobrze mu tam idzie, hiszpański klimat mu służy :)

ojciec_luis komentarzy: 22522.03.2012, 19:18

Vela się rozstrzelał na tym wypożyczeniu, może w końcu w Premier League byłby też tak skuteczny? Ciekawe czy Boss zdecyduje się go sprawdzić, czy od razu go sprzeda. W każdym bądź razie cieszy wysoka forma Carlosa.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.03.2012, 18:57

Takie karne tylko w La Liga.

Vela statystyki ma całkiem niezłe- 18sty w kanadyjskiej w BBVA. Można się zastanowić czy go czasem nie zostawić w Primera Division na jeszcze jeden sezon, bo widać, że czuje klimat ;-)

aaron komentarzy: 336622.03.2012, 18:17

czekam na jego powrót ;D

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 422.03.2012, 17:37

Niech strzela, dostaniemy za niego więcej $$ :P

Dudinho91 komentarzy: 7622.03.2012, 17:13

jakby miał wiecej szans u nas tez by strzelał .

Arsenal1994 komentarzy: 749722.03.2012, 17:05

Ja też w Niego WieŻe, ale w sumie jest słaby na Anglię. Niech tam odejdzie na stałe.

miklosz123 komentarzy: 22022.03.2012, 17:02

wieże w niego ale szkoda że nas nie"lubi".Na pewno jest lepszy niż bendtner lub chamakh

Paciecho komentarzy: 89922.03.2012, 17:01

widać ze Liga Hiszpańska jest dla niego, radzi sobie tam świetnie i życzę my by grał tam dalej i coraz lepiej.

AtheneWins komentarzy: 6443 newsów: 222.03.2012, 17:01

numer 12 czeka

Sakahai komentarzy: 206022.03.2012, 17:00

Całkiem dobrze sobie radzi w BBVA

Kebo komentarzy: 388 newsów: 322.03.2012, 16:59

Szkoda, że przegrali, ale bramka zawsze cieszy zobaczymy jak jego kariera się potoczy.