W meczu 3. kolejki grupowej Ligi Mistrzów Arsenal pokonał Szachtar Donieck 5-1.

Theo Walcott, który powrócił po kontuzji doznanej w meczu reprezentacji Anglii, wystąpił w spotkaniu przeciwko Szachtarowi. 21-latek został wprowadzony w 72. minucie w miejsce Chamakha. Arsenal ostatecznie pokonał mistrzów Ukrainy aż 5:1.

Poniżej prezentujemy krótki filmik przedstawiający występ Walcotta przeciwko Szachtarowi Donieck. Zapraszamy do oglądania.

Theo WalcottVideo autor: n0thing źrodło: własne
michal19930420karino komentarzy: 8021.10.2010, 22:14

theo po kontuzji i niestety gral pioch a mysle ze wenger gdyby go przestawil do ataku to by duzo pokazal ;d

concrete13 komentarzy: 869821.10.2010, 21:00

dajcie Theo wrócić do formy..na początku sezonu to był nasz najlepszy gracz a teraz taka krytyka ? .. filmik nie najlepszy bo nic ciekawego tam nie ma ..może strzał ..ale widok znów biegającego Theo -bezcenny ..!

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223721.10.2010, 19:51

Nie wiem , dlaczego az taka krytyka wyrasta w strone Walcotta , widac ze sie starał , bo musial sie rozegrac przez te 12minut , najwazniejsze jest to ze widac ze jest glodny gry i z forma nie jest tez zle , troche strat , ale to tylko dlatego ze mial wielka determinacje zeby strzelic bramke :)

Dominika93 komentarzy: 293721.10.2010, 19:50

mam nadzieję że szybko wróci do formy jaką prezentował na początku sezonu :)

kanonier_89 komentarzy: 93921.10.2010, 19:23

Występ nie był najlepszy,bo też Theo nie grał na swojej nominalnej pozycji. Henry to z Walcotta raczej nie będzie.

R0um3n komentarzy: 18721.10.2010, 19:21

słaby występ, dużo strat ;/

KanonierTH1411 komentarzy: 482821.10.2010, 19:14

Zauważyliście znaczną poprawę jeśli chodzi o warunki fizyczne Walcotta. Jeszcze dwa lata temu był dwa razy chudszy niż obecnie. Już wtedy był nieziemsko szybki ale bardzo łatwy do wywrócenia. Teraz widać że się "rozrósł" i to też może być powodem jego świetnej skuteczności pod bramką rywala z początku sezonu.

Gunner48 komentarzy: 792921.10.2010, 19:07

Nawet dobrze zagrał Theo :P
Ale jego rodak najlepiej, [Wilshere] :)

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1121.10.2010, 18:34

Cieszy mnie widok hasającego Theo, do tego Arshavin, Chamakh, Fabregas, Nasri i Song po prostu to będzie magia, a nie zapominając, że Robin ma kontuzje, a na ławie tacy piłkarze jak Mozart, Bencio, Eboue i Vela, do tego ostatnio w świetnej formie Fabian i genialna obrona tylko brakuje Vermy, nie ma bata w tym sezonie mamy majstra!!

Ciasteck2 komentarzy: 446721.10.2010, 18:24

Trochę mi brakowało tej szybkości Theo. Dobrze, że wrócił na boisko.

Szef komentarzy: 1303521.10.2010, 17:47

duzo strat ale widac ze ma pomysl na akcje tylko mial przerwe i nie do konca mu to wychodzi, ale mysle ze jego forma wroci i bedzie gral tak jak przed kontuzja

Brendiafc komentarzy: 14121.10.2010, 17:32

komu sie chcialo?

Arsenal1994 komentarzy: 749721.10.2010, 17:15

Dokładnie. Rozumiem, zrobić kolejny filmik o wystepię Jacka czy Chamakha, ale o Walcott'cie który nie dość że grał niecałe 20 minut to niczym się wyróżnił najdelikatniej mówiąc nie wiem czy jest sens coś takiego robić.

AlexVanPersie komentarzy: 806421.10.2010, 17:15

Też nie wiem o co kaman z tym filmikiem.
Jego tytuł powinien brzmieć: "o tym jak bardzo zawodnik po kontuzji chce grać a jak słabo mu wychodzi":)

Dajesz Theo!

zuczek1987 komentarzy: 640321.10.2010, 17:08

trochę nie rozumiem tego "manewru"? co mam tutaj oglądać?

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223721.10.2010, 17:02

Chyba ktos naprawde nie mial co robic , Theo rzeczywiscie mial kilka razy pilke przez te 18minut , ale czy to bylo warte uwiecznienia? Wątpie , widac ze jest glodny gry i zmotywowany zeby wrocic jak najszybciej do formy sprzed kontuzji , wiec nie boje sie o to , jak bedzie gral w nastepnych meczach