Wspaniałe comebacki

Wspaniałe comebacki 11.04.2009, 19:10, Damian Romankiewicz 15 komentarzy

Spotkania z Hull City, Villarrealem i Wigan pokazały, że Arsenal stał się drużyną dojrzalszą i zarazem bardziej cierpliwą. Piłkarze, pomimo przeciwności losu potrafią odwracać niekorzystne wyniki meczów na swoją korzyść.

Przegrywając z Hull 0:1, podopieczni Arsene'a Wengera potrafili w ostatnim kwadransie zapewnić sobie awans do półfinału Pucharu Anglii. Gole Robina van Persiego i Williama Gallasa pozwoliły odnieść nam cenne zwycięstwo i potwierdziły teorię, że warto grać do końca.

Mecz z Villarrealem to szybko stracony gol, kontuzje Manuela Almunii i Williama Gallasa. Mimo to francuski menedżer tchnął w przerwie spotkania nowego ducha w swój zespół, który w drugich trzech kwadransach panował niepodzielnie na boisku i wyrównał stan pojedynku. Dzięki temu remisowi, Kanonierzy są w dobrej sytuacji przed rewanżem, co zawdzięczają bramce strzelonej na wyjeździe i perspektywie gry na Emirates Stadium.

No, a dziś wysoka wygrana 4:1 nad Wigan. Wydawałoby się, że Arsenal bez problemów uporał się ze swoim rywalem, lecz tak do końca to nie wyglądało. Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, jednak w drugiej po raz kolejny nastało przebudzenie. W 61. minucie Theo Walcott doprowadził do remisu i dopiero potem rozpoczął się koncert naszej gry.

Hull CityVillarreal CFWigan Athletic autor: Damian Romankiewicz źrodło: własne
UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 212.04.2009, 20:41

Ciesze sie ze Arsenal umie powrocic do meczu i go wygrac...ale o wiele bym byl szczesliwy jakby Arsenal obie polowy zagral dobrze...naszczescie Arsenal wraca do formy chociaz to jest juz koncowka sezonu...ale sa dobre strony teraz...czekaja nas trudne mecze w lidze , jestesmy w 1/2 pucharu i 1/4 lm wiec dobra forma jest niezbedna by teraz dotrzec dalej niz kiedykolwiek...

waldek_89 komentarzy: 573512.04.2009, 14:08

widać wracamy na właściwe tory, szkoda że dopiero pod koniec tego sezonu, ale to i tak dobrze;)

EkEl komentarzy: 298912.04.2009, 14:00

Nie poddajemy się ale też dopisuje nam szczęście którego nie mieliśmy na początku sezonu xD

Strzeluch komentarzy: 153011.04.2009, 23:08

wole jednak ogladac mecze od poczatku jak przewazamy i strzelamy bramki:)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11511.04.2009, 22:14

To tylko pokazuje jak silny mamy charakter. Dzięki naszej ambicji i cierpliwości w dążeniu do wygranej osiągamy korzystne dla nas wyniki. Cieszę się, że jestem kibicem klubu, który mimo beznadziejnych sytuacji zawsze walczy do końca. :)

matik21 komentarzy: 12911.04.2009, 21:56

nalezy sie cieszyc okazałym zwyciestwem ale to my powinnismy pierwsi strzelac bramki a mecz potem bedzie sie układał po naszej mysli

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56711.04.2009, 20:59

Ładnie pięknie, ale ten mecz mógł się skończyć już w pierwszej połowie gdyby piłka nie odbiła się od słupka, a Kieran Gibbs zostałby odesłany do szatni...
Ale są 3 pkty, 4 gole, i to się liczy! :D

pkArs komentarzy: 46011.04.2009, 20:36

No ładnie ładnie zagrali we wszystkich wspomnianych spotkaniach w drugich połowach;p aczkolwiek lepiej, żeby z Villarealem nie było takiego horroru:p kurcze kocham ten klub!:D za to jak grają i w ogóle są fantastyczni:D ;p

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223711.04.2009, 20:30

To juz od dawna ce****e Arsenal , piekna gra do samego konca :) Za to sie kocha ten klub!

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 111.04.2009, 20:18

pamiętam sezon 06/07 gdzie dużo bramek strzelaliśmy w ostatnich 15minutach teraz jest podobnie

Szef komentarzy: 1303511.04.2009, 19:59

no pisalem tutaj wczoraj ze nam slabo pierwsze polowy wychodza i dzisiaj to sie potwierdzilo, ale come back wspanialy !

krzykus1990 komentarzy: 519311.04.2009, 19:46

Muszę pochwalić Wengera w przerwie musią wetchnąć w nasz zespuł ducha walki chwała mu za to. Te mecze, które są opisane w tym newsie świadczą o tym, że gramy do samego końca i nie poddajemy się, to jest klucz do sukcesu w następnych ciężkich dla nas meczach.

Christian komentarzy: 342711.04.2009, 19:24

2 polowy dobre ale jak będziemy tak grac 1 połowy to nie mamy szans ani w lidze ani w LM

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26411.04.2009, 19:15

Wspaniałe... a ile stresu przez to :) No ale gdy jako pierwsi strzelimy bramkę to później jest już z górki, gramy pewniej.. i nie trzeba takich "come back'ów" :)