Wtorkowe rezultaty Ligi Mistrzów

Wtorkowe rezultaty Ligi Mistrzów 06.03.2012, 23:21, Michał Kowalczyk 16 komentarzy

Rozegrano dziś dwa mecze rewanżowe 1/8 Ligi Mistrzów. Piękne widowisko zaprezentowali nam Kanonierzy, którzy wygrali z Milanem 3-0, ostatecznie jednak odpadając z rozgrywek. Benfica z kolei ograła u siebie Zenit St. Petersburg i awansowała do ćwierćfinału.

Poniżej prezentujemy dokładne wyniki wtorkowych spotkań w Champions League.

Arsenal 3 - 0 AC Milan

7' [1 - 0] L. Koscielny

26' [2 - 0] T. Rosicky

44' [3 - 0] R.v. Persie (k.)

Benfica Lizbona 2 - 0 Zenit St. Petersburg

45' [1 - 0] M. Pereira

90' [2 - 0] N. Oliveira

Liga Mistrzów autor: Michał Kowalczyk źrodło: własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.03.2012, 11:07

W sumie bez niespodzianek ;p

Kangur96 komentarzy: 158607.03.2012, 19:27

Dziś liczę na APOEL :)

Kebo komentarzy: 388 newsów: 307.03.2012, 18:34

Lubię Benficę i cieszę się z ich awansu, nam niestety zabrakło sił na 2 połowę.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 407.03.2012, 16:26

Benfica jest dobrym zespołem. Zasłużyli na ten awans. Szczególnie po pierwszym meczu.

Leehu komentarzy: 1049607.03.2012, 15:12

@rege: Jestem z tobą Barcelona nie może wygrać bo dwa razy z rzędu LM po raz pierwszy ma zdobyć Arsenal. ;P

@mitmichael

Nie sądze. Ta drużyna ma świetnie wyważony skład i nie brakuje im ani doświadczenia ani umiejętności. Dzisiaj pierwszą połowę zagraliśmy na kosmicznym poziomie i mam wrażenie, że tak grając bylibyśmy w stanie wpakować te 3 gole równie dobrze takim klubom jak Real czy City. Milan regularnie wygrywa w Serie A i jets na prawdę silnym klubem. Jeszcze raz zatem powtórze, że dzisiejszy wynik to głownie zasługa naszej świetnej gry a nie słabej gry Włochów.

konrii komentarzy: 40607.03.2012, 00:32

przynajmniej tyle ze ruskie odpadły bo ich nie lubieeeeeeee

rege komentarzy: 96007.03.2012, 00:06

Dziś zasłuzyliście na awans, powinniście być dumni. Odnoszę jednak wrażenie, że druga połowa była dużo słabsza. Jakby piłkarze Kanonierów zdali sobie sprawę, że teraz najważniejsze to nie stracić i że mają 45 minut na jedną(!) bramkę do zdobycia. To was trochę osłabiło. Pierwsza połowa to najlepszy mecz w sezonie i pewnie już tego nie powtórzycie:/ Szkoda niewykorzystanej 200% sytuacji Robina... No trudno.

Teraz mam nadzieję, że Real awansuje, a mam przeczucie, że będzie bardzo trudno. Jakby ktoś chciał wiedzieć jaki następny mecz na Polsacie leci to właśnie ten na Santiago Bernabeu.

mitmichael komentarzy: 4924306.03.2012, 23:52

Moge sie zalozyc, ze Milan predko odpadnie z LM.

Shaqal komentarzy: 51706.03.2012, 23:37

@cesc1792 W ogóle trafiliśmy chyba najgorzej, jak się dało... na Milan.... wielka szkoda tamtego pierwszego meczu... żeby tam bramki nie strzelić.. szok.

cesc1792 komentarzy: 48006.03.2012, 23:36

ps. a co do drugiego meczu to liczylem ze Andrzejek bd latal, a ten jakos dziwnie na wypozyczenie sie zalapal miesiac po okienku zimowym

cesc1792 komentarzy: 48006.03.2012, 23:26

Arsenal przez ostatnie 3 lata edycji LM ma jakiegos pecha bo albo trafiamy na Farse albo tak jak teraz brakuje nam jednej bramki...klatwa jakas ;/

schade komentarzy: 386206.03.2012, 23:24