Wyjściowe jedenastki: Robin zaczyna na ławce

Wyjściowe jedenastki: Robin zaczyna na ławce 14.04.2010, 20:34, IceMan 49 komentarzy

Znamy już składy, w których obie ekipy wybiegną dzisiaj na murawę White Hart Lane. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami Robin van Persie, który wyleczył poważną kontuzję kostki zasiądzie na ławce rezerwowych. Uraz pachwiny nie pozwolił na przystąpienie do tego spotkania Alexowi Songowi, którego zastąpi Denilson, natomiast gotowy do gry jest Sol Campbell, który zajmie miejsce jednego z gorszych piłkarzy Arsenalu podczas ostatniego meczu z Barceloną - Mikaela Silvestre'a. Na ławce zasiądzie również Theo Walcott, który przegrał rywalizację o miejsce w wyjściowej jedenastce z Emmanuelem Eboue.

Tottenham: Gomes, Assou-Ekotto, Dawson, King, Bale, Kaboul, Huddlestone, Modric, Rose, Pavlyuchenko, Defoe

Ławka rezerwowych: Alnwick, Bentley, Crouch, Gudjohnsen, Bassong, Kyle Walker, Livermore

Arsenal: Manuel Almunia, Bakary Sagna, Sol Campbell, Thomas Vermaelen, Gael Clichy, Emmanuel Eboue, Abou Diaby, Denilson, Samir Nasri, Tomas Rosicky, Nicklas Bendtner

Ławka rezerwowych: Łukasz Fabianski, Eduardo, Robin van Persie, Theo Walcott, Mikael Silvestre, Fran Merida, Craig Eastmond

Premier LeagueTottenham Hotspur autor: IceMan źrodło: Arsenal.vitalfootball.co.uk
Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1515.04.2010, 15:33

Robin powinien wejść wcześniej, na początku drugiej połowy, bo żeby rozegrał cały mecz to rzeczywiście trochę za wcześnie. Wszedł w 65 minucie i dużo wniósł do drużyny, gdyby zagrał dla przykładu 45 minut i grał od stanu 1:0, to może wynik byłby inny, ale nie ma co gdybać.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1515.04.2010, 13:37

ja uważam że oni zagrali tak jak by myśleli " O tak podam piłke i ktoś da do tyłu by cesc coś rozegrał" Ludzie cesc jest kontuzjowany jak odzejdzie (czego nie chce) to będziemy musieli grać A.Futbol;/

mitmichael komentarzy: 4924314.04.2010, 23:06

van Persie wszedł i pokazal jakim jest zawodnikiem. Moze nie w nastepnym meczu ale z ManCity zagra od poczatku. Nie zapomniał jak sie wykonuje rzuty wolne i jak sie podaje - jeszcze niech sobie przypomni jak sie strzela i bedzie dobrze. Bylismy lepszym zespołem ale niestety statystyki nie grają. Teraz trzeba utrzymac to 3-cie miejsce i jakos zakonczyc ten sezon. Na mistrzostwo juz raczej nie ma co liczyc.

PvL komentarzy: 185014.04.2010, 23:03

Czy tylko ja mam wrażenie, że bez Fabregasa nasza pomoc jest bezproduktywna. Wymieniają dużo podań, biegają, ale nie potrafią uderzyć zza pola, bądź podać tak aby "napastnik" (Bendtner) dopełnił formalności.

lukasz19031989 komentarzy: 136214.04.2010, 23:01

:0

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26414.04.2010, 22:06

Mam nadzieję, że wejdzie w tej 2 połowie...

Misiekkk96 komentarzy: 2214.04.2010, 22:05

Sqad wystawiony OK.

songoku95 komentarzy: 2348614.04.2010, 21:56

niestety Robin na lawvr szkoda:(( mam nadzieje ze bendtner cos pokaze;)

mitmichael komentarzy: 4924314.04.2010, 21:56

Przez glupie bledy Tottenham idzie z kontrami. Bramka to juz zupełne szczescie. W drugiej niech Wenger wprowadzi Walcotta - on na pewno rozrusza mecz. Potem van Persie i po 3 pkt. Oby

kanonierka410 komentarzy: 2314.04.2010, 21:55

93288

lesiu01234 komentarzy: 1114.04.2010, 21:55

fansaward.givemefootball.com

lesiu01234 komentarzy: 1114.04.2010, 21:53

jestem fanem Barcy ale lobię Arsenal i kibicuje mu w Premier League link jest do głosowania na najlepszego pilarza w Premier League

polecam

Kaniel komentarzy: 9814.04.2010, 21:34

1-0 ;d przegrywamy panowie

kidA komentarzy: 8314.04.2010, 21:31

Bendtner niech juz schodzi !! padaka co on robi ...

Edward komentarzy: 36714.04.2010, 21:23

buczą*

Edward komentarzy: 36714.04.2010, 21:22

W każdym meczu gdy Arsenal gra przeciw Tottenhamowi na wyjeździe budzą na Sola bo to przecież wychowanek Kogutów.

arshavin25 komentarzy: 29914.04.2010, 21:15

wez ktos podaj jakis link na sopa bo nie ma co wybrac

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4814.04.2010, 21:13

Jak to wpadło, to ja nie wiem.... niedobrze..

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4814.04.2010, 21:06

Była możę minuta ciszy? Bo niestety mi nie działa sopcast póki co..

popekns komentarzy: 742014.04.2010, 21:04

Alez bucza na SOla :D

popekns komentarzy: 742014.04.2010, 21:03

.atdhe.net/17340/watch-tottenham-vs-arsenal

popekns komentarzy: 742014.04.2010, 21:02

Oldgunner3 komentarzy: 976814.04.2010, 21:00

Nie mają wcale tak słabego składu ;a my ze składem do przewidzenia;w 2 połówce Theo i Robin.

matek9009 komentarzy: 135514.04.2010, 20:59

ma ktoś link do dobrej transmisji a najlepiej z C+

trumi komentarzy: 114614.04.2010, 20:59

Bez Fabregasa i Songa w środku może być ciężko. W meczu z Barceloną było dokładnie widać że w środku nie ma kto rozporządzać podaniami.

pumeks komentarzy: 2080814.04.2010, 20:59

nie będzie łatwo...ważne, żeby strzelić gola w pierwszej połowie i nie dać się ostrej grze

kidA komentarzy: 8314.04.2010, 20:58

No to zaczynamy ! Trzymac nerwy na wodzy ;d

Tomasz komentarzy: 48014.04.2010, 20:54

Oj moze byc ciezko . Ale Badzmy dobrych mysli , maja dobry sklad ale my mamy lepszy ^^

YouStee25 komentarzy: 514.04.2010, 20:52

Muszę przyznać, że Tottenham Hotspur przygotował dzisiaj bardzo dobry skład. Jednak mam nadzieję, że zwyciężymy dość wysokim rezultatem i właśnie wielki nieobecny Arsenalu Londyn w tym sezonie strzeli bramkę. Można wpusić Theo Walcotta na drugą połowę, to może coś Nam zaprezentuje. Dobra lecę oglądać mecz.

defacto komentarzy: 2614.04.2010, 20:52

NeXeT to po prostu wejdź na Arsenal.com i zobacz sobie jaki jest skład jak nie ufasz temu który został zamieszczony w NEWS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NeXeT komentarzy: 14514.04.2010, 20:50

coś mi się nie chce wierzyć w tą jedenastkę... jeśli jest to zaczerpnięte z Eurosportu to mogą być pomyłki, wg jednak Theo wyjdzie w pierwszej, i widzę taki atak ----------Bendtner----------RvP----------Theo

szalen komentarzy: 198214.04.2010, 20:46

Najgroźniejszym zawodnikiem Tottenhamu będzie Pavlyuchenko. U nas ławka rezerwowych nie wygląda rewelacyjnie ale są dobrzy zmiennicy.

Laffer77 komentarzy: 32014.04.2010, 20:44

RVP:D

wronka25 komentarzy: 224514.04.2010, 20:44

kurde rosicky w pierwszym przecież z Barca to nic nie grał . dawać Walcotta co to ma być . znowu Rosicky bezie mial głupie straty pilek i te jego strzaly :/

mitmichael komentarzy: 4924314.04.2010, 20:42

No własnie - moje sie juz smieja jak sie tylko o tym dowiedziałem. Bendtner poradzi sobie na pewno a jak co to Walcott moze wejsc i namieszac. Jedziemy panowie. Go Go The Gunners!!!

Gregu komentarzy: 42614.04.2010, 20:42

Dwa waleczne zespoły, będzie dobry mecz i miejmy nadzieję pozycja vice-lidera ;]

Sysiorr komentarzy: 4314.04.2010, 20:41

szkoda że nie gramy na Emirates... te brawa gdy wchodził by na boisko.

AaroNn komentarzy: 43014.04.2010, 20:40

Trzeba mocno uważać na Defoe, jeśli stracimy punkty(odpukać) nie mamy szans na mistrza.
Go Go Go The Gunners!

milena2405 komentarzy: 3814.04.2010, 20:40

szkoda,ze Walcott zaczyna na ławce,...chociaż w drugiej połowie może przydać się "nowa energia" :)

miejmy nadzieję,że chłopaki dadzą z siebie wszystko:)

Miodek174 komentarzy: 27614.04.2010, 20:40

niech wejdzie:D i strzeli zwycieeskiego golA!

bibi89 komentarzy: 4014.04.2010, 20:38

jak się czyta nazwisko Robina w kadrze na mecz to usta same składają się do uśmiechu.:)

Szynek11 komentarzy: 10014.04.2010, 20:37

Baja. Niech Robin wejdzie w 65 minucie i pokarze wszytkim:D

laskowski19051995 komentarzy: 494514.04.2010, 20:37

Skład bardzo dobry mam nadzieję że Robin zagra przynajmniej w drugiej połowie :]

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36214.04.2010, 20:34

obiecywany Robin na ławce i to mnie cieszy :)