Wyjściowe XI: Rosicky od pierwszych minut!

Wyjściowe XI: Rosicky od pierwszych minut! 01.02.2011, 20:16, IceMan 61 komentarzy

Już za kilkadziesiąt minut rozlegnie się pierwszy gwizdek w spotkaniu Arsenalu z Evertonem. Do opinii publicznej trafiły składy, w których obie ekipy wybiegną na murawę.

Między słupki Arsenalu powraca Wojciech Szczęsny, który został namaszczony przez Arsene'a Wengera nowym numerem 1 Kanonierów. Blok defensywny tradycyjnie tworzyć będzie francuskojęzyczny kwartet: Clichy-Sagna-Djourou-Koscielny.

Łącznikiem obrony z pomocą będzie jak zwykle Alex Song, natomiast przed nim kreować grę będzie Cesc Fabregas do spółki z Jackiem Wilsherem.

Kontuzjowanego Samira Nasriego zastąpi dzisiaj Tomas Rosicky, na środku ataku wystąpi Robin van Persie, natomiast prawa flanka należeć będzie do Theo Walcotta.

Arsenal: Wojciech Szczęsny - Gael Clichy, Laurent Koscielny, Johan Djourou, Bacary Sagna - Alex Song, Jack Wilshere, Cesc Fabregas - Tomas Rosicky, Robin van Persie, Theo Walcott.

Ławka rezerwowych: Manuel Almunia, Abou Diaby, Andriej Arszawin, Emmanuel Eboue, Kieran Gibbs, Marouane Chamakh, Nicklas Bendtner.

Everton: Howard, Neville, Heitinga, Distin, Baines, Coleman, Fellaini, Rodwell, Arteta, Saha, Bilyaletdinov.

Szef komentarzy: 1303501.02.2011, 23:57

dobrze ze sa te 3 pkt ! wazne kolejne pkt i utrzymujemy dobra pozycje do ataku na fotel lidera ligi

laskapp komentarzy: 83301.02.2011, 22:44

przegrywalismy 0:1 z sedzia wygralismy 2:1 z evertonem, tyle, brawo

Haxball komentarzy: 102401.02.2011, 22:10

Licze na wygraną 4-2 dla Arsenalu FC ;p

joset komentarzy: 13101.02.2011, 21:46

Mam nadzieje, że Arsza wejdzie i strzeli jakiegoś gola. Może wtedy zacznie wracać do formy.

@fcarsnl
Wiesz, nie ma takiej opcji jak refresh przed dodaniem kom, więc nie było Twojej poprawy jak dodawałem kom...

Mój nick chyba pisze się inaczej, nie??

Arsenal58 komentarzy: 24001.02.2011, 20:47

Jedziemy z nimi panowie, miejmy nadzieję na powtórke z rozrywki inaugurującego meczu sezonu 09/10.

fcarsnl komentarzy: 4501.02.2011, 20:47

@cavalary
wiedziałem, że się ktoś przyczepi, ale się poprawiłem chyba, nie??

dicpauca komentarzy: 296601.02.2011, 20:45

jak na moje oko to najlepszy wyjscowy sklad jakim teraz dysponujemy:) a 2 napastnikow ktorzy sie nameczyli w niedzielnym meczu zasluguje na troche odpoczynku, wiec jest to dla mnie jak najbardziej jasne:):)

laskapp komentarzy: 83301.02.2011, 20:45

arshavin? odpoczynek? on musi grac zeby jakas forme zlapac... niestety w tej chwili bezpieczniej czuje sie z rosickym, moze jak bedzie z 3:0 to arshavin dostanie szanse :D, jak bedziemy przegrywac rowniez... tak czy siak wydaje mi sie ze zobaczymy go na boisku

ps. a przegrywac nie bedziemy :D

cavlary komentarzy: 262001.02.2011, 20:44

@fcarsnl

FrancuskoJĘZYCZNYCH a de jot wyśmienicie mówi po francusku :P. Czyt. ze zrozumieniem ;)

kuzyn komentarzy: 2101.02.2011, 20:44

wygramy to na pewno a ja zgarne spoko kase z zakladow :)

Maluka komentarzy: 601.02.2011, 20:42

Arsene'a Wenger pewnie kazal Arshavinowi odpoczywac przed meczem z Barcelona!! Dlatego nie gra od pierwszych minut...PZdR

fcarsnl komentarzy: 4501.02.2011, 20:41

kurcze ale gafa, nie zrozumiałem zdania:)

kalul komentarzy: 53201.02.2011, 20:40

wazna skutecznosc. zeby sie nie skonczylo jak z Man. City

madjer komentarzy: 553401.02.2011, 20:40

simnito

... E. Hazard :)

fcarsnl komentarzy: 4501.02.2011, 20:40

"Blok defensywny tradycyjnie tworzyć będzie francuskojęzyczny kwartet: Clichy-Sagna-Djourou-Koscielny",
sorki żę się czepiam, ale Djourou nie jest chyba francuzem:)

Biggestfan87 komentarzy: 129201.02.2011, 20:39

Mamy paczke, będzie dobrze. Ważne dobrze rozpocząc gre piłką.

simnito komentarzy: 501.02.2011, 20:37

dlaczego Rosa?(nie przekonał mnie do siebie) już wolał bym małego Rusa od pierwszej minuty

a tak serio sprawę rozwiązał by transfer z LILE chodzi o młodą gwiazdke E.Hazdar! :)

RESOVIA komentarzy: 63101.02.2011, 20:36

Jak poważna jest kontuzja Samira??

Maluka komentarzy: 601.02.2011, 20:36

Lipa troszke w tym skladzie bo nie ma Arshavina:D
Mysle,ze powinien grac od pierwszych sekund...:)
Pozdrawiam Fanow Arsenalu:)
GO GO ARSENAL!!

Ciasteck2 komentarzy: 446701.02.2011, 20:34

Będzie trudno, ale damy radę!

tech95 komentarzy: 16701.02.2011, 20:34

Dobrze że broni Szczęsny, nigdy nie miałem zaufania do Almuni. Dziwi mnie troszkę obecność Rosy od pierwszych minut, wydaje mi się że Arshavin byłby lepszym rozwiązaniem, ale większych pretensji do Bossa o skład mieć nie można.

Kociek komentarzy: 116101.02.2011, 20:34

Skład wyjsciowy bardzo dobry. Nie mam zadnych zastrzezen :). Czekamy na mecz :)

cavlary komentarzy: 262001.02.2011, 20:32

Myślę, że Arsha mimo pewnej straty formy byłby lepszy od 1 minuty, ale w końcu grał w niedzielę, więc to pewnie było decydującym czynnikiem.

mitmichael komentarzy: 4924301.02.2011, 20:31

Co Wy tak wszyscy z tym Arshavinem? Ja bym juz wolał Bendtnera ale sie chłopak napracowal w niedziele wiec gra Rosa. Nie jest powiedziane, ze zawsze gral Arshavin - to dzisiaj tez zagra.

piotra700 komentarzy: 61001.02.2011, 20:31

Boja się, że Samir wróci bez formy.
PS. W styczniu bez straty gola oczywiście w PL;)

Shaqal komentarzy: 51701.02.2011, 20:30

No, takim składem można grać z Barceloną... tylko Arshavin mógłby zagrać za Rosę... chociaż może dzisiaj Czech zamknie mi usta, byłbym bardzo zadowolony :P

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 401.02.2011, 20:28

Cieszy mnie obecność Wojtka od pierwszych minut :) Bo dla mnie to nie było jasnością.
Wydaje mi się że rusek w tej sytuacji byłby lepszym rozwiązaniem ale Boss wie lepiej.

itachi komentarzy: 1183 newsów: 2001.02.2011, 20:27

Moim zdaniem Arszawin>Rosicky, ale ok, może właśnie dzisiaj się do niego przekonam.

Będzie nam bardzo brakować Samira...

mitmichael komentarzy: 4924301.02.2011, 20:25

Dobrze, ze nie sedziuje Atkinson - nasz nieprzyjaciel :D

Geistinho komentarzy: 506 newsów: 101.02.2011, 20:24

Yippie kai yey! Czy jakos tak ;p JEDZIEM z EVERTONEM!

Gunner48 komentarzy: 792901.02.2011, 20:24

Everton ma na ławce tylko Osmana który może stanowić poważne zagrożenie po wejściu na boisko ;D Nie zapominajmy też o Beckfordzie...chłopak jest bardzo błyskotliwy i potrafi zaskoczyć.

TheGunner11 komentarzy: 100101.02.2011, 20:23

Bardzo silny skład. Powinniśmy wygrać, ale nikt nie powiedział, że to będzie łatwy mecz.

arthas74 komentarzy: 234301.02.2011, 20:23

dobrze że jest Wojtek;)

mitmichael komentarzy: 4924301.02.2011, 20:23

@Maikelosik
A co takiego ostatnio Arshavin zrobił, ze tak Ci go bedzie brakowac? Niech odpocznie i wie, ze musi sie bardziej starac na treningu - zapewne sam byl zaskoczony, ze nie wyjdzie od 1 minuty.

Biggestfan87 komentarzy: 129201.02.2011, 20:22