Wylecieć do Dubaju w dobrych humorach: Burnley - Arsenal

Wylecieć do Dubaju w dobrych humorach: Burnley - Arsenal 02.02.2020, 00:37, Tomasz Kowalski 586 komentarzy

Po prawie dwutygodniowej przerwie wracamy do Premier League. Już dziś o godzinie 15:00 Arsenal zmierzy się z Burnley i postara się awansować na 10. miejsce w tabeli Premiership. Czy im się to uda? Przekonamy się za kilka godzin.

Podopieczni Mikela Artety przystąpią do tego meczu po trzech ligowych remisach z rzędu. Gospodarze z kolei trzy ostatnie mecze rozgrywali z czołówką Anglii. Porażka 0-3 z Chelsea na pewno była bolesna. Ukojenie przyniosły dwa kolejne starcia. Najpierw Burnley wygrało z Leicesterem 2-1, a potem stało się katem Manchesteru United i poradziło sobie z Czerwonymi Diabłami 2-0.

Pierwszy mecz z ekipą The Clarets fani Kanonierów wspominają dobrze albo nawet bardzo dobrze. Arsenal po raz pierwszy od 10 lat zdobył komplet oczek po dwóch meczach i tym samym zameldował się na szczycie tabeli. Równie miło o tamtym meczu na pewno myśli też Dani Ceballos, który zaliczył wtedy debiut od pierwszych minut w koszulce z armatką na piersi. Hiszpan dzielił i rządził. Wydawało się, że w końcu udało nam się załatać lukę po innym pomocniku z Półwyspu Iberyjskiego, a konkretnie po Santim Cazorli. Czas pokazał, że nie do końca.

Mikel Arteta będzie miał do dyspozycji dwóch kluczowych graczy, którzy wrócili po absencjach. W talii hiszpańskiego trenera pojawi się Pierre-Emerick Aubameyang oraz David Luiz, którzy zakończyli indywidualne kary i będą na posterunku, aby pomóc drużynie. W drugim obozie zabraknie Ashleya Barnesa czy Johanna Berga Gudmundssona, jednak Phil Bardsley powrócił do zdrowia.

Miejmy nadzieję, że Kanonierom w końcu uda się wygrać mecz w lidze, bowiem ta sztuka po raz ostatni udała im się pierwszego stycznia. Czy Pierre-Emerick Aubameyang ponownie wpisze się na listę strzelców w meczu z Burnley i pomoże Arsenalowi we wspinaczce w tabeli? Tego dowiemy się już o 15:00.

Sędzia: Chris Kavanagh
Stadion: Turf Moor
Czas: 15:00, 02.02.2020 r.
Transmisja: CANAL+ Sport

Typ Kanonierzy.com: 1-2 - Kurs 1.98 - obstaw teraz w STS!
Więcej typów bukmacherskich znajdziecie na Zagranie.com

BurnleyPremier LeagueZapowiedź autor: Tomasz Kowalski źrodło:
Sandbead komentarzy: 341902.02.2020, 15:54

@Diam51 napisał: "@Sandbead: No przecież cały świat ma tikitakę grać, żeby Ciebie zadowolić."

A no tak, bo istnieją tylko dwie taktyki w piłce nożnej.

Elastico07 komentarzy: 1252502.02.2020, 15:54

@Mchard napisał: "Panowie warto oglądać czy jednak bawić się w sesje ?"
Nie warto.

gunner1990 komentarzy: 370902.02.2020, 15:54

Jeszcze tylko jakieś pięć letnich okienek transferowych i może bezie lepiej

Patrzys1985 komentarzy: 15902.02.2020, 15:53

Nawet jak fartem wygramy jedną bramką to i tak poziom gry beznadziejny....

Czeczenia komentarzy: 1248402.02.2020, 15:53

@Mchard: oglądaj na livescore, nic nie stracisz.

Jurr komentarzy: 133102.02.2020, 15:53

Kolejny mecz na stojaco, Arteta to w ogole ma jakis wplyw na druzyne?

mikowhy komentarzy: 3216 newsów: 1002.02.2020, 15:53

Guendouzi z Xhaką w środku i gramy jak za Emerego. Myślałem, że chociaż Arteta nie będzie popełniał tego błędu, ich dwójka = zero kreatywności.

Supertramp21 komentarzy: 64002.02.2020, 15:52

Ceballos musi wejść. Arsenal stojący football opanował do perfekcji, zero zaskoczenia. Przy takich wolnych przestrzeniach co byly na początku meczu to city miało by że 3 bramki juz

Mchard komentarzy: 61702.02.2020, 15:51

Panowie warto oglądać czy jednak bawić się w sesje ?

tom8203 komentarzy: 150802.02.2020, 15:51

W przerwie musi dojść do męskich rozmów , bo gra z minuty na minutę jest coraz gorsza!!

gunner1990 komentarzy: 370902.02.2020, 15:51

Dawać w lato Ronaldo messiego Neymara mbape na obronę vvd i koulibalego neuera do bramki i lecimy po mistrza Cmon FIFA

JacOsc komentarzy: 93602.02.2020, 15:51

Mustafi wyprowadzanie piłki poziom B klasa. DRAMAT!!!

na + szaka - 2 świetne piły do Auby

paw3u komentarzy: 562802.02.2020, 15:50

Ozil i Guendouzi do zmiany jako pierwsi. Lacazette i Auba zmarnowali po dogodnej okazji. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie zdecydowanie lepsza.

MarkOvermars komentarzy: 913602.02.2020, 15:50

Pepe i Torreira in

daniken komentarzy: 349602.02.2020, 15:50

ja bym im dał Dubaj..

Mateuka komentarzy: 20702.02.2020, 15:50

Powiem tak. Grają tak jak potrafią. To nie ich wina, że są za słabi na Arsenal. Winna jest polityka transferowa tego klubu. Trzeba się z tym pogodzić.

Czeczenia komentarzy: 1248402.02.2020, 15:50

Gdyby na skoczni tak wiał wiatr, jak w Burnley wieje nudą, to nigdy żadne skoki by się nie odbyły.

Rakels (zawieszony) komentarzy: 1802.02.2020, 15:49

No Burnley miażdży....

Jack_Herrer komentarzy: 6192 newsów: 19202.02.2020, 15:49

Nie no do Dubaju na pewno polecimy w znakomitych humorach...

FilipCz komentarzy: 186502.02.2020, 15:49

Czemu ten Ozil ciągle gra w tym klubie. Ten chłop to porażka. W środku brakuje nam ludzi do gry. Ozil jak to Ozil i widać brak Torreiry

Sandbead komentarzy: 341902.02.2020, 15:49

@kkam195:
Może i działa ale ja sobie nie wyobrażam oglądać tydzien w tydzień tak grającej drużyny.

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18402.02.2020, 15:49

@LunaticLama: I co niby van de Beek zmieni?

kubex komentarzy: 575302.02.2020, 15:49

@Sandbead: nic więcej tylko, że ta taktyka prowadzi do tego że mieli więcej sytuacji niż my

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333002.02.2020, 15:49

@Elastico07: nie zawsze, z leeds np mielismy 1 polowe straszna a 2 juz o wiele lepsza, to samo bylo z chelsea ostatnio.

Topek komentarzy: 13941 newsów: 12602.02.2020, 15:49

Szkoda tych sytuacji Auby, bo atak pozycyjny wygląda strasznie słabo. Burnley jest dobre fizycznie więc praktycznie wszystkie długie, stykowe piłki przegrywamy. Przez pomoc też nic nie idzie bo Ozil się miota za pomocnikami gospodarzy. Dużo do poprawy w przerwie.

ds95 (zawieszony) komentarzy: 32102.02.2020, 15:49

Jest jeszcze opcja żeby powtórzyć ta ankietę o europejskich pucharach ? Bo dałem ze le będzie
Żenada...

Elastico07 komentarzy: 1252502.02.2020, 15:48

Najgorsi Laca,Ozil,Bellerin i Gabi po pierwszej.Reszta słabo.Jedynie Xhaka i Luiza powiedzmy,że lepiej...Minimalnie

noth komentarzy: 264302.02.2020, 15:48

ja juz wole zeby willock sie ogrywal niz patrzec na schylek kariery ozila

mitmichael komentarzy: 4924302.02.2020, 15:48

Katastrofalny ten mecz

Gunner915 komentarzy: 281802.02.2020, 15:48

nasza pomoc Ozil-Xhaka-Guendo to najgrosza pomoc w Premier League, mimo to Auba mial dwie setki i dwie zmarnowal w fatalnym stylu.

Kaniecha komentarzy: 8202.02.2020, 15:48

nie wiem co jest bardziej drewniane Mustafa czy nasza pomoc

daniken komentarzy: 349602.02.2020, 15:48

kopanina dwóch słabiaków z dolnej części tabeli

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18402.02.2020, 15:48

@Sandbead: No przecież cały świat ma tikitakę grać, żeby Ciebie zadowolić.

gunner1990 komentarzy: 370902.02.2020, 15:48

A jak mówiłem że będziemy się piekielnie męczyć to kazano się uspokoic heheszki

coooyg11 komentarzy: 318402.02.2020, 15:48

Ciekawe kiedy Arteta zrozumie, że Xhaka - Guendouzi nie mogą grać razem, albo jeden albo drugi inaczej środek pola ma kreatywność 3 ligowca ...

kkam195 komentarzy: 138002.02.2020, 15:48

W emerowskim stylu dzisiaj gramy

LunaticLama komentarzy: 125002.02.2020, 15:48

Ale mamy cienki środek. Ale mu sie marzy van de beek albo Draxler albo obaj

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 802.02.2020, 15:48

Trzeba było wykorzystać swoje sytuacje, to na przerwę byśmy schodzili z dwoma bramkami w kieszeni.

grzegorz1211 komentarzy: 1029602.02.2020, 15:48

Ozil Laca out, Cebula Pepe in

kkam195 komentarzy: 138002.02.2020, 15:47

@Sandbead: Najwidoczniej działa

Sandbead komentarzy: 341902.02.2020, 15:47

Burnley to takie Stoke, naładowane drewnianymi wielkimi chłopami i tylko wrzutka, wrzutka, wrzutka i nic więcej

zdyp komentarzy: 455502.02.2020, 15:47

po tym co ja tu dzisiaj widze to....................
ZAMIAST DUBAJU TO NA SYBERIE POWINNI LECIEC!!!!

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747402.02.2020, 15:47

Ale ten laca jest cienki w tym sezonie...

thegunners101 komentarzy: 247702.02.2020, 15:47

Nie wiem co sądzić o tej połowie, trzy blachy były, ale tez niepotrzebnie się wdajemy w gierki Burnley.

Ech0z komentarzy: 1041302.02.2020, 15:47