Young Guns: Miquel i Henderson w składzie na Aston Villę

Young Guns: Miquel i Henderson w składzie na Aston Villę 15.05.2011, 08:44, Eryk Delinger 36 komentarzy

Jak donosi portal Young Guns, Arsene Wenger włączył Ignasiego Miquela i Conora Hendersona do składu na ostatni domowy mecz sezonu - dzisiejsze spotkanie z Aston Villą.

Zawodnicy ci otrzymali szansę debiutu w meczu FA Cup przeciwko Leyton Orient i od tego czasu regularnie uczestniczą w treningach pierwszego zespołu, a dziś z powodu wielu kontuzji w zespole menedżer postanowił nagrodzić ich ciężką pracę miejscem na ławce rezerwowych.

Samir Nasri i Cesc Fabregas przejdą jeszcze badania, lecz nawet jeśli zostaną dopuszczeni do gry, młodzi piłkarze i tak powinni znaleźć się w dzisiejszej kadrze.

Conor HendersonIgnasi Miquel autor: Eryk Delinger źrodło: Young Guns
gargamel800 komentarzy: 53216.05.2011, 14:53

A co oni zrobią?

fabregas1987 komentarzy: 2577215.05.2011, 17:08

nie wiem po co ryzykowac utrata 3 miejsca ;p
podobno nie chce miec dodatkowych meczy w kwalifikacjach ...

laskowski19051995 komentarzy: 494515.05.2011, 16:57

I bardzo dobrze niech pograją, trzymam za nich kciuki :P

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3515.05.2011, 15:44

Miquel jest cienki jak barszcz, w rezerwach (!) czasami zdarzają mu się takie błędy, że aż wstyd. Bartley > Miquel.

pawel94 komentarzy: 122015.05.2011, 14:45

Trzeba dawać młodym szanse. Jeśli gra będzie sie dobrze układała można ich wpuścić na drugą połowę, jeśli nie to też powinni wejść na boisko, ale na jakieś 5-10 minut przed końcem meczu.

piter1908 komentarzy: 510215.05.2011, 14:32

itachi :
"W tabeli po prawej jest błąd, bo City ma tylko 2 punkty straty do nas, a nie 3.
premierleague.com/page/LeagueTables/0,,12306,00.html"
kolejny błąd jeden punkt przewagi teraz wpisaliście :P

Leehu komentarzy: 1049615.05.2011, 14:08

Wiadomo że teraz kiedy już o nic nie walczymy, w sensie mistrzostwa to lepiej postawić na takiego Miqela niż SS, a także Henderson musi zostać nagrodzony, myślę że Wenger jednak postawi na najlepszy skład i będzie za wszelką cenę chciał utrzymać 3 miejsce bo MC depczą nam po piętach.

grand92 komentarzy: 793715.05.2011, 13:23

No Henderson to dla mnie taki drugi Ramsey , duży talent

ArsenalFan92 komentarzy: 183515.05.2011, 13:17

Ja wolał bym za Hendersona Ozykaup (jakoś tak), chcę żeby podpisał z anami nowy kontrakt.

Asiek69 komentarzy: 236615.05.2011, 13:16

coś takim razie podejrzewam, że DJ być może jest nie w pełni zdrowy tylko 'zaleczony' i w razie co będzie drugi ŚO na rezerwie.

itachi komentarzy: 1183 newsów: 2015.05.2011, 13:00

W tabeli po prawej jest błąd, bo City ma tylko 2 punkty straty do nas, a nie 3.
premierleague.com/page/LeagueTables/0,,12306,00.html

Stąd, jeżeli City wygra oba mecze, to i my musimy pozostałe wygrać, by utrzymać się na trzeciej pozycji. Wstawianie do kadry meczowej tych juniorków mi się nie podoba. No chyba, że mamy pewność, że od '70 minuty będzie 3-0 dla nas i wtedy ich puścimy.

piter1908 komentarzy: 510215.05.2011, 12:47

no cóż może Henderson zagra bo Miquel wolałbym żeby posiedział :P ( Chcę sie napatrzyć na Tomcia na boisku :D )

TOmm1 komentarzy: 121515.05.2011, 12:47

Ciekawe czy BOSS da im szanse w ostatnich minutach :)

Drugi2Kibic2Arsenalu komentarzy: 18515.05.2011, 12:34

Miquel kozak kozak kozak i jescze raz kozak:) ten Henderson mniej mi sie już podoba, ale zbyt mało widziałem go w akcji zeby go oceniać:)

drQ komentarzy: 71515.05.2011, 12:20

Miquel jest nasza przyszłością obrony.

KondzioElite komentarzy: 618715.05.2011, 12:11

Takiego ruchu ze strony Papy bym się nie spodziewał.

aRamsey komentarzy: 948615.05.2011, 12:06

Szkoda, że nie Lansbury, wrócił z wypożyczenia, a teraz Arsene daje mu wypocząć przed ME.

Szef komentarzy: 1303515.05.2011, 11:58

fajnie jakby jeden z nich dostal szanse chociaz, mysle ze bedzie to Henderson bo srodek oborony Miguel- Vermaelen nie wchodzi pewnie w gre, jeden junior a drugi nie gral 9 miesiecy

ntn_17 komentarzy: 72015.05.2011, 11:50

ja liczę na Hendersona, mam nadzieję że jest to przyszłość Arsenalu

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 615.05.2011, 11:40

Dawanie młodym szans na grę jest bardzo dobre. Mam nadzieję, że Henderson wejdzie na ostatnie 15 minut. Stylem gry przypomina mi Van Persiego. Miquel z kolei, pokazał już, że jest bardzo dobrym obrońcą. Kiedyś będzie stanowić o sile defensywy Kanonierów ;)

MateuszK4nonier komentarzy: 440415.05.2011, 10:32

Mam nadzieje że Wenger nie wystawi ich od pierwszych minut bo 2 miejsce wciąż jest w naszym zasięgu.

damian199656 komentarzy: 762615.05.2011, 10:22

Może Miquel zagra za Djourou

arsenal_git komentarzy: 8215.05.2011, 10:18

*po 'dla' ma byc jeszcze 'mnie' ;]

arsenal_git komentarzy: 8215.05.2011, 10:16

HellSpawn--> jak dla gracz ktory zalatwia nam 25 bramek w sezonie to nie 'do pozegnania' :)
jeszcze sie Pan Andrzej obudzi

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56715.05.2011, 10:09

Ciasteck > nie mówię tego Wengerowi, mówię to tym, którzy chcieliby Conora i Iggy'ego wystawić od pierwszych minut :P Wenger wie o co gra i o ile da im szansę w ostatnich 15 minutach przy spokojnym prowadzeniu, to jeśli wynik będzie niekorzystny skorzystamy raczej z innych opcji :P

HellSpawn komentarzy: 618515.05.2011, 09:52

A niech grają. Może wniosą to "coś" do zespołu i dzięki nim wygramy. Czekam na przebudzenie Arshy... Jeżeli w ostatnich 2 meczach nic nie pokaże to ja go bym pożegnał.

Ciasteck2 komentarzy: 446715.05.2011, 09:28

@Vpr
Powiedz to Wengerowi ;P

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56715.05.2011, 09:10

Musimy dziś wygrać, żeby zapewnić sobie 3. miejsce. Nie róbmy sobie żartów.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52015.05.2011, 09:09

W składzie to nie znaczy w pierwszej jedenastce.

KanonierTH1411 komentarzy: 482815.05.2011, 09:09

Nie powinni grać, te dwa mecze są zbyt ważne. Nie możemy zająć 4 miejsca i bić się w eliminacjach do LM. Szczerze to ja to widziałem tak:

-------------------Song----Wilshere-----------------
-------------------------Ramsey----------------------
-----Walcott------------------------------Eboue-----

Ławka: Lehmann, Squlliaci, Gibbs, Denilson, Arshavin, Chamakh, Bendtner

Jednak skoro mają być obaj to zapewne za Squillaciego i Denilsona (tego na ławce to już od dobrych paru meczów nie ma). Jeśli jednak będzie Nasri bądź Fabregas (lub oboje) to nie ma zawodnika, który zostałby poświęcony dla kogoś z tej dwójki.

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1515.05.2011, 09:06

Hmmm, walka o wice-majstra wciąż realna, więc ja bym nie przesadzał z tymi ligowymi debiutami.

gooner80 komentarzy: 129315.05.2011, 08:54

Gramy o pietruszkę (choć co prawda 3 miejsce wciąż niepewne) więc dajmy szansę graczom z młodzieżówki, niech się ogrywają, może latem będą naszymi głównymi "transferami", hehe....

aresek4d komentarzy: 57615.05.2011, 08:50

ja jestem za tym, żeby dać im się wykazać.

Arsenal - Chelsea 23.04.2024 - godzina 21:00