Z obozu rywala: Bayern gromi Schalke

Z obozu rywala: Bayern gromi Schalke 11.02.2013, 15:52, Marcin Stefaniak 34 komentarzy

Rywalem Arsenalu w 1/8 finału Ligi Mistrzów jest Bayern Monachium. Poniżej prezentujemy, jak niemiecka drużyna spisała się w ostatniej kolejce Bundesligi.

Bayern 4-0 Schalke

Sobota, 9 lutego

Podopieczni Heynckesa po raz kolejny potwierdzili, że znajdują się w wysokiej formie i na własnym stadionie pewnie pokonali Schalke 4-0, tym samym odskakując na 15 punktów od drugiej Borussii. W 19. minucie rzut karny na gola zamienił David Alaba, a 13 minut później na 2-0 podwyższył Bastian Schweinsteinger. 6 minut po rozpoczęciu drugiej połowy po raz drugi na listę strzelców wpisał się Alaba, a wynik spotkania w 64. minucie ustalił Mario Gomez. Warto zauważyć, że w 21 kolejkach niemieckiej Bundesligi Bawarczycy stracili tylko 7 goli.

Bayern MonachiumZ obozu rywala autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125112.02.2013, 20:01

W końcu Schalke 04 :D. Haha :D

Lukiner komentarzy: 194911.02.2013, 21:45

Inna sprawa, że Schalke to ostatnio piach.

Zdygany komentarzy: 135611.02.2013, 21:20

Z tego co widze to bayern dobrze wykonuje stałe fragmenty gry . Będziemy musieli ich unikac .

Piotrek123 komentarzy: 63011.02.2013, 19:28

Gdyby zagrał Muller lub Mandżukić było by 7-0

Tysonek0 komentarzy: 8711.02.2013, 19:22

W tym meczu nie grał Huntelaar

polishbrigadesx komentarzy: 1020711.02.2013, 19:10

Są mocni i to bardzo ale nie takie drużyny odprawialiśmy z kwitkiem liczę na zwycięstwo na ES na wyjezdzie liczę że pokażemy się z dobrej strony i uda nam się strzelić bramke.

Piotrek123 komentarzy: 63011.02.2013, 18:46

tylko że Bayern o klase lepszy od Milanu

Marcel90 komentarzy: 814611.02.2013, 18:42

No niestety graja bardo dobrze i bedzie ciezko ale to wkoncu LM wiec wszystko jest mozliwe. Skoro potrafilismy pokonac Barce, nawiazac rywalizacje z Milanem gdzie wszyscy nas skreslili po 1 meczu to i z Bawarczykami moze sie uda :)

Piotrek123 komentarzy: 63011.02.2013, 18:41

rayuuu święte słowa

rayuuuu komentarzy: 313211.02.2013, 18:38

Według mnie jeżeli będziemy w stanie pokonać Bayern, to każdego damy radę. Liczę na naszych.

Piotrek123 komentarzy: 63011.02.2013, 17:47

Bayern nie ma z kim grać w Bundeslidze:)to samo piszą kibice Realu o MU że MU wygrywa i już ma mistrzaq bo w Anglii nie ma rywali

scKanonier94sc komentarzy: 318911.02.2013, 17:43

nie ma co patrzec na Szalke , bo oni sa teraz w beznadziejnej formie...

Ox15 komentarzy: 18811.02.2013, 17:14

W meczach z Bayernem trzeba błysnąć 100% skutecznością jeśli się marzy o wygraniu tego dwumeczu...A ostatnio ze skutecznością mieliśmy nie małe problemy..

mitmichael komentarzy: 4924311.02.2013, 17:07

Im blizej meczu tym bardziej zaczynam sie bac tego spotkania. Bayern na prawde jest w swietnej formie ale tak na prawde w Bundeslidze nie ma jak widac godnego rywala wiec zawsze istnieje szansa, ze bedziemy pierwsza druzyna, ktora sie im postawi.

Leehu komentarzy: 1049611.02.2013, 16:53

@K4n0ni3R: Nie noo Bac w ostatnim meczu pokazał że chyba wraca do formy, więc może Ribery nie będzie miał jak rozwinąć skrzydeł, gorzej sytuacja wygląda z Robbenem ale jeśli Verma i Kosa wyzdrowieją to mamy szansę na to aby się nie ośmieszyć. To czy awansujemy będzie wtedy zależeć głównie od tego jak spiszę się ofensywa. ;P

Trzeba wierzyć w awans, bo co nam innego zostaje.

Verminator97 komentarzy: 1490011.02.2013, 16:50

Ja wierzę , że przejdziemy Bawarczyków , na ES 2-0 na AA 2-1 dla Bayernu i będzie pięknie.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57011.02.2013, 16:40

Nie wiem dlaczego, ale mam przed oczami takie wyniki:
FCB 3:0 AFC i AFC 0:1 FCB
Wiara kibica natomiast mówi 1:1 na AA i 2:1 na ES oczywiście dla Arsenalu. Zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości.

K4n0ni3R komentarzy: 97011.02.2013, 16:39

Nasi zawodnicy są obecnie w najlepszej formie chodzi mi oczywiście o ofensywę :) lecz martwi mnie brak Gibbsa w tak ważnym meczu no i to że Nacho nie może go nawet zastąpić.. Ich skrzydłowi są z najwyższej półki a nasze boki obrony na ten mecz to katastrofa...

TakKrzysiu komentarzy: 893611.02.2013, 16:23

Mysle ze jak ogarniemy środek pola (co z takimi zawodnikami nie moze byc zbyt trudne, szczegolnie ze sie zgrali, nawet piętaszek gra lepiej niz rok temu) i nie stracimy Wilshere'a ani nikt nie wyleci z boiska, wygramy w ładnym stylu.

arsenallord komentarzy: 29724 newsów: 11711.02.2013, 16:18

Spokojnie, 7 bramek stracony to wspaniały wynik, ale prócz BVB i Bayeru kto ma te bramki im strzelać? Greuther Furth, Mainz, Augsburg? Oprócz BVB nikt w Bundeslidze nie ma ofensywy nawet porównywalnej do Arsenalu.

Sakahai komentarzy: 206011.02.2013, 16:16

bedzie ciezko......

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078411.02.2013, 16:13

Cholernie ciężko im będzie bramkę strzelić na wyjeździe u siebie łatwiej, ale 0 z tyłu to będzie cud

TakKrzysiu komentarzy: 893611.02.2013, 16:12

o

Z Jackiem w takiej formie martwie sie tylko a obrone.

mskafc komentarzy: 579611.02.2013, 16:07

55 strzelonych bramek, 7 straconych, chrystusie panie.

Ceran komentarzy: 215411.02.2013, 16:06

Spokojny o wynik? Wow...

Lr556 komentarzy: 153611.02.2013, 16:05

Naszą jedyną nadzieją jest wbicie nieprawdopodobnej ilości goli u siebie i zamurowanie bramki na wyjeździe.

gunners007 komentarzy: 954311.02.2013, 16:02

Arsenal na Emirates może wygrać z każdym, więc o wynik jestem spokojny.

roko90 komentarzy: 86911.02.2013, 16:00