Z obozu rywala: Pewne zwycięstwa BVB i Napoli

Z obozu rywala: Pewne zwycięstwa BVB i Napoli 16.09.2013, 10:07, Adam Cygański 41 komentarzy

Arsenal w fazie grupowej Ligi Mistrzów będzie mierzył się z Olympique Marsylią, SSC Napoli i Borussią Dortmund.

Poniżej prezentujemy wam, jak te kluby radziły sobie w ostatnich meczach ligowych:

Borussia Dortmund 6-2 HSV

19’ [1 – 0] P-E Aubameyang

22’ [2 – 0] H. Mchitarian

26’ [2 – 1] G. Z. Lam

49’ [2 – 2] H. Westermann

65’ [3 – 2] P-E Aubameyang

73’ [4 – 2] R. Lewandowski

74’ [5 – 2] M. Reus

81’ [6 – 2] R. Lewandowski

Skład Borussii: Weidenfeller – Grosskreutz, Subotić (Papastathopoulos), Hummels, Schmelzer (Durm) – Bender, Sahin – Aubameyang, Mchitarian (Hofmann), Reus – Lewandowski.

Skrót meczu:

SSC Napoli 2-0 Atalanta Bergamo

71’ [1 – 0] G. Higuain

81’ [2 – 0] J. Callejon

Skład Napoli: Reina – Mesto, Albiol, Cannavaro, Armero – Dzemaili (Radosević), Inler – Pandev (Hamsik), Mertens (Callejon), Insigne – Higuain.

Toulouse 1-1 Olympique Marsylia

66’ [1 – 0] W. Ben Yedder

87’ [1 – 1] L. Mendes

Skład Marsylii: Mandanda – Fanni, N’Kolulou, Mendes, Morel (Mendy) – Romao, Imbula – Thauvin (A. Ayew), Valbuena, Payet (Khelifa)– Gignac.

Borussia DortmundNapoliOlympique Marsylia autor: Adam Cygański źrodło: własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125120.09.2013, 16:48

My i Napoli powalczymy o pierwsze miejsce.

damstr2407 komentarzy: 63516.09.2013, 20:47

z BVB będzie zacięta walka o pierwsze miejsce w grupie ale mam nadzieje że damy radę

Jackie10 komentarzy: 58416.09.2013, 20:35

Taki N’Kolulou to gracz, którego powinniśmy ściągnąć

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57016.09.2013, 19:14

Ja patrzę optymistycznie i przewiduję 16 pkt, ale realistycznie 11-14. BVB jest bardzo skuteczne i ma dobrą ofensywę, ale jeśli Arsenal się skupi to możemy śmiało wygrać, jak z Bayernem. Napoli też sobie świetnie radzi, ale sądzę, że narobię nam kłopotów, ale łatwo stracą bramki, a OM jest w teorii na końcu, ale też potrafi świetnie grać i tu będzie dużo zależało od tego czy strzelimy bramkę, a potem będziemy potrafili całą drużyną grać w defensywie.

przemass89 komentarzy: 63616.09.2013, 19:12

Fakt, BVB jest rozpędzone. Ofensywna czwórka jest w formie. Do tego jest Kuba, który przed kontuzją też świetnie się prezentował. Napoli również ciekawie wygląda, choć to tylko jeden mecz. Z pewnością mają potencjał. Nie chcę się bawić w typowanie układu grupy, bo do zimy dużo może się zmienić w kadrach zespołów. Jednak na tą chwilę najsłabszy skład wydaje się mieć Marsylia.

fabregas1987 komentarzy: 2579316.09.2013, 19:11

Marsylia jak najbardziej do ogrania pojutrze

InArseneWeTrust09876 komentarzy: 29416.09.2013, 19:10

nowy000 jestesmy wystarczajaco mocni zeby pokonac BvB- jedyna moja obawa sa kontuzje

InArseneWeTrust09876 komentarzy: 29416.09.2013, 19:09

jak jakis zastepca dla Wengera w przyszlosci to Klopp jest IDEALNY

nowy000 komentarzy: 22816.09.2013, 18:38

Wydaje mi się że BvB jest dla nas za mocna byśmy mogli wyjść z 1 miejsca. Przecież w zeszłym sezonie klepnęli Real w półfinale i w grupie. I w finale LM nie byli jakoś dużo gorsi od Bayernu. W tym sezonie już wygrali SP pokonując drużynę Bayernu. Mają mocną pierwszą 11 i wzmocnili ławkę. Klopp pokazuje że jest świetnym trenerem. Potrafi z każdego zawodnika wyciągać to co najlepsze. A co mi najbardziej się podoba w BvB? To że mimo iż nie mają dużej kadry są niesamowicie przygotowani fizycznie. Właśnie te mecze z Realem to pokazały. Kiedy Królewscy oszczędzali zawodników przed tym mecze i mieli o wiele szerszy skład a mimo to na tle BvB wyglądali jakby przebiegli maraton. Napoli to niewiadoma jednak. W lidzę niby grają świetnie ale dopiero pierwszy mecz z nimi zweryfikuje na jakim są poziomie.

MackoAFC komentarzy: 3416.09.2013, 18:26

patrząc na gre borussi jestem pewien że z grupy wyjdzie ona na 1 miejscu a my z napoli będziemy rywalizować o 2 dla Francuzów nie widze szans

AlexVanPersie komentarzy: 806416.09.2013, 17:27

Klopp jest GENIUSZEM co do wyłapywania talentów.

Każdy zawodnik, którego kupi to petarda.

Patrząc na sposób gry BVB, ich transfery i politykę klubową mam wrażenie, że Klopp to taki Wenger.
Tylko w wersji 2.0.

Paniu76 komentarzy: 1246416.09.2013, 17:23

Musimy rozbić Marsylię

Damian20 komentarzy: 127516.09.2013, 17:19

Lewy swietne zagranie przy tej drugiej bramie:)

mitmichael komentarzy: 4924316.09.2013, 17:06

Z HSV to Bayern tak samo pojechał w poprzednim sezonie jak Borussia w ten weekend a z Bayernem walczylismy godnie zwlaszcza w rewanzu. Napoli tez nie miało zbyt wielkiej przeszkody na swojej drodze natomiast patrzac na forme Marsylii od poczatku sezonu ten wynik jest troche zaskoczeniem chociaz Tuluza akurat na własnym stadionie grac potrafi

Ma3ie21 komentarzy: 160216.09.2013, 16:39

Nie chce mi sie szczerze wiezyc ze przegramy z bvb dwa mecze,stawiam na remis na emirates i przegrana w dortmundzie,ale mozemy wygrac nawet dwa razy

dudekns komentarzy: 605016.09.2013, 16:09

Borussia dała czadu. Będzie ciężko, ale myślę, że w dwumeczu z nimi spokojnie powinniśmy przynajmniej zdobyć 4 pkt.

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3416.09.2013, 15:55

Trzeba przyznać, że Reus i Lewy zagrali znakomite zawody z HSV. To właśnie ich obawiam się najbardziej z BVB.

Leehu komentarzy: 1049616.09.2013, 15:06

@Maciek_AFC: Ja liczę na pierwsze, mimo iż jest to swego rodzaju grupa śmierci. ;P

Chapman komentarzy: 80816.09.2013, 14:33

Na razie Borussia jest nie tylko faworytem grupy ale również jednym z trzech głównych faworytów do wygrania LM. Ale wierzę, że możemy u siebie z nimi wygrać. Najważniejsze jak już wspomniano to wygrać oba mecze z OM i u siebie nie stracić punktów z Napoli. To powinno dać nam awans.

Ups147 komentarzy: 346616.09.2013, 14:32

I BVB i my w dobrej formie ciekawe mecze będą:P

SzamanTheGunner komentarzy: 87416.09.2013, 14:00

Z HSV to nawet Olimpia Grudziądz by pojechała 6:2

Szogun komentarzy: 28585 newsów: 316.09.2013, 13:53

A mówiłem,że chciałbym Piera do Naszego zespołu to były głosy nie bo On gorszy od Gervinhio.Właśnie widać :D

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 516.09.2013, 13:43

Z BVB będą bardzo trudne mecze ale wierzę że damy radę i zajmiemy 1 miejsce.

tabasco10a komentarzy: 96416.09.2013, 13:27

Wydaje mi się, że kto się potknie na Marsylii może powiedzieć "pa" LM, obyśmy to nie byli my.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 116.09.2013, 12:32

Damy radę. Wystarczy zdobyć komplet z OM, u siebie wygrać z Napoli i BVB. Wydaje się bardzo możliwe i nie pozostaje nic po za trzymaniem kciuków.

mar12301 komentarzy: 2311716.09.2013, 12:18

Z pierwszego wyjdziemy. Borussia to ciężki rywal, ale jeśli chcemy coś ugrać to damy radę. Mamy świetny zespół. Aby do stycznia, później można się jakoś wzmocnić i jechać dalej. :)

granvorka komentarzy: 62716.09.2013, 12:07

BVB w formie jest lepsza od Arsenalu w formie. Arsenalowi pozostaje sie bic o 2 miejsce w grupie z Napoli

piter1908 komentarzy: 510316.09.2013, 12:01

Naprawdę walka w tej grupie będzie niezwykle wyrównana. forma jaką prezentują Napoli i BVB jest godna podziwu na szczęście My również gramy niezłą piłkę. Marsylia teoretycznie jest skazana na 4 miejsce ale też nie będą łatwym przeciwniekim.

Damian20 komentarzy: 127516.09.2013, 11:58

ja Obstawiam ze wyjdziemy MY i BVB

lucasnoline komentarzy: 541616.09.2013, 11:42

Bramkarz HSV to niezłe szmaty puścił przy trafieniach Aubameyanga.

Oleej18 komentarzy: 20016.09.2013, 11:40

Spokojnie wyjdziemy z 1 jak poprawimy skuteczność

Korss komentarzy: 234216.09.2013, 11:36

Podoba mi się Napoli. Mogą namieszać.

David92 komentarzy: 640016.09.2013, 11:32

Jesli chcemy awansowac to dwa mecze z Marsylia trzeba wygrac, nie ma innej opcji. Bo z BVB czy na wyjezdzie czy u siebie bedzie piekielnie ciezko, Napoli tez ostatnimi czasu bardzo sie podciagnelo.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078416.09.2013, 11:27

jedno jest pewne, bardzo ciężka grupa i obstawić ko wyjdzie na chwilą obecną jest wybitnie cieżko

David92 komentarzy: 640016.09.2013, 11:21

Jakies pomysly na kupony macie ? Co myslicie o Juve, Porto, Atletico i Arsenal bez remisu ? Za 150zl do wygrania ponad 600 jak dobrze pamieta. Tylko jakos to Atletico mnie martwi :/

tomekafc95 komentarzy: 413616.09.2013, 11:06

Bd ciekawe mecze najciezej bd oczywiscie z bvb ;D

Maciek_AFC komentarzy: 248616.09.2013, 11:01

z Borussia bedzie ciezko wygrac, ale z drugiego miejsca wyjdziemy na bank :)

guowa komentarzy: 16116.09.2013, 10:56

co ten Reus gra to jest niesamowite, oglądałem ten mecz i przecierałem oczy ze zdumienia, jeśli utrzyma taką forme w lm to możemy bić się z Napoli o 2 miejsce

Hexic komentarzy: 8216.09.2013, 10:54

oj będzie ciężko ;)

Pyk233 komentarzy: 14716.09.2013, 10:53

i tak powinniśmy wyjść z tej grupy :) mam nadzieje, że na pierwszym miejscu, bez porażki :)

wilshere19doman komentarzy: 28816.09.2013, 10:35